Rozrywka

Fani „Akademii Umbrella” mają mieszane uczucia co do przejścia Viktora Hargreevesa w trzecim sezonie

Viktor Hargreeves (Elliot Page) przechodzi w Akademia Parasolowa Sezon 3. Odkąd nowe odcinki pojawiły się 22 czerwca, fani mieli mieszane reakcje na to, jak serial przedstawia przemianę Viktora. Oto, co mają do powiedzenia ci, którzy nie są zwolennikami tego, jak showrunnerzy poradzili sobie z fabułą.

[SPOILER ALERT: Spoilers ahead for The Umbrella Academy Season 3.]

Elliot Page jako Viktor Hargreeves | Christos Kalohoridis/Netflix © 2022

Viktor Hargreeves ogłasza swoją przemianę w trzecim sezonie „Akademii Umbrella”

W pierwszym odcinku sezonu 3 Viktor ostrzy sobie włosy i dzieli się swoim nowym imieniem z rodzeństwem. Za kulisami showrunner Steve Blackman i pisarz Thomas Page McBee po prostu wspierali zmianę postaci w nowym sezonie serialu Netflix.

W wywiadzie na Późna noc z Sethem Meyersem, Page omówił swoją rolę w Akademia Parasolowa. „… Steve Blackman… która jest po prostu niesamowita i cudowna” – powiedział. „Kiedy po raz pierwszy o tym rozmawialiśmy, wydawał się naprawdę podekscytowany włączeniem go do serialu”.

Strona dodała: „Niesamowity pisarz, dziennikarz, autor Thomas Page McBee, którego poznałem podczas miniserialu o nazwie Opowieści o mieście napisał niezwykłą biografię zatytułowaną Amator, który gorąco wszystkim polecam. Był pierwszym transseksualistą, który boksował w Madison Square Garden.

Niektórzy fani mają mieszane uczucia co do tego, jak Viktor przechodzi w serialu

Namiętni fani Akademia Parasolowa zabrałem się do Reddit, aby porozmawiać o przejściu Viktora w sezonie 3. Chociaż wokół postaci jest dużo wsparcia, niektórzy fani uważają, że ta fabuła nie pasowała do narracji serialu.

„Czy ktokolwiek inny czuł się jak przejście Victora… czuł się jakby przykuty do butów i prawie niepotrzebny?” powiedział jeden z Redditorów. „W pełni popieram ich w prawdziwym życiu, jednak po prostu czułem, że rozproszyło to historię i trochę to dla mnie tempo”.

Inny fan ma obawy związane z brakiem „walki na ekranie”, której brakuje w narracji Viktora. „Gdyby mieli zamiar przenieść Wanię na Wiktora, nie powinni byli robić tego tak nagle”, powiedzieli. „Wiktor powinien był [had] widoczne problemy z tożsamością przez cały sezon 2 lub przeszły pod koniec sezonu 3 po kilku problemach z tożsamością na ekranie w całym sezonie 3. Aby przejść od długich włosów do krótkich włosów, Vanya do Victora w ciągu kilku sekund sprawia wrażenie spontaniczna decyzja.”

Kolejny wentylator włączony Świergot powiedział: „Wydaje się interesującym wyborem, aby zmienić imię postaci Elliota, ponieważ Wania jest już tradycyjnie męskim imieniem płciowym w Rosji, skąd pochodzi postać. Wygląda na to, że poprzednia nazwa była już sugestią tożsamości bohatera”.

GLAAD i społeczność LGBTQ wspierają fabułę Viktora Hargreevesa

Podczas gdy niektórzy fani nie zgadzają się co do tego, jak serial przedstawiał przejście Viktora, masy są zachwycone narracją. The Gay & Lesbian Alliance Against Defamation (GLAAD) zamieścił na Twitterze tweeter wspierający wizerunek Viktora i Page’a.

Wielu fanów wyraziło swoje wsparcie w odpowiedziach. “Moja ulubiona część programu !!” tweetował jeden fan o narracji Wiktora.

Elliot Page wyszedł jako trans przed sezonem 3 „Akademii Umbrella”

„Cześć przyjaciele. Chcę się z tobą podzielić, że jestem trans” Strona udostępniona w dniu Instagram w grudniu 2020 r. „Moje zaimki to on/oni, a nazywam się Elliot”. Dodał: „Nie mogę zacząć mówić, jak niezwykłe to uczucie, gdy w końcu pokocham to, kim jestem wystarczająco, by podążać za swoim autentycznym ja”.

Początkowo Netflix powiedział, że Page powtórzy swoją rolę jako Vanya w sezonie 3 z Akademia Parasolowa. Teraz znamy postać jako Wiktora.

Pomimo nielicznych, którym nie podoba się sposób, w jaki serial poradził sobie z fabułą Viktora, większość fanów jest zadowolona. Poznaj Wiktora w nowych odcinkach Akademia Parasolowa na Netflixie.

POWIĄZANE: „Akademia Umbrella” Sezon 3: Lester Pocket zmienia oś czasu w nowych odcinkach

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button