Rozrywka

Ex Briany DeJesus grozi przemocą z użyciem broni po potencjalnym wycieku

Gwiazda MTV „Nastoletnia mama 2”, Devoin Austin, martwił się o swoją córkę, Novę.

Gwiazda „Nastoletniej mamy 2”, Briana DeJesus, obawiała się potencjalnego naruszenia prywatności, gdy jeden z fanów Kailyn Lowry zagroził ujawnieniem jej adresu domowego na Florydzie. Jej były chłopak — z którym dzieli dziesięcioletnią córkę Nova — stanął w obronie DeJesusa.

Ma skomplikowaną rolę w sporze DeJesusa i Lowry’ego. Podczas gdy jest współrodzicem z DeJesus, współpracował przy projektach biznesowych z Lowry, aby pomóc w uruchomieniu jego firmy kulinarnej Wrist of Gold.

Austin powiedział, że wybryki Lowry’ego i DeJesus były „dziecięce”

Austin nie „zaakceptował” tego, co działo się między Lowrym a DeJesusem.

„Proszę wiedzieć, nie toleruję działań żadnej ze stron” – napisał w relacjach na Instagramie. „Wszystkie dziecinne, wszystkie nieistotne… Kolesie mieszkają tysiące mil od siebie. Tylko mówię.”

W komentarzu na fanpage „Nastoletniej mamy” Austin powiedział, że będzie bronił swojej córki. „Lepiej przestają grać. Nie mogę wiedzieć o prawach dotyczących broni na Florydzie… ktokolwiek pokaże się mojej córce na wyciągnięcie ręki. Zapalę ich**. Jedyny.”

Dlaczego DeJesus i Lowry znów walczą?

DeJesus zabrzmiało 13 maja, kiedy zobaczyła zrzuty ekranu z fanami rozmawiającymi o tym, gdzie mieszka. „Umieszczanie mojego adresu na fanpage’u, który kontrolujesz, tylko pogarsza sprawę. Pls, przestań”, napisała na Instagramie, zgodnie z różnymi fanpage, w tym Teen Mom Shade Room.

„Pozwolenie swoim sługusom na publikowanie mojego adresu na naszej stronie w mediach społecznościowych spowoduje więcej problemów” – powiedziała w drugim poście. „Nie zaczynaj czegoś, czego nie możesz dokończyć.

„Ponadto, jeśli naprawdę chcecie wysłać mi prezent, LMK. Spray na płocie nie przyda się, wymyśl coś lepszego” – dodał DeJesus.

Wszystko zaczęło się, gdy fan opublikował wiadomość na stronie na Facebooku, gdzie Lowry był administratorem. „Cholerny! Jako Kail nie sądzę, bym kiedykolwiek mogła wybaczyć Chrisowi, że zeznawał w imieniu Bri i prawdopodobnie podał jej adres” – napisali.

„Briana mieszka jakieś 5 minut ode mnie. Jeśli wszyscy chcecie jej adres, po prostu to powiedzcie – odpowiedział fan.

DeJesus jest także córką 4-letniej córki Stelli, którą dzieli z byłym chłopakiem Luisem Hernandezem.

Lowry ma czworo dzieci: 12-letniego Isaaca, 8-letniego Lincolna, 4-letniego Luxa i 1-letniego Creeda.

Dwoje najmłodszych dzieci pochodzi z jej związku z byłym chłopakiem Chrisem Lopezem, który stał się centrum dramatu między DeJesusem i Lowrym.

Lowry pozwał DeJesusa za zniesławienie w czerwcu 2021 roku po tym, jak DeJesus napisał online, że Lowry został aresztowany we wrześniu 2020 roku po kłótni z Lopezem. Lopez wszedł na płytę, potwierdzając, że powiedział DeJesusowi o sytuacji między nim a Lowrym. Sędzia ostatecznie stanął po stronie DeJesusa i sprawa została oddalona.

Lopez też miał coś do powiedzenia

Lopez nie milczał, gdy 13 maja zakończył się dramat między Lowrym a DeJesusem.

„Ta grupa fanów jest jak kult”, napisał na Twitterze za Teen Mom Shade Room. „A wy wszyscy dziwni asf.”

Następnego dnia Lopez podzielił się tajemniczą wiadomością. „Wszyscy kłamiesz, znam prawdę, jestem jakbym to odrzucił” – napisał na Twitterze.

Ponieważ wiadomości Lopeza były niejasne, nie było od razu jasne, czy mówił o dramacie między Lowrym a DeJesusem, czy o czymś innym.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button