Aktualności

Fani Demi Lovato myślą, że nowa piosenka dotyczy różnicy wieku Wilmera Valderrama

Fani Demi Lovato spekulują, że jej nowa piosenka „29” nawiązuje do jej byłego chłopaka, Wilmera Valderrama.

Piosenkarka, która ponownie używa swoich zaimków, wydała fragment utworu z nadchodzącego albumu HOLY FVCK, który już wprawia fanów w przesterowanie.

Tekst zaczyna się: „Błonnik na winorośli / za młody, żeby pić wino / Tylko pięć lat krwawiących, uczeń i nauczyciel / Daleko od niewinności / co do cholery zgoda? / Liczby kazały ci nie / ale to się nie udało zatrzymać cię.”

Lovato, 29 lat i Ten show z lat 70 gwiazda Valderrama datowała się na lata 2010-2016, a piosenka wydaje się być ukłonem w stronę ich 12-letniej różnicy wieku.

Wilmer Valderrama i Demi Lovato
Aktor Wilmer Valderrama (po lewej) i piosenkarka Demi Lovato (po prawej) są na zdjęciu w Los Angeles 13 lutego 2013 roku. Fani Lovato spekulują, że jej nowa piosenka „29” nawiązuje do Valderrama, jej byłego chłopaka.
Obrazy Getty

Śpiewa: „Wreszcie 29 / Zabawne, tak jak wtedy byłeś / Myślałem, że to nastoletni sen / tylko fantazja / Ale czy to był twój czy mój?”

Piosenka powtarza słowa: „17, 29” – wyraźny ukłon w stronę wieku, w jakim była dawna para, kiedy się poznali.

Chociaż Lovato nie wymienia Valderrama z imienia w piosence, kilku fanów zasugerowało, że utwór rzeczywiście dotyczy 42-latka.

Konto fanów Lovato @Demi_Artistry opublikowało TikTok, który połączył tekst piosenki z obrazami piosenkarza i Valderammy, gdy byli razem, aby zilustrować znaczenie piosenki.

Film ma ponad 24 000 wyświetleń na platformie.

Newsweek skontaktował się z Lovato i Valderramą w celu uzyskania komentarza.

Lovato opowiedziała o swoim związku z Valderramą i ich różnicy wieku w swoim filmie dokumentalnym z 2017 roku: Po prostu skomplikowane.

„Kiedy po raz pierwszy spotkałam Wilmera, miał 29 lat. Poznałam go 11 stycznia 2010 r. i było to podczas sesji PSA w jego domu w związku z formularzami spisu ludności z 2010 r.” – powiedziała.

„Szczerze mówiąc, zrobiłem to tylko dlatego, że słyszałem, że jest w jego domu i myślałem, że jest naprawdę słodki. Tak naprawdę nie obchodziły mnie formularze spisowe. Ale [when] Spotkałam go i po raz pierwszy na niego spojrzałam, miałam włosy i makijaż, a on wszedł i usiadł, a ja pomyślałam: „Kocham tego mężczyznę” i „Muszę go mieć”. Ale miałem tylko 17 lat, więc powiedział: „Odejdź ode mnie”. Kiedy skończyłam 18 lat, zaczęliśmy się spotykać”.

Promocja „29” pojawia się, gdy Lovato ogłosiła fanom, że po raz kolejny użyła zaimków „ona / jej” oprócz „oni / oni” po ogłoszeniu w 2021 roku, że zidentyfikowała jako niebinarne.

Wiadomość została ujawniona podczas wystąpienia na Wylewka Podcast prowadzone przez Tamarę Dhię. Kiedy Dhia poprosiła Lovato o wyjaśnienie jej użycia niebinarnych zaimków, piosenkarka powiedziała, że ​​zdecydowała, że ​​„oni/oni” nie są już wyłącznie dla niej odpowiednie.

„Właściwie ponownie przyjąłem zaimki „ona / ona”” – powiedział Lovato.

Wyjaśniła: „Ostatnio czuję się bardziej kobieco, więc znów przyjęłam„ ona / ją ”. Ale myślę, że to, co ważne, to tak, że nikt nie jest doskonały. Każdy psuje zaimki w pewnym momencie, a zwłaszcza gdy ludzie się uczą, chodzi tylko o szacunek”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button