Rozrywka

Fani „Bobby Brown: Każdy mały krok” chcą wiedzieć więcej o mężu La’Princia Brown

Nowa seria rzeczywistości A&E Bobby Brown: Every Little Step dała widzom pełny dostęp do nagrodzonego Grammy artysty R&B i jego rodziny. Oczywiście spowodowało to pewną ciekawość w stosunku do nich i ich bliskich. Jedną z najbardziej ciekawskich fanów jest mąż La’Princia Brown, Eddie Ray.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

La’Princia jest najstarszą córką Bobby’ego i pierwszym z dwójki dzieci, które miał z Kim Ward. Jej ślub pojawił się w pierwszym odcinku Bobby Brown: Every Little Step, zatytułowanym „New Beginnings”, gdy Bobby przygotowywał się do odprowadzenia jej do ołtarza. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co zostało publicznie powiedziane na temat jej związku z Eddiem, a jeśli przegapiłeś odcinek, możesz nadrobić zaległości na stronie internetowej A&E.

Źródło: Instagram / @laprinciaxo

La’Princia Brown w dniu ślubu

Artykuł jest kontynuowany poniżej

Jak pokazano w serialu, La’Princia Brown poślubiła Eddiego Raya w zeszłym roku, po tym, jak oboje spotykali się od 2011 roku. W ślubie wzięli udział jej ojciec, macocha Alicia Etheredge-Brown, kilkoro rodzeństwa i inni członkowie rodziny.

Według Essence, Bobby wykonał nawet część swojego przeboju „Każdy mały krok” (od którego pochodzi nazwa serii A&E) na przyjęciu! Była to z pewnością radosna okazja.

Szczęśliwa para nadal jest razem i chociaż La’Princia i Eddie nie są centralnym punktem programu telewizyjnego, nadal pojawiają się wraz z jej przyrodnim bratem Landonem. Landon był widziany w „New Beginnings” i był głównym bohaterem trzeciego odcinka „Like Father, Like Son”, ponieważ miał nadzieję na występ jako wokalista w tle swojego taty.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Eddie umieścił na swoim Instagramie klip z odcinka ślubnego, w którym niezręcznie próbował wyjaśnić swojemu teście, jak bardzo kocha La’Princia. Bobby nie był pod wrażeniem, ale liczy się myśl!

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez EDDIE RAY (@_eddieray)

Artykuł jest kontynuowany pod ogłoszeniem Kim jest mąż La’Princia Brown, Eddie Ray?

Fani, którzy chcą uzyskać więcej informacji na temat Eddiego, muszą tylko przeszukać internet, ponieważ jest on odnoszącą sukcesy osobowością medialną i gospodarzem podcastów. Jest siłą napędową Raydiant Media, która ma kilka podcastów, w tym odpowiednio nazwany „Eddie & Friends”.

Na swoim kanale YouTube publikuje również vlogi i różne wyzwania. Wiele z tych ostatnich obejmuje ostre sosy lub inne pikantne potrawy, więc jest dość nieustraszony!

Eddie i La’Princia zaręczyli się w 2016 roku, po czym opublikowała na swoim blogu kilka niesamowicie słodkich słów o nim. „Nigdy nie czułam się bardziej chroniona i kochana przez nikogo innego”, zachwycała się, dodając, że „mój narzeczony daje mi siłę, by uwierzyć w siebie, czyniąc mnie lepszą osobą dla niego i innych ludzi w moim życiu”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez La’Princia Q. Brown (@laprinciaxo)

Będąc razem od ponad dziesięciu lat, duet wyraźnie jest dla siebie nawzajem – a dzięki Bobby Brown: Każdy mały krok ludzie mogli zobaczyć swój wielki dzień z pierwszej ręki. Mamy nadzieję, że reality show A&E nadal będzie dawać fanom wgląd w ich cudowny związek.

Bobby Brown: Every Little Step nadawany jest we wtorki o 21:00 czasu wschodniego w programie A&E.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button