Rozrywka

Ex-Seahawks Pro Bowler może spieszyć do składu AFC: Raport

Getty Former Seahawks ofensywny sprzęt Duane Brown może podpisać kontrakt z Jets.

Były Seattle Seahawks Pro Bowler może wkrótce dołączyć do nowego zespołu.

Według raportu Richa Cimini z ESPN z soboty, 6 sierpnia, były ofensywny sprzęt Seahawks, Duane Brown, odwiedza New York Jets. Weteran ofensywny nie tylko odwiedza drużynę AFC, ale także weźmie udział w sobotnim meczu bójki.

„Wolny agent OT Duane Brown odwiedza #Jets i weźmie udział dziś wieczorem w bójce Green & White, według źródła” – powiedział Cimini. „Brown to były Pro Bowler, który rozpoczął każdy mecz w zeszłym sezonie w #Seahawks Turns 37 30 sierpnia”.

Brąz pozostaje wysokiej jakości w zaawansowanym wieku

36-letni Brown spędził pięć sezonów z Seahawks, zdobywając oferty Pro Bowl w sezonach 2017 i 2021 z Seattle. Został również wybrany do drugiego zespołu All-Pro na sezon 2018.

Podczas kadencji Browna w Seahawks opuścił tylko cztery mecze (wszystkie w sezonie 2019). Według Pro Football Focus, Brown uzyskał 71,5 oceny ogólnej w sezonie 2021, zajmując 31. miejsce wśród wszystkich wślizgów z co najmniej 500 snapami.

Pomimo swojego zaawansowanego wieku Brown pozostaje jednym z lepszych ataków w lidze. W poprzednim sezonie Brown rzeczywiście wystawił jedną z lepszych ocen w lidze, uzyskując ogólną ocenę 87,3, zajmując szóste miejsce wśród wszystkich wślizgów.

Brown był faktycznie uważany za kandydata do ewentualnego powrotu do Seahawks ze względu na ich brak doświadczenia na obu pozycjach ataku. Seahawks wejdą w sezon z debiutantem w pierwszej rundzie, Charlesem Crossem, na lewym napastniku i drugim rocznikiem Jake’em Curhanem, jako początkowym prawym napastnikiem. Curhan ma na swoim koncie tylko pięć startów kariery.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości o Seahawks prosto do Twojej skrzynki odbiorczej! Dołącz do biuletynu Heavy on Seahawks tutaj!

Dlaczego brązowy prawdopodobnie nie wróci z Seahawks

W rzeczywistości, zanim Seahawks zwerbowali Cross w kwietniu, weteran lewicy otworzył się na jego pragnienie powrotu do Seattle z rocznym kontraktem w styczniu. Bob Condotta z The Seattle Times napisał w lutym o tym, że plan Seahawks polegał na tym, by „przeprowadzić to z powrotem” z Brownem.

„Ale po tym, jak Brown rozegrał wszystkie 17 meczów w 2021 roku i wrócił, by dobrze radzić sobie w drugiej połowie sezonu, myślę, że teraz plan Seattle polega na ponownym podpisaniu kontraktu z Brownem, zwłaszcza że drużyna pojawia się w pełnym trybie „run it back”. ” mówi Condotta.

Condotta następnie podkreślił, jak zdrowy sezon Browna w zeszłym roku może przyciągnąć zainteresowanie wolnym rynkiem agencji – co obecnie pokazują Jets – i jak może zostać podpisany po przystępnej cenie w oparciu o wartość rynkową Browna w PFF.

„Co ciekawe, Pro Football Focus ocenił Browna jako najlepszego dostępnego wolnego agenta Seattle, zajmując 32. miejsce w ogólnej klasyfikacji i trzecie wśród ofensywnych odbiorów, oceniając jego wartość na dwa lata, 20 milionów dolarów i 14,5 miliona gwarantowane”, mówi Condotta.

„To, że w zeszłym roku pozostał zdrowy, może uspokoić zespoły, a jeśli Brown trafi do wolnej agencji, na pewno będzie miał kilku zalotników” – kontynuował Condotta. „Niektórzy spekulują, że Bengalczycy mogą rzucić się na niego, próbując szybko naprawić ofensywną linię, która wystawała jak obolały kciuk podczas biegu zespołu Super Bowl”.

Biorąc pod uwagę, że Seahawks wykazali niewielkie zainteresowanie przywróceniem Browna, prawdopodobnie można bezpiecznie założyć, że weteran przyczepi się do Jets – lub innego zespołu – przed rozpoczęciem sezonu regularnego 2022.

Więcej Heavy on Seahawks News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button