Rozrywka

Ex-Celtic „Najczęściej zaangażowany w rozmowy handlowe”: Raport

Getty Josh Richardson # 8 z Boston Celtics świętuje po trafieniu za trzy punkty.

Po pierwszych finałach NBA od 2010 roku łatwo zapomnieć, że Josh Richardson grał w Boston Celtics w zeszłym sezonie. Celtics wymienili go wraz z Romeo Langfordem, ich wyborem z pierwszej rundy 2022 i zamianą na San Antonio Spurs z 2028 na Derrick White w terminie transakcji.

Przed transakcją Richardson miał średnio 9,7 punktu, 2,8 zbiórki i 1,5 asysty, strzelając 44,3 procent z boiska i 39,7 procent z trzech w 44 meczach, w których grał dla Celtics.

PlayJosh Richardson Highlights vs New York Knicks (27 pkt, 5 reb, 4 ast) | 2021-22 sezon NBA Josh Richardson Highlights vs New York Knicks (27 pkt, 5 reb, 4 ast) | 2021-22 Statystyki sezonu NBA: 27 pkt (9/14 FG, 5/7 3PT, 4/5 FT), 5 reb, 4 ast, 3 stl w 32 minuty na zapytania biznesowe: [email protected] patreon. com/Timi093 ► jeśli chcesz zostać moim Patronem paypal.me/Timi093 ► jeśli chcesz wesprzeć…2021-12-19T10:37:48Z

Richardson zakończył sezon ze Spurs, którzy dostali się do gry wstępnej, ale przegrali z New Orleans Pelicans. Po tym, jak Spurs wymienili Dejounte Murray z Atlanta Hawks za Danilo Gallinari – którego zrezygnowali wkrótce potem – i wiele typów, zasygnalizowali, że zaczynają odbudowę. Chociaż od tamtego czasu nie handlowali nikim, Richardson może być następny w kolejce do znalezienia nowego domu.

Według LJ Ellisa ze SpursTalk, Richardson jest jednym z dwóch Spurs najczęściej pojawiających się w rozmowach handlowych, których cena wywoławcza jest dla niego dość wysoka.

„Źródła twierdzą, że Jakob Poeltl i Josh Richardson to dwaj gracze Spurs najczęściej zaangażowani w rozmowy handlowe. Podczas gdy Spurs obniżyli cenę wywoławczą za wykorzystanie limitu wynagrodzeń, ich cena wywoławcza Poeltla i Richardsona pozostaje wysoka. Dla Richardsona Spurs żądają wyboru w pierwszej rundzie.

PlayVideoVideo związane z ex-celtyckimi „najczęściej zaangażowanymi w rozmowy handlowe”: report2022-09-19T21:27:36-04:00

W 21 meczach, które Richardson rozegrał dla Spurs, zdobył średnio 11,4 punktu, 2,9 zbiórki i 2,3 asysty, strzelając 42,9 procent z boiska i 44,4 procent z trzech. Ellis dodał, że Spurs są zadowoleni z zatrzymania Richardsona, dopóki nie zostanie im zaoferowany akceptowalny pakiet.

„Chociaż jest zdecydowanie możliwe, że Spurs wymienią Poeltla i / lub Richardsona przed rozpoczęciem sezonu zasadniczego, osoba z zespołu mówi mi, że franczyza jest gotowa zatrzymać obu graczy do terminu wymiany, jeśli to jest to, czego potrzeba, aby uzyskać akceptowalny pakiet w zamian.”

Omówienie Lakers i Spurs Russell Westbrook Trade

W tym samym raporcie Ellis dodał, że Spurs w pewnym momencie rozmawiali z Los Angeles Lakers o możliwym handlu z udziałem Russella Westbrooka.

„W pewnym momencie Spurs prowadzili rozmowy z Los Angeles Lakers, aby przejąć kontrakt Russella Westbrooka. W tym scenariuszu San Antonio miało zostać zrekompensowane wieloma typami draftowymi.

Jednak obie strony nie rozmawiają, ponieważ Lakers są bardziej zainteresowani tym, co mają do zaoferowania inne drużyny w porównaniu do Spurs.

„Obecnie źródło zbliżone do Spurs mówi, że oba zespoły nie są już zaangażowane w aktywne rozmowy, ponieważ Lakers preferują oferty zarówno Pacerów, jak i Jazz”.

Ellis nie sprecyzował, że Richardson był uwzględniony w tych rozmowach, ale 12 196 094 $, które ma zarobić w tym sezonie, stanowiłoby znaczną część z 47 063 478 $, które Westbrook ma zarobić w przypadku zawarcia umowy.

Proponowany handel wysyła Richardsona do Cleveland

Po zakończeniu transakcji Donovana Mitchella, Greg Swartz z Bleacher Report zaproponował transakcję, która wysłałaby Richardsona do Cleveland Cavaliers w zamian za Cedi Osman, Dylana Windlera w drugiej rundzie. Swartz wyjaśniał, dlaczego Cavaliers robili taki handel.

„Richardson jest mocną mieszanką strzelania z zewnątrz i obrony, ponieważ w zeszłym sezonie trafił na 41,5% rzutów za trzy i może pokryć wiele pozycji swoją ramą o długości 6’5 cali i wadze 200 funtów. 28-letnie skrzydło byłoby dobrym łącznikiem między gwiazdami w składzie Clevelanda, dzieląc podłogę, ale nie dominując piłki.

Rzut za trzy punkty Richardsona był wspaniałą niespodzianką w sezonie 2021-22. Według Basketball-Reference Richardson strzelił 41,5 procent z trzech w swoim czasie w Celtics i Spurs, co było najwyższą wartością, jaką strzelił stamtąd od swojego debiutanckiego sezonu w Miami Heat, kiedy strzelił 46,1 procent.

PlayJosh Richardson – 2015/2016 Highlights (HD)Piosenka: youtube.com/watch?v=uB-xzsumuYM Nadal powinien był stworzyć drużynę All-Rookie2016-06-12T04:29:57Z Więcej ciężkich na Celtics Wiadomości

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button