Rozrywka

Fani „Dancing with the Stars” proszą program o „Dump” Tyra Banks

ABC/Sebastian Kim „Tańcząc z gwiazdami” w 31. sezonie współprowadzą Tyrę Banks i Alfonso Ribeiro.

Niektórzy fani „Dancing With the Stars”, którzy dostroili się do premiery 31 sezonu, byli zdenerwowani, że serial zdecydował się zatrzymać gospodarza Tyry Banks, a niektórzy powiedzieli, że nie lubią jej stylu hostingu.

Banks przejął show w sezonie 29, wypełniając buty Toma Bergerona i Erin Andrews, którzy byli gospodarzami kochanymi przez fanów.

Modelka była polaryzująca, odkąd po raz pierwszy zaczęła występować w serialu, a niektórzy fani mieli nadzieję, że zostanie wypuszczona po przeniesieniu serialu do Disney+.

Fani „nie mogą znieść” banków

Niektórzy fani zabrali się na Twittera, gdy program był emitowany, aby podzielić się tym, że nadal są zirytowani Tyrą Banks.

„#DWTS nadal nie może znieść Tyry” — napisała jedna osoba.

Inny skomentował: „To ta pora roku, kiedy tweetuję o tym, jak bardzo nienawidzę Tyry jako gospodarza #dwts. Jak gospodarz nie zna tytułu piosenki, do której tańczyli?! I tak, mogę być zgorzkniały, ponieważ to była Britney i zasługuje na coś lepszego, ale daj spokój!!”

„Na miłość boską DUMP TYRA” – napisała na Twitterze jedna osoba.

Inna osoba napisała: „Kiedy teraz zdajesz sobie sprawę, że Dancing With the Stars jest na Disney+, nie ma reklam, które mogłyby zrobić przerwę od rozmowy Tyry. #DWTS”.

„Teraz dwóch gospodarzy, a Tyra wciąż za dużo mówi” – ​​napisała jedna osoba. „Co to zajmie? #MniejTyraWięcejAlfonso #DWTS”.

Inny tweet brzmi: „Tyra wydaje się niezręczna i stonowana. Obstawiam ze względu na dramat #ANTM. i jestem tu po to, ona jest obrzydliwa.

Niektórzy fani uważają, że banki się poprawiły

Niektórzy uważają, że Banks radzi sobie lepiej niż w poprzednich sezonach.

„Tyra Banks radzi sobie lepiej niż w innych sezonach współgospodarzem z Alfonso Ribeiro #DWTS” – napisała jedna osoba. „Cieszę się, że są już w zespole, czujesz to z nimi. Założę się, że potrzebowała współgospodarza, żeby poczuć się lepiej.

Inni uważali, że wygląda świetnie.

„Tyra wygląda fantastycznie #dwts”, czytamy na jednym z tweetów.

Niektórzy myśleli, że program zawsze potrzebuje dwóch gospodarzy.

„Jestem bardzo szczęśliwy, że znów jest 2 gospodarzy. Wszystko już płynie o wiele lepiej. To nigdy nie był problem Tyry, po prostu program jest ustawiony dla 2 gospodarzy, aby prosperować #DWTS ”- napisała jedna osoba.

Alfonso powiedział Tomowi Bergeronowi o swoim wspólnym koncercie DWTS z wyprzedzeniem

Ribeiro prowadzi „America’s Funniest Home Videos” od 2015 roku, kiedy to zastąpił Toma Bergerona. Teraz Ribeiro po raz kolejny idzie w ślady Bergerona, ponieważ Bergeron był gospodarzem „Dancing With the Stars” do 29. sezonu, kiedy przejęła go Tyra Banks.

Gwiazda „Świeży Książę Bel-Air” podzielił się tym, że rozmawiał z Bergeronem po tym, jak zgodził się przejąć obowiązki gospodarza.

Ribeiro rozmawiał z Us Weekly przed premierą 31 sezonu „Dancing With the Stars” i podzielił się tym, co powiedział Bergeron po tym, jak powiedział mu o nowościach.

„Rozmawialiśmy” – powiedział. „Nie powiedziałbym, że dał radę, ponieważ [it would be] zasadniczo taką samą radę, jaką udzielił mi, kiedy robiłem „Najśmieszniejsze filmy Ameryki”, czyli „Bądź sobą”. Mamy do siebie na tyle szacunku, że chciałem z nim porozmawiać jako przyjaciel. Chciałem mu powiedzieć, jak poszło [with] całą miłość i szacunek, jakie mam dla Toma.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button