Rozrywka

Fani Britney Spears zaniepokojeni zauważeniem „psiej kupy”, gdy szarpie bieliznę w klipie

Fani Britney Spears wezwali do dalszego zaniepokojenia topową listą przebojów po tym, jak zauważyli „psią kupę” na podłodze w jej domu w niedawnym poście.

Czterdziestoletnia piosenkarka uwielbia tańczyć wokół swojego domu, popisując się swoimi zabójczymi ruchami, gdy kręci się i obraca we wszystkim, co jest skąpo odziane.

Jej ostatnie ujawnienie sprawiło, że niektórzy fani „zmartwili się”, gdy obserwowali, jak twórca hitów tańczy przed kamerą, gdy Britney pociągnęła za swoje hipsterskie czarne szorty – pokazując utratę ciała.

Ale wielu innych stało się „niespokojnych” po tym, jak zauważyły ​​coś, co wyglądało na bałagan od jednego z jej ukochanych zwierzątek na kafelkowej powierzchni.

Gdy piosenkarka Hit Me Baby One More Time kręciła się z dużą prędkością, jej zwolennicy stali się przerażeni, że weszłaby w bałagan na podłodze.

Fani zaniepokoili się tajemniczym klipem. Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Jeden z użytkowników internetu napisał: „Jest pies [poo emoji] i zaraz w to wkroczysz, mój niepokój nie może znieść tego, jak blisko jesteś”.

Inny komentarz brzmiał: „Poważnie myślisz, że nie ma tu nic złego? Kupa na podłodze? Jej twarz? Jej zachowanie?”

Trzecie napisane: „Czekałem, aż wkręci się prosto w psie gówno! Jak tego nie zauważyłeś?”

Podczas gdy inni wyjaśniali, że nie był to pierwszy film, w którym zauważyli bałagan na podłodze.

Zwolennicy Britney obawiali się, że wpadnie w „psią kupę”

Powiedzieli: „Boże proszę wyprowadź psy i bądź bardziej higieniczny, znowu widzę kupę na podłodze”.

Drugi dodał: „W każdym filmie ściągam spodnie, pies *** po podłodze (zawsze) … a ona powiedziała, że ​​jest w ciąży kilka miesięcy temu … Potrzebuje pomocy!”

W ostatnich tygodniach wielu z legionu wiernych wielbicieli Britney cierpiało z powodu kłopotliwej gwiazdy po tym, jak Pop Princess w latach 90. ogłosiła, że ​​niestety poroniła swoje trzecie dziecko.

Zgodnie z zasadami konserwatorium ojca Britney, Jamie Spears, nie była w stanie poślubić swojej narzeczonej Sama Asghari i nie pozwolono jej usunąć środka antykoncepcyjnego.

Britney ogłosiła smutną wiadomość, że straciła swoje pierwsze dziecko z narzeczoną Samem (Zdjęcie: Getty Images dla GLAAD)

W zeszłym roku piosenkarka powiedziała Sądowi Najwyższemu hrabstwa Los Angeles: „Chcę móc wyjść za mąż i mieć dziecko… ale mam teraz wkładkę domaciczną w moim ciele, która nie pozwoli mi mieć dziecka, a moi konserwatorzy wygrali nie pozwól mi iść do lekarza, żeby go wyjąć.

Po tym, jak sędzia Brenda Penny unieważniła jej konserwatorium, Britney potwierdziła w kwietniu, że jest w ciąży z „cudownym” dzieckiem.

Ale niestety dla piosenkarki, została dotknięta spustoszeniem po tym, jak dowiedziała się, że poroniła swoje pierwsze dziecko z narzeczoną Samem.

W aktualizacji na Instagramie powiedziała: „Z najgłębszym smutkiem musimy ogłosić, że straciliśmy nasze cudowne dziecko na początku ciąży. To niszczycielski czas dla każdego rodzica.

„Być może powinniśmy byli poczekać z ogłoszeniem, aż poszliśmy dalej, ale byliśmy zbyt podekscytowani, mogąc podzielić się dobrą wiadomością.

„Naszą siłą jest miłość do siebie nawzajem. Będziemy nadal starać się powiększać naszą piękną rodzinę”.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button