Rozrywka

„F*** BET”: Lil Nas X’s BET Awards Diss Track „Late to Da Party” pojawia się w samą porę na 2022 BET Awards

Laureat nagrody Grammy raper Lil Nas X nie cofnął się przed wypowiedzeniem swoich skarg związanych z nagrodami BET. Po tym, jak drugi rok z rzędu zlekceważyły ​​go nagrody na cześć czarnej rozrywki, raper odpowiedział nowym singlem „Late to Da Party”.

Lil Nas X | David Crotty / Patrick McMullan przez Getty Images

Lil Nas X został zlekceważony z BET Awards

Muzyka Lil Nas X zdominowała 2021 rok, od jego hitowych singli „Montero (Call Me By Your Name)” i „Industry Baby” po jego przebojowy debiutancki album Montero.

Lil Nas był wcześniej nominowany w kategorii najlepszych nowych artystów BET Awards w 2020 roku; miał także pięć nominacji do BET Hip-Hop Award w 2019 i 2021 roku. Biorąc pod uwagę fakt, że 2021 był jego przełomowym rokiem, oczekiwano, że Lil Nas otrzyma co najmniej jedną nominację do 2022 BET Awards. Ale kiedy dowiedział się, że został całkowicie odcięty od nagród, nie powstrzymywał się.

„Dziękuję, nagrody BET. Znowu wybitne zero nominacji” – napisał w usuniętym tweecie. „Czarna doskonałość!”

Ktoś naciskał raperowi, dlaczego uważa, że ​​powinien zostać nominowany, a on był szczery ze swoją odpowiedzią. „Idk może 3 z największych piosenek zeszłego roku i album przyjęty przez krytyków” – powiedział. „Czuję, że to powinno mi trochę pomóc”. Kiedy ktoś inny twierdził, że jego piosenki nie są hip-hopowe, zauważył: „Mają kategorię pop”.

Raper z „That’s What I Want” opowiedział o tym, jak bardzo boli go widok zlekceważonych artystów takich jak on. „Nie musi być nawet nominowany przeze mnie” – powiedział. „Po prostu czuję, że czarnoskórzy geje muszą walczyć, aby być widzianymi na tym świecie, a nawet kiedy docieramy na szczyt, MF próbują udawać, że jesteśmy niewidzialni”.

POWIĄZANE: Lil Nas X miał wiele krótkich związków, kiedy po raz pierwszy stał się sławny

Lil Nas X wydał „Late to the Party” przed BET Awards

Lil Nas, zawsze troll, był w stanie szybko wyjść z afrontu. Jego najnowszy singiel „Late to Da Party” jest skierowany bezpośrednio do sieci telewizyjnej i BET Awards, jak powtarza w otwierającym piosence „F*** BET / F*** BET”.

W piosence występuje raper YoungBoy Never Broke Again i stanowi ona główny singiel na nadchodzącym drugim albumie Lil Nas X.

Lil Nas X nadchodzi więcej muzyki

Lil Nas X powiedział publicznie, że od miesięcy ma gotowy materiał na cały album. Zamiast tego podchodzi do wdrożenia w drobiazgowy sposób, rozpowszechniając wydania i krople informacji.

Podczas gdy Lil Nas w dużej mierze nie mówił o swoim drugim albumie, jest jeszcze jedna potwierdzona piosenka na albumie, na którą fani czekali, aby usłyszeć: współpraca z innym gejem raperem Saucy Santaną. Piosenka, potwierdzona przez Santanę jako „piosenka twerk”, ma podobno nazywać się „Down Souf Hoes”.

POWIĄZANE: Lil Nas X myślał, że umrze po wydaniu „Old Town Road”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button