Rozrywka

Ezra Miller gości trójkę dzieci i ich 23-letnią mamę na swojej działce i pełnej chwastów farmie Vermont: Raport

Według nowego raportu Ezra Miller rzekomo gości trójkę dzieci i ich 23-letnią matkę od połowy kwietnia na swojej farmie w Vermont, która jest pełna narkotyków i broni. Ojciec dzieci, w wieku od jednego do pięciu lat, martwi się teraz o ich bezpieczeństwo. Twierdził, że wokół 96-akrowej posesji Millera leży broń palna bez nadzoru.

Informacja ta została opublikowana w nowym exposé opublikowanym przez Rolling Stone, który również twierdził, że zgodnie z filmem z kwietnia „co najmniej osiem sztuk broni szturmowej, karabinów i pistoletów leży w salonie, z bronią podpartą obok stosu wypchanych zwierząt” na farmie Millera. Twierdzenia ojca zostały poparte przez dwa inne źródła, a jedno z nich przypomina, jak jedno z dzieci podniosło kiedyś luźną kulę i włożyło ją do ust. Źródła twierdzą, że mają dzieci i prawie nie ma odpowiedniej wentylacji.Nazwiska ojca i matki nie zostały ujawnione ze względów bezpieczeństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ezra Miller grozi Ku Klux Klanowi w tajemniczym filmie, trolle internetowe superbohater DC z memami

Internet „zdziwił” to, jak Ezra Miller nadal robi karierę po drugim aresztowaniu na Hawajach

Ojciec powiedział, że Miller poznał matkę podczas podróży do Hilo na Hawajach w marcu. Miller podobno kupił jej i dzieciom bilety lotnicze do Vermont. Ojciec powiedział, że nie był świadomy, że jego rodzina wybiera się w tę podróż i nie jest w stanie rozmawiać ze swoimi dziećmi od czasu ich wyjazdu. „Mam złe przeczucia w żołądku” – powiedział ojciec. „Chcę iść po moje dzieci, oznaczają dla mnie pieprzony świat”.

Matka jednak powiedziała w publikacji, że Miller pomógł jej uciec przed „agresywnym i znęcającym się” ojcem, twierdzi, że skarżący zaprzeczył. Hawaje akta sądowe podobno pokazują, że matka prowadziła jedną sprawę o przemoc domową przeciwko ojcu w 2021 roku. Została ona zakończona po tym, jak rodzice nie stawili się w sądzie. Jesienią zeszłego roku sprawa ojcostwa przeciwko ojcu została wstrzymana, ponieważ nie został doręczony. Ojciec zaprzeczył wszelkim zarzutom wykorzystywania.

Ezra Miller rzekomo gości troje dzieci i ich 23-letnią matkę od połowy kwietnia na swojej farmie w Vermont (zdjęcie: Craig Barritt/Getty Images For TIME)

Ojciec podobno wniósł również sprawę domową przeciwko matce, która jest obecnie w toku, w sprawie usunięcia dzieci z państwa. “[Ezra’s] Domowe ranczo było dla nas uzdrowieniem” – powiedziała mama. „Mogą mieć broń palną do celów samoobrony i są przechowywane w części domu, do której dzieci nigdy nie wchodzą… Moje dzieci są w stanie bardziej się zrelaksować podczas leczenia, ponieważ zapewnia im bezpieczeństwo i opiekę. ”

Ojciec powiedział, że od kwietnia próbuje odzyskać swoje dzieci. Skontaktował się ze stanowym Departamentem ds. Dzieci i Rodzin oraz lokalną policją, aby przeprowadzić kontrolę stanu zdrowia. Z tekstów wymienianych między ojcem a pracownikiem socjalnym wynikało, że odwiedzili gospodarstwo 16 maja i dzieci „dobrze wyglądały”. Pracownik miał „więcej pracy do wykonania”.

Miller był niedawno w wiadomościach po tym, jak 12-letniemu dziecku przyznano tymczasowy nakaz zapobiegania molestowaniu przeciwko niemu po tym, jak aktor nękał niebinarnego młodzieńca i zachowywał się wobec niego niewłaściwie w Massachusetts. Miller rzekomo podszedł do dziecka, komplementując je, prosząc o dodanie ich na Instagramie i każąc im podążać za modą. Dziecko i ich matka powiedzieli, że Miller przyszedł do nich w kwietniu i przytulił dziecko, przyciskając ich ciało do nich, co w rezultacie sprawiło, że poczuli się niekomfortowo. Pewnego razu dziecko wyraziło zainteresowanie końmi, co skłoniło aktora do powiedzenia, że ​​dostaną wiele koni, a dziecko może przyjść na ich farmę w Vermont i pomóc w opiece nad stadem.

Incydenty te mają miejsce po drugiej stronie kontrowersji, w której rodzice nastoletniej aktywistki Tokata Iron Eyes dostali nakaz ochrony przed Millerem. Rodzice oskarżyli aktora o zachowanie „kultowe” w stosunku do Tokaty i zasypywanie ich córką alkoholem, LSD i marihuaną. Tokata poznała 29-letnią Miller, gdy miała 12 lat. W tym czasie 23-letnia Miller odwiedziła ich rezerwat w Północnej Dakocie. Rodzice Tokaty powiedzieli, że Miller i ich córka zaprzyjaźnili się i nawet poleciał z nimi do Londynu, aby dwa lata później odwiedzić studio „Fantastic Beasts”.

Tokata Iron Eyes (zdjęcie: Vivien Killilea/Getty Images for All It Takes)

Rodzice Tokaty twierdzili, że Miller, który identyfikuje się jako niebinarny i queer i używa zaimków oni/oni, dostarczał narkotyki i alkohol ich nieletniej córce. Twierdzili również, że Tokata porzucił szkołę w grudniu po tym, jak Miller zakłócił ich prywatną edukację w Massachusetts. Rodzice Tokaty powiedzieli w pozwie: „Ezra używa przemocy, zastraszania, groźby przemocy, strachu, paranoi, urojeń i narkotyków, aby mieć wpływ na młodą Tokatę”. Rodzice twierdzili, że znaleźli siniaki na ciele Tokaty, kiedy w styczniu udali się do domu Millera w Vermont, aby je odzyskać po tym, jak zrezygnowali. Okazało się również, że ich córka nie miała przy sobie prawa jazdy, kluczyków do samochodu ani karty bankowej. Po powrocie do domu Tokata ponownie uciekła do Nowego Jorku, by spotkać się z Millerem. Od tego czasu obaj podróżują razem do Vermont, Hawajów i Los Angeles. Tokata jednak odrzuciła roszczenia rodziców, a z Millerem nikt się nie kontaktował, nawet sąd, który nie był w stanie doręczyć im nakazów.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button