Rozrywka

Exec rozmawia o możliwej zamianie Westbrook na 117 milionów gwiazd: „Lakers zrobią to”

Getty Los Angeles Lakers strzeże Russella Westbrooka.

Ponieważ play-offy NBA trwają, Los Angeles Lakers musieli zastanawiać się, jak mogą wziąć udział w następnym sezonie. Po rozczarowującym zakończeniu kampanii z zeszłego sezonu, zespół zamienił się na Russella Westbrooka, starając się wrócić do rywalizacji o mistrzostwo. Plan się nie powiódł, ponieważ Lakers nie mogli nawet wziąć udziału w turnieju play-in w tym sezonie.

Wiele rozmów dotyczących przyszłości zespołu dotyczyło możliwych transakcji w Westbrook. Były MVP nie jest już cennym atutem na boisku, a jego kontrakt o wartości 47 milionów dolarów na przyszły sezon czyni go jeszcze mniej wartościowym. Lakers nie uzyskają wielkiego zwrotu w wymianie, ale nie jest niemożliwe, aby go sprzedać. Dyrektor Konferencji Wschodniej niedawno rozmawiał z Seanem Deveneyem z Heavy.com i ujawnił, że Los Angeles zrobi wszystko, aby przenieść Westbrook, w tym rozważy zawarcie umowy z New York Knicks z udziałem Juliusa Randle’a.

„Jeśli Lakers mogą odejść od kontraktu Westbrooka, bez względu na to, kto to jest, zrobią to” – powiedział dyrektor. „W tym momencie nie martwią się długością kontraktu. Nie martwią się zaklejaniem książek na przyszłość, martwią się teraz. Jeśli Knicks zechcą zająć Westbrook i pozbyć się kontraktu Randle’a, Lakers to zrobią. Ale pytanie jest trafne. Randle to kolejny facet, który potrzebuje piłki, to nie było świetne połączenie go i AD, kiedy byli w Nowym Orleanie.

„Randle zszedł z ławki, to naprawdę jedyny sposób, aby to zadziałało. Czy zrobiłby to dla Lakersów? A inna sprawa, czy możesz nakłonić Knicksów, żeby wciągnęli Evana Fourniera do tej umowy? Był w górę iw dół w zeszłym roku, ma też duży kontrakt. Zarabiasz ponad 100 milionów dolarów w ciągu czterech lat z Randle i 40 milionów w ciągu następnych dwóch z Fournierem. Ale nie mogą się martwić za dwa, trzy lata od teraz. LeBron ma 38 lat. Jeśli dostaniesz strzelca Fourniera i Randle’a w umowie z Westbrook, na pewno zrobią to Lakers.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości z Los Angeles Lakers prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Lakers tutaj!

Dołącz do Heavy na Lakers!

Czy Lakers powinni rozważyć Knicks Trade?

Możliwe, że Lakers są tak zdesperowani, aby przenieść się z Westbrook, że wezmą każdą wymianę, jaką mogą uzyskać. Problem z handlem Knicks polega na tym, że wymieniają roczny problem na możliwy czteroletni problem. Ogromny czteroletni kontrakt Randle’a, warty 117 milionów dolarów, zostanie uruchomiony w przyszłym sezonie i nie będzie łatwego sposobu, aby się z tego wydostać.

Randle jest dobrym graczem, ale nie pasuje do Anthony’ego Davisa. Dodanie Fourniera byłoby solidnym posunięciem ze względu na jego umiejętności strzeleckie, ale ma też duży kontrakt. Lakers musieliby być bardzo pewni, że Randle i Fournier sprowadzą ich z powrotem do rywalizacji o tytuł.

Triple-double PlayRussella Westbrooka to za mało w przegranej Lakers z Knicks 🍿The LA Lakers, bez zawieszonego LeBrona Jamesa w meczu z New York Knicks 106-100. Russell Westbrook prowadzi dla Lakers z 31 PTS, 13 REB i 10 triple-double AST w porażce. #ESPN #NBA #NBAonESPN #Lakers ✔️Zasubskrybuj ESPN+ espnplus.com/youtube ✔️ Pobierz aplikację ESPN: espn.com/espn/apps/espn ✔️Zasubskrybuj ESPN na YouTube: es.pn/SUBSCRIBEtoYOUTUBE…2021-11-24T :11:27ZCzy Westbrook może zostać w LA?

Chociaż wszyscy są gotowi, aby zobaczyć, gdzie będzie następna drużyna Westbrooka, nadal jest możliwe, że nigdzie nie pójdzie. Klasa wolnego agenta 2023 jest pełna supergwiazd, które mogłyby rozważyć Lakers. Usunięcie Westbrooka z ksiąg dałoby 47 milionów dolarów na grę w następnym sezonie poza sezonem. To dużo pieniędzy, by otoczyć LeBrona Jamesa i Davisa lepszym składem.

Oczywiście utrzymanie Westbrooka może doprowadzić do kolejnej katastrofy w następnym sezonie, ale wymiana go na więcej złych kontraktów nie naprawi Lakersów. Przynajmniej czekanie do następnego sezonu z przeglądem składu daje zespołowi większą elastyczność.

CZYTAJ DALEJ: Kyle Kuzma odpowiada na dziką krytykę LeBrona Jamesa przez analityka

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button