Rozrywka

Fani DWTS reagują na niespodziewanego gościa weselnego na weselu Brandona Armstronga

Getty Images Brandon Armstrong zaskoczył fanów jednym gościem weselnym.

Brandon Armstrong poślubił Brylee Ivers podczas ceremonii plenerowej w swoim rodzinnym stanie Utah w sobotę 30 lipca 2022 roku. Profesjonalista „Dancing With the Stars” i jego nowa żona podzielili się swoim wyjątkowym dniem ze światem za pośrednictwem ekskluzywnego magazynu People.

„Ponieważ tak wiele osób bierze ślub w stanie Utah w tak młodym wieku, chcieliśmy czegoś, co byłoby trochę inne niż tradycyjny kościół, ślub w kaplicy”, powiedział Armstrong w rozmowie o decyzji o odbyciu ceremonii religijnej „wcześniej tego dnia” przed ich uroczystość przed gośćmi.

Wspomniani goście — około 125 z nich — zawierały bardzo znajome twarze. Kilka gwiazd DWTS Armstronga było pod ręką, aby być świadkami miłości, w tym Jenna Johnson, Witney Carson, Alan Bersten, Britt Stewart, Emma Slater i Lindsay Arnold. Jednak był jeden gość weselny — były uczestnik DWTS — który dostał swój własny wątek Reddit.

Oto, co musisz wiedzieć:

Sean Spicer był obecny na ślubie Armstronga i Iversa

Krótko po ceremonii były sekretarz prasowy Białego Domu Sean Spicer udostępnił zdjęcie ze ślubu.

„Absolutnie niesamowity wieczór z okazji zaślubin @brandonarmstrong i @bryleebug6. Wspaniale jest spotkać się z tyloma członkami rodziny @dancingwiththestars” – napisał wpis. Spicer rywalizował w 28. sezonie DWTS z Arnoldem jako jego profesjonalnym partnerem.

Panna młoda przeszła do sekcji komentarzy, aby podziękować Spicerowi za przybycie.

– Seanie! Dziękujemy za przybycie z nami na imprezę tp w Utah. To była przyjemność mieć cię tam” – napisała.

„Dziękuję za włączenie mnie. Jaki piękny wieczór. Ty, strój, miejsce, jedzenie i oczywiście Brandon – odpowiedział Spicer.

Kilku Redditorów nie było zaskoczonych widokiem Spicera na weselu

Kilka osób zwróciło uwagę, że to interesujące, że Spicer był jedyną celebrytą z DWTS, która uczestniczyła. I chociaż inni nie zgadzają się z polityką Spicera – niektórzy twierdzą, że w ogóle nie zgadzali się z tym, że został obsadzony w DWTS – wydaje się, że większość nie była zdziwiona, że ​​Armstrong go zaprosił.

Wielu podzieliło się swoimi przemyśleniami na wątku Reddit poświęconym obecności Spicera.

„Osobiście nie lubię Spicera, denerwował mnie swoją obecnością w DWTS i im dłużej trwał, tym bardziej mnie wkurzał, ale to trochę słodkie z jego strony, że pojechał na drugi koniec kraju na ślub” jeden Redditor napisał.

„Prawdopodobnie nic dziwnego, biorąc pod uwagę, że pochodzą z Utah i mają konserwatywne przekonania. Może nie w pełni rozumiem zawiłości amerykańskiej polityki, ale jako Australijczyk nadal rozumiem, jakim typem osoby jest Sean i co reprezentuje, co jest dla mnie tak mylące, dlaczego chcą być przyjaźni nawet po luzach z jego sezonu. Interesujące – dodał ktoś inny.

„Czy ktoś jest rzeczywiście zaskoczony? Mormoni są konserwatystami. To zabawne, że wszyscy zachowywali się wobec niego nieco zniesmaczeni, gdy był w sezonie (z powodu publicznego oburzenia), ale nie różnią się ani nie różnią w swoich przekonaniach” – czytamy w trzecim komentarzu.

„Wiem, że ludzie go nie lubią, ale spotkałem go raz podczas kręcenia DWTS i był niesamowicie miły i zabawny. Zostaliśmy później zaproszeni na drinka, a ja zostałam blisko tancerzy i założyłam, że będzie dupkiem, ale był naprawdę zabawny – wtrąciła się czwarta osoba.

CZYTAJ DALEJ: DWTS Pro Kept Cancer Diagnoza od producentów — i partnera tanecznego

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button