Rozrywka

Fani „Dancing with the Stars” z 31. sezonu ręczą za „kolesia od pogody” Sama Championa

„Dancing with the Stars” odrzuci kilka hitów, gdy na ekrany pojawi się premierowy odcinek. Niedawno wydana premiera 31 sezonu „Dancing with the Stars” za darmo w Disney+ ma wiele do zaoferowania. Przyjrzyjmy się niektórym z nich.

REKLAMA

Sam Champion, który jest drugim wykonawcą programu, jest wiwatowany przez fanów w mediach społecznościowych. Meteorolog z Good Morning America jest połączony z Cheryl Burke w serialu. Fani pokładają duże nadzieje w umiejętnościach Championa. Nawet będąc facetem od pogody, wielu zastanawia się, jak potrafi tak dobrze tańczyć. Cóż, to wszystko przez Burke’a. Podczas próby bardzo dobrze trzymała za rękę Champion i fani mają nadzieję, że zrobi to samo w konkursowym pokazie tanecznym.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

31. sezon „Dancing with the Stars”: Dlaczego Gleb Savchenko i Elena Samodanova się rozstali?

„Dancing with the Stars” sezon 31: Pro Witney Carson i mąż Carson McAllister mieli bajkowy romans od szkoły

REKLAMA

„Sam, mój facet od pogody”

Fani byli bardzo podekscytowani, widząc Championa na ekranie. Jeden z fanów udostępnił niedawno ekran swojego laptopa pokazujący transmisję na żywo Championa na platformie. Fan pozdrowił mistrza, mówiąc: „LECIAMY GOOO z meteorologiczną reprezentacją tańczącą z gwiazdami!! Idź Sam!!’ Cóż, inni fani również byli bardzo podekscytowani, widząc na ekranie Championa, który nie jest osobą z gatunku tanecznego. 'SAM CHAMPION TAŃCZY Z GWIAZDAMI?!?!? SAM MÓJ POGODA GUY!!!!!!! (oglądam dwts)”, mówi inny fan. Cóż, kolejnym powodem, dla którego fani wspierają Championa, jest jego bycie gejem. Ludzie zawsze mają wrażliwą stronę społeczności LGBTQ. Fanatyk „Dancing with the Stars” pisze: „TRZYMAJ SIĘ, ŻE BIERZE SIĘ Z LGBT?!?!!!?!”.

REKLAMA

Nie wiadomo jeszcze, ilu fanów zagłosuje na Championa. Niewiele mówi się o jego występie w mediach społecznościowych, ale z pewnością zrobił miękki róg w sercach swoich fanów.
REKLAMA


Możesz nadrobić zaległości na żywo z 31 sezonu „Dancing with the Stars” na Disney+.

Artykuł zawiera uwagi zgłaszane w Internecie przez pojedyncze osoby i organizacje. MEAWW nie może ich samodzielnie potwierdzać i nie popiera twierdzeń ani opinii składanych online.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button