Rozrywka

Fani „Big Brother 24” czują się „tak źle” dla Taylora, nazywają Monte „Arogancki”

Duży brat 24 fani oglądali drugie rozstanie. Dowiedz się, dlaczego fani współczują Taylor Hale po rozmowie z Monte Taylorem.

[SPOILER ALERT: Spoilers ahead for the Big Brother 24 live feeds on Sept. 18, 2022.]

Monte dystansuje się od Taylora w „Big Brother 24”

POWIĄZANE: „Big Brother 24”: Niektórzy fani chcą „Chaotic Mess” Bretanii, aby wygrała po zdradzie Taylora

Fani byli zszokowani, gdy dowiedzieli się, że Monte i Taylor zaczęli się spotykać w zeszłym tygodniu. Ale wygląda na to, że wrogowie kochanków wracają do wrogów.

18 września Brittany Hoopes, Matt „Turner”, Taylor i Monte spędzali czas w pokoju HOH. Monte miał założone słuchawki, a Taylor myślał, że słucha jej muzyki. Ale kiedy zaczął chrapać, więc zdjęła mu słuchawki z głowy i obudziła go.

Monte poskarżył się na to Turnerowi. Przeniósł swoje rzeczy z pokoju HOH, a później rozmawiał z Taylorem o swoich uczuciach.

Monte twierdził, że Taylor protekcjonalnie rozmawiał z nim, aby go „umniejszyć”. Twierdził, że wszyscy, którzy wcześniej w tym sezonie zwrócili się przeciwko Taylorowi, nie „wyszli znikąd”. Przyznał, że Paloma Aguilar skłamała, a Daniel Durston przeniósł sprawy na zupełnie inny poziom. Ale zastanawia się, dlaczego ich początkowe negatywne wrażenie na jej temat dotyczyło wielu ludzi.

Taylor przeprosił Monte. Rozmowa zakończyła się tym, że Monte i Taylor zgodzili się, że mogli poruszać się zbyt szybko, stając się fizycznie. Postanowili zrobić krok wstecz, aby lepiej się poznać.

Fani „Big Brothera 24” czują się źle z powodu Taylora po ich rozstaniu

​​POWIĄZANE: Fani „Big Brother 24” „nie mają sympatii” do dyskwalifikacji Monte w konkursie weta

Fani mieli wiele do powiedzenia na temat rozmowy na Reddicie. „Tak mi szkoda Taylora, to jest tak obrzydliwe, że potrzebuje pomocy i terapeuty. Naprawdę mam nadzieję, że zabierze ją do finału 2, a ona pobije mu dupę i nigdy więcej nie porozmawia z tym mężczyzną ”- napisał jeden z fanów.

– Taaaak, Taylor nie może w żaden sposób reagować na nic, chyba że pasuje to do formy Monte. I to jej charakter jest winny. Ale cała jego reakcja na człowieka zmieniła się, ponieważ „czuł się nieszanowany” przez 10 sekund. Rozumiem. Och, całkowicie to rozumiem – dodała inna osoba.

„Nic dziwnego, że ten facet jest kawalerem. Arogancki jak diabli” – powiedział ktoś.

„Taylor musi wygrać f3 hoh i skrócić jego a**. Nie mogę pozwolić, by Monte został nagrodzony za jego arogancję i mizoginię” – miała nadzieję jedna osoba.

„Ile razy Taylor był emocjonalnie maltretowany w tym domu, jest tak popieprzony. Tak trudno to oglądać” – skomentował ktoś.

„Monte to takie protekcjonalne święte gówno. Biedny Taylor” – napisał ktoś inny.

Jak rozstanie może wpłynąć na końcowe 2

Taylor Hale o „Big Brother 24” | CBS ©2022 CBS Broadcasting, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyglądało na to, że showmance zmienił ostatnie dwa plany Taylora i Monte, by doprowadzić się do końca. Nie jest jasne, czy zerwanie oznacza, że ​​zamiast tego mogą wziąć Turnera.

Monte nie powiedział Turnerowi, że wciąż prowadzi go do końca. Taylor nadal koncentruje się na tym, aby Monte zgodził się zatrzymać Brittany w tym tygodniu.

Fani będą musieli poczekać i zobaczyć, czy z tej sytuacji będą jeszcze jakieś wypadki. Ale Taylor i Monte wciąż mogą doprowadzić się do końca.

​​POWIĄZANE: „Big Brother 24”: Turner konfrontuje się z Bretanią za „Not Respectable” Failed Taylor Blindside

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button