Rozrywka

Fani EastEnders przerażeni, gdy Ben Mitchell atakuje siostrzeńca Petera Beale w niszczycielskim wydaniu

Zły chłopiec EastEnders Ben Mitchell brutalnie zaatakował swojego siostrzeńca Petera Beale łomem w przypadku błędnej tożsamości podczas ostatniego wydania mydła BBC

Widzowie byli świadkami spotkania Bena z nieznanym mężczyzną, który śmiał się z oszpeconego plakatu swojego męża Callum Highway.

Po tym, jak Lewis uspokoił sytuację i zaproponował, że zabierze Bena na drinka, syn Phila Mitchella zauważył później kogoś, o kim myślał, że jest tym samym facetem i zaatakował go.

Widzowie widzieli, jak Ben chowa się za kapturem, bije go i kopie, gdy leży na podłodze.

Epizod dobiegł dramatycznego końca, kiedy odwrócił bezwładne, zakrwawione ciało i zdał sobie sprawę, że jego ofiarą był w rzeczywistości Peter.

Ben Mitchell atakuje Petera Beale łomem w przypadku błędnej tożsamości (Zdjęcie: BBC) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Zszokowani fani zareagowali w mediach społecznościowych na przerażającą rewelację.

„Omg Ben, co ty kurwa zrobiłeś !!!”, wysadził jeden z widzów.

Drugi powiedział: „Ben jest jak wrzący garnek wściekłości, naprawdę musi nauczyć się, jak trzymać swój gniew w ryzach, którego niestety nie może nauczyć się kontrolować przez połowę czasu”.

Podczas gdy jedna trzecia wyraziła rozczarowanie zachowaniem Bena i jego wpływem na jego związek z Callum

Epizod dobiegł dramatycznego końca, kiedy odwrócił bezwładne, zakrwawione ciało i zdał sobie sprawę, że jego ofiarą był w rzeczywistości Peter (Zdjęcie: BBC)

„To bardzo smutne, co #EastEnders zrobili z #Ballumem. Byli tak ekscytującą parą w 2019 roku i mieli tak duży potencjał. Zostało zniszczone przez nieustanne cierpienie i niepokój oraz śmieszne pragnienie, by utrzymać Bena w tym niekończącym się, powtarzalnym cyklu. To jest wyczerpujące.”

Ben zmierzy się z dalszą udręką, gdy szefowie BBC potwierdzą, że jest gotowy na pierwszą historię gwałtu w mydle.

W nadchodzących scenach Ben znajduje pocieszenie w barmanze Lewisie Butlerze przy drinku w Ruby’s po reakcji na jego atak na Petera.

Widzowie widzieli, jak Ben chowa się za kapturem, bije go i kopie, gdy leży na podłodze (Zdjęcie: BBC)

Podczas wieczornego wyjścia na miasto, w stanie pijanym, Ben mówi Lewisowi prawdę o ataku.

Zagorzali fani będą wiedzieć, że te sceny stały się podstawą gwałtu na Bena przez Lewisa.

EastEnders współpracuje z różnymi organizacjami charytatywnymi, takimi jak Survivors UK, aby upewnić się, że kwestia gwałtu na mężczyznach jest poruszana w delikatny sposób.

„Myślę, że byliśmy w stanie naprawdę postarać się opowiedzieć jak najbardziej prawdziwe relacje i mam nadzieję, że uda nam się podnieść świadomość i zrozumienie tematu, który rzadko jest poruszany”, powiedział o fabule aktor Max Bowden.

Dodał: „Jestem zaszczycony, że mogę opowiedzieć tak ważną historię”.

EastEnders będzie emitowany od poniedziałku do czwartku w BBC One o 19:30

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button