Rozrywka

Ex-Nets Big Man spodziewa się powrotu do NBA z Knicks: raport

Getty Nicolas Claxton #33 i Alize Johnson #24 z Brooklyn Nets biegną w dół w drugiej połowie przeciwko Charlotte Hornets

New York Knicks mieli swój pierwszy mini-obóz dla wolnych agentów w zeszłym tygodniu. Mini-obóz najprawdopodobniej zostanie dodany do lipcowej ligi letniej Knicks. Dwóch graczy na liście obozowej to byli gracze Brooklyn Nets. Alize Johnson i Reggie Perry, obaj napastnicy, którzy przygotowali się do Nets, otrzymali próbę do drugiej drużyny NBA w Nowym Jorku.

Jeśli Johnson lub Perry mieliby znaleźć się w składzie Knicks, byłby to powrót do NBA dla każdego z nich. Pełna lista została ogłoszona na Twitterze przez Adama Zagorię z New York Times.

The Knicks mieli w tym tygodniu obóz wolnych agentów:

Devon Dotson John PettyCraig Randall Reggie PerryLou kingGeorge kingChris ClemonsAlize Johnson Carlik Jones Aaron HenryAJ Lawson Daquan Jeffries

— Adam Zagoria (@AdamZagoria) 13 maja 2022

Były Net Alize Johnson

Alize Johnson znalazła się w składzie Nets po imponującej kampanii na dwóch dziesięciodniowych kontraktach na Brooklynie. Po jego mocnej grze, Johnson podpisał standardowy kontrakt z Nets w 2021 roku. Napastnik z Missouri State pojawił się w 18 meczach dla Nets i średnio 5 punktów i 5 zbiórek na mecz, średnio nieco powyżej 10 minut na mecz. Johnson pokazał przebłyski, że ma potencjał, by wyprodukować więcej w dłuższych minutach w swoim rekordowym 20-punktowym i 21 zbiórkach meczu przeciwko Indiana Pacers.

The Nets zrezygnowali z Johnsona we wrześniu, aby zwolnić miejsce dla LaMarcusa Aldridge’a. W rezultacie odbijał się po NBA na 10-dniowych kontraktach w wypełnionym Covid sezonie 2021-22. Grając dla różnych drużyn nie dostał takiej samej okazji, jaką widział na Brooklynie w tym sezonie NBA. Czy zdobędzie miejsce w The Knicks ze zwiększoną szansą na grę przez dłuższe minuty? Zobaczmy, czy jako pierwszy trafi do ligi letniej.

Johnson nie jest jedynym byłym Netem obecnym na mini-obozie Knicks. Reggie Perry, który był w składzie Nets jako debiutant w sezonie NBA 2020-21, również wziął udział w próbie. Perry rozegrał 26 meczów dla Brooklynu, gdzie w ciągu 10 minut gry zdobył średnio 3 punkty i prawie 3 zbiórki na mecz. W tym sezonie Perry zdobywał średnio 10 punktów i 5 zbiórek na mecz jako członek Portland Trail Blazers.

Johnson, który był kiedyś All-American MVP McDonald’s All-American 2019 FIBA ​​U-19 World Cup MVP, nie był w stanie złamać rotacji Nets jako debiutant. W tym roku miał średnio nieco więcej minut w Portland, ale spójrz na składy, z którymi pracowali Trail Blazers, i wiele przypadkowych nazwisk grało wielkie minuty w nękanej kontuzjami serii.

Innymi wolnymi agentami, którzy wzięli udział w miniobozie Knicks, są Devon Dotson, John Petty, Craig Randall, George King, Chris Clemons, Carlik Jones, Aaron Henry, AJ Lawson i Daquan Jeffries.

Skład Letniej Ligi Nets

Kiedy Knicksowie ustalają swoją letnią listę ligową, można bezpiecznie zastanawiać się, jak mogą wyglądać Sieci. Brooklyn udowodnił, że jest w stanie znaleźć graczy takich jak Kessler Edwards, David Duke Jr., a także wykazali oznaki rozwijania typów do draftu, takich jak Cam Thomas lub Nic Claxton. Klub piłkarski z Brooklynu ma obecnie numer 23 w pierwszej rundzie draftu 76ers. Mają jednak możliwość odroczenia wyboru, który mogą zrobić w tym sezonie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button