Rozrywka

Ezra Miller rzekomo mieszka trójkę małych dzieci, ich matkę na farmie Vermont

Więcej informacji: ezra miller Ezra Miller oskarżony o uwodzenie nastolatka z „kultowym” zachowaniem Taśma aresztowania Ezry Millera: Filmuję siebie, jak zostałem napadnięty za krypto-art NFT Ezra Miller ukarał grzywną w wysokości 500 dolarów po tym, jak nie zgłosił się do konkursu na zarzut zakłócania porządku, aktor „The Flash” Ezra Miller aresztowany za rzekome rzucenie krzesłem w kobietę

Ezra Miller rzekomo przetrzymuje młodą matkę i jej troje małych dzieci na farmie Vermont, która rzekomo jest zaśmiecona bronią palną, amunicją i marihuaną.

Wiele źródeł znających sytuację, w tym ojciec dzieci, przedstawił oskarżenia Rolling Stone w opublikowanym w czwartek exposé.

Dwa źródła wyraziły zaniepokojenie bezpieczeństwem dzieci w wieku od 1 do 5 lat, twierdząc, że wokół domu, który leży na 96-akrowej posiadłości gwiazdy „Fantastic Beasts” w Stamford w stanie Wirginia, są rozrzucone bez nadzoru pistolety.

Rolling Stone twierdzi, że przejrzał materiał wideo z kwietnia, który pokazał co najmniej osiem sztuk broni szturmowej, karabinów i pistoletów rozrzuconych po salonie domu, zauważając, że niektóre bronie były nawet podparte obok wypchanych zwierząt.

Jedno ze źródeł dodało, że roczniaczka rzekomo podniosła kiedyś luźną kulę i włożyła ją do ust.

Wiele źródeł, w tym ojciec dzieci, twierdzi, że dom jest zaśmiecony bronią palną, amunicją i marihuaną.Getty Images For TIME

Ponadto oba źródła twierdziły, że marihuana jest często i intensywnie zażywana w obecności dzieci. Gazeta donosi, że na terenie posiadłości Millera znajduje się spora farma konopi, która nie znajduje się wśród 25 licencjonowanych hodowców stanu.

Według publikacji, 25-letnia kobieta i jej dzieci mieszkają na terenie gwiazdy „Korzyści z bycia Wallflower” od połowy kwietnia, po spotkaniu w Hilo na Hawajach miesiąc wcześniej.

Ojciec dzieci twierdzi, że Miller — który identyfikuje się jako niebinarny i używa ich/ich zaimków — przywiózł kobietę i trójkę dzieci do swojego domu w Vermont bez jego wiedzy. Powiedział Rolling Stone, że od tego czasu nie mógł widzieć ani rozmawiać ze swoimi dziećmi.

Według magazynu Rolling Stone, matka ma 25 lat, a dzieci w wieku od 1 do 5. Wydział Policji Hawajskiej

„Mam złe przeczucia w żołądku”, powiedział ojciec, którego nie zidentyfikowano z imienia i nazwiska. „Chcę iść po moje dzieci, oznaczają dla mnie pieprzony świat”.

W połowie maja skontaktował się z Departamentem ds. Dzieci i Rodzin w Vermont (DCF) oraz lokalną policją, aby przeprowadzić kontrolę stanu zdrowia swoich dzieci.

Pracownik socjalny rzekomo odwiedził farmę Millera 16 maja i poinformował ojca, że ​​jego dzieci „wyglądają dobrze”, ale mają wrażenie, że mają „więcej pracy do wykonania”, zgodnie z wiadomościami tekstowymi przejrzanymi przez Rolling Stone.

Jedno ze źródeł twierdzi, że roczna dziewczynka włożyła do ust zabłąkaną kulę.WireImage

Jednak matka twierdzi, że ona i jej dzieci nie są w niebezpieczeństwie. W rzeczywistości powiedziała publikacji, że Miller pomógł jej uciec od rzekomo „brutalnego i agresywnego byłego” i zapewnili jej „bezpieczne środowisko dla [her] troje bardzo małych dzieci”.

Według magazynu Rolling Stone, w maju zeszłego roku matka prowadziła sprawę o przemoc domową i sprawę ojcostwa przeciwko ojcu swoich dzieci na Hawajach, ale ta pierwsza została wycofana, gdy oboje rodzice nie stawili się w sądzie. Ojciec zaprzecza wszelkim zarzutom o nadużycia.

Sprawa ojcostwa została zawieszona przez sędziego w październiku 2021 r., ponieważ ojciec nie został doręczony. Później wniósł sprawę domową przeciwko matce po tym, jak w kwietniu uciekła ze stanu z maluchami. Ta sprawa jest nadal w toku.

Zachowanie Millera zaniepokoiło garstkę rodziców w całym kraju.Getty Images

To tylko najnowsza z wielu niepokojących sytuacji związanych z Millerem w tym roku.

Na początku tego miesiąca zaniepokojeni rodzice 18-latka z Północnej Dakoty oskarżyli gwiazdę „Ligi Sprawiedliwości” o rzekome pielęgnowanie ich dziecka za pomocą „kultowych” i „psychologicznie manipulujących” zachowań, czemu nastolatek stanowczo zaprzeczał.

W następnym tygodniu zmartwiony rodzic z Massachusetts oskarżył Millera o niewłaściwe zachowanie wobec ich 12-letniego dziecka.

Według The Daily Beast, zarówno rodzic, jak i dziecko otrzymali tymczasowy zakaz zbliżania się do Millera „bez uprzedniego powiadomienia, ponieważ sąd stwierdził, że istnieje znaczne prawdopodobieństwo bezpośredniego niebezpieczeństwa nękania”.

Miller był również wielokrotnie aresztowany na Hawajach – najpierw za zakłócanie porządku i nękanie, a następnie za napaść drugiego stopnia – odpowiednio w marcu i kwietniu.

Miller trafił również na nagłówki gazet w 2020 roku, kiedy wydawali się dusić fanów na wideo w barze w Reykjaviku na Islandii.

Page Six skontaktował się z przedstawicielem Millera po komentarz.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button