Rozrywka

Eve Barlow ostrzega, że ​​była Marilyn Manson jest następna po tym, jak filmy przeciwko Amber Heard zarabiają tysiące dolarów

Uwaga wokół Amber Heard nie osłabła, mimo że od zakończenia procesu o zniesławienie minęły ponad trzy tygodnie. Podobno jest wielu sensacyjnych youtuberów, którzy jeszcze czerpią zyski z Heard i jej przegranej z Johnnym Deppem, który pozwał ją za napisanie artykułu dla The Washington Post w 2018 roku, twierdząc, że przeżyła przemoc domową.

Jednym z takich YouTuberów jest Matthew Lewis, powszechnie znany jako Ten Umbrella Guy, który najwyraźniej zarabiał tysiące dolarów miesięcznie, relacjonując proces Heard-Depp. Jego filmy są podobno skierowane przeciwko aktorce „Aquamana”, w których oczernia jej wizerunek i obraźliwe komentarze.

CZYTAJ WIĘCEJ

„WSPANIAŁE!”: Fani gaga, gdy Johnny Depp wchodzi na scenę CLEAN-SHAVEN dla fińskiego show

Dziwaczna teoria spiskowa twierdzi, że zeznania Kate Moss w procesie Johnny’ego Deppa-Amber Hearda były DEEP FAŁSZ!

Aktorka Amber Heard opuszcza gmach sądu hrabstwa Fairfax 1 czerwca 2022 r. w Fairfax w stanie Wirginia (zdjęcie: Win McNamee/Getty Images)

Lewis został po raz pierwszy publicznie zaatakowany przez Christophera Bouzy’ego, dyrektora generalnego Bot Sentinel, który napisał na Twitterze: „To jest Matthew. Matthew zarabia około 1 miliona dolarów rocznie, produkując niskobudżetowe filmy na YouTube o Amber Heard. Wyobraź sobie, że zarabiasz 80 tys. Ma motywację finansową, aby dramat Depp kontra Heard trwał tak długo, jak to możliwe…”Następnie stwierdził, że „YouTube uczynił Matthew milionerem za publikowanie mizoginistycznych filmów, które skupiają się głównie na jednej kobiecie”, po czym dodał: „A dla przypomnienia, PR Amber nigdy nas nie zatrudniał. W 2020 roku prawnicy Amber zatrudnili nas do przyjrzenia się aktywności w mediach społecznościowych i nawet wtedy było oczywiste, że wiele z tych działań było nieautentycznych. Nie publikujemy publicznych raportów opłacanych przez klientów; Kropka…”

Ale później Newsweek doniósł, że facet z parasola faktycznie zarabia 64 600 dolarów miesięcznie dzięki swoim filmom. 36-letnia przyjaciółka aktorki, Eve Barlow, również zadzwoniła do YouTubera, który podobno nad swoimi filmami używa dramatycznego tekstu, na przykład „Busted! Heard przyznaje się do oszustwa!” i „Heard atakuje sędziego!”

Napisała na Twitterze: „Czy zdajesz sobie sprawę, że tak zwane dzienniki na YouTube, takie jak Ten facet od parasola, zarabiają TAK dużo (tj. 1 milion dolarów rocznie) wymyślając bzdury i obsesyjnie publikując filmy o Amber, jej rodzinie i przyjaciołach, w tym o mnie? Czy to dla ciebie uczciwe życie?

Evan Rachel Wood uczestniczy w premierze czwartego sezonu HBO „Westworld” w Alice Tully Hall, Lincoln Center w dniu 21 czerwca 2022 r. w Nowym Jorku (zdjęcie: Jamie McCarthy/Getty Images)

Barlow ostrzegł również, że była żona Marilyna Mansona, Evan Rachel Wood, wkrótce stanie się celem tych kampanii oszczerstw. Wood został podobno pozwany przez Mansona, którego wezwała za rzekomą napaść na tle seksualnym. Przyjaciel Hearda dodał następnie: „Mam nienawistne imię, które wymyślili ci ludzie. Pozwól mi walczyć w moich bitwach. Moje posty na Instagramie mają obecnie pod sobą 20 tys. nienawiści. Dostaję nienawistne wiadomości, które chcą mnie zgwałcić butelką. Nie muszę tłumaczyć ludziom, dlaczego mnie to obchodzi. Ale mam. To smutne. Nie zaczynaj od ludzi, którzy zdecydowali się wziąć udział w tym wszystkim. Nie *ratujesz* mnie przed niczym, mówiąc mi, żebym przestał się tym przejmować. POWINIEN CIEBIE OPIEKA. Jeśli to może przytrafić się Amber, to może i przytrafi się wielu innym. Mam nadzieję, że nigdy się o tym nie dowiesz.

Aktorka Evan Rachel Wood i muzyk Marilyn Manson przybywają na after party na specjalny pokaz „Across The Universe” w Bette 13 września 2007 roku w Nowym Jorku. (Zdjęcie: Scott Wintrow/Getty Images)


W nadziei na położenie kresu takiej nienawiści dla zysku, Barlow poprosił również użytkowników mediów społecznościowych o podpisanie petycji. „@YouTube pozwolił „dziennikarzom internetowym” zarabiać na bólu Amber Heard podczas procesu Depp vs Heard. Podpisz petycję, aby położyć kres nienawiści dla zysku. #ISstandWithAmberHeard” – napisała na Twitterze.

Tymczasem Ten Umbrella Guy nie cofnął się przed zdobyciem nieszczęścia Hearda, gdy powiedział Newsweekowi: „Zarabiam na soli Simów Hearda. Ci kretyni zapłacą za mój dom, zanim to się skończy. A może kup mi platynowy grill.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button