Rozrywka

Faith Dingle z Emmerdale otrzyma druzgocącą diagnozę raka w rozdzierających serce scenach

Faith Dingle otrzyma druzgocącą diagnozę w Emmerdale w nadchodzących scenach, kiedy odkryje, że jej rak piersi powrócił, by wkrótce zostać wyemitowane.

Matka Dingle dowie się, że ma raka wtórnego w rozdzierających serce scenach, które zostaną wyemitowane jako część odcinków mydła ITV w tym tygodniu.

Po otrzymaniu wiadomości Faith czuje, że nie może zwrócić się do swojej rodziny, ponieważ napięcia między jej dziećmi Chasem i Cainem Dingle są nadal wysokie – i jest zdeterminowana, aby naprawić ich relacje przed ujawnieniem im wiadomości.

Mówiąc o nadchodzących scenach, aktorka Faith Dingle, Sally Dexter, powiedziała: „To denerwujące, ale naprawdę ważne jako fabuła, ponieważ dla tak wielu ludzi jest to coś więcej niż fabuła.

Faith Dingle odkrywa, że ​​ma wtórnego raka piersi w nadchodzących odcinkach Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

„To ma znaczenie zarówno dla ludzi, którzy przez to przechodzą, jak i dla tych, którzy przez to przejdą. Czuję prawdziwą odpowiedzialność, ale także przywilej, że mogę robić tę historię”.

Dzięki wsparciu innych mieszkańców dolin, w tym Moiry, Faith będzie liczyć na wsparcie, którego potrzebuje, próbując naprawić więzi w swojej rodzinie. Producentka Emmerdale, Laura Shaw, mówi: „Dewastująca diagnoza raka wyznawana przez Faith wpłynie nie tylko na nią życie, ale wszyscy wokół niej.

Faith chce ponownie zjednoczyć swoje dzieci, Caina i Chasa, zanim ujawni swoją diagnozę (Zdjęcie: ITV)

„Wiemy, że sednem Dinglesów jest silne poczucie rodziny i miłości, więc próba przebrnięcia przez ten bolesny czas będzie niezwykle trudna”.

Dodała: „Pragnienie życia wiary z jej pikantnym poczuciem humoru i apetytem na zabawę i przygodę oznacza, że ​​choć nieuchronnie pojawią się chwile bolesne i rozdzierające serce, w historii zobaczymy również afirmujące życie i pozytywne momenty światła.

Szefowie Emmerdale współpracowali z organizacją charytatywną Breast Cancer Now nad fabułą

„Biorąc pod uwagę kaliber aktorki Sally, wiem, że podejdzie do historii z wielką szczerością i głębią i odda jej sprawiedliwość, a to z kolei podniesie świadomość tak ważnej kwestii, która na co dzień dotyka wielu ludzi”.

Fabuła została opracowana przy wsparciu organizacji charytatywnej Breast Cancer Now, która współpracowała z zespołem produkcyjnym Emmerdale nad drugorzędną fabułą Faith, aby nadać jej realistyczny i autentyczny obraz.

Ponad 35 000 osób w Wielkiej Brytanii żyje z wtórnym rakiem piersi, a Catherine Priestley, pielęgniarka kliniczna w Breast Cancer Now, mówi: „To była dla nas niezwykle ważna okazja, aby udzielić fachowych wskazówek dotyczących fabuły Faith.

„Kierowanie scenarzystom, w jaki sposób można dokładnie przedstawić jej diagnozę i doświadczenie choroby, oraz podnoszenie świadomości na temat niektórych oznak i objawów wtórnego raka piersi wśród milionów fanów Emmerdale”.

Emmerdale emituje cotygodniowe wieczory w ITV o 19:30

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button