Rozrywka

Fani EastEnders zdruzgotani, gdy Nancy żegna się na dobre z Albert Square

Fani EastEnders byli zdruzgotani po tym, jak postać Maddy Hill, Nancy Carter, pożegnała się na dobre z Albert Square zaledwie rok po jej powrocie do serialu.

W czwartkowy (23 czerwca) odcinek popularnej opery mydlanej BBC One lojalni widzowie programu telewizyjnego walczyli o powstrzymanie łez po nieoczekiwanym odejściu blond bomby.

W ostatnich odcinkach Nancy dowiedziała się, że jej chłopak Zack Hudson (James Farrar) zdradził ją z nikim innym jak Samem Mitchesem (Kim Medcalf) po serii gorących kłótni.

CZYTAJ WIĘCEJ: EastEnders Ben Fowler gwiazda nie do poznania w efektownej transformacji

Nie tylko to, ale kochająca córka odkryła również sekretny problem swojej matki z piciem, gdy po wypisaniu ze szpitala po poważnym wypadku samochodowym znalazła butelkę wódki ukrytą w poduszce sofy.

Fani EastEnders byli zdruzgotani po tym, jak Nancy Carter pożegnała się z Albert Square (Zdjęcie: BBC) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Po tym, jak jej świat się zawalił, podjęła decyzję o przeprowadzce na północ, aby pozostać z przyjaciółmi w sercu Manchesteru, aby wrócić do dawnego siebie z dala od dramatu na Placu.

Po tym, jak jej świat się zawalił, podjęła decyzję o przeprowadzce na północ, aby pozostać z przyjaciółmi w sercu Manchesteru, aby wrócić do dawnego siebie z dala od dramatu na Placu.

Zanim odeszła, zablokowała rogi ze swoją zmartwioną matką, próbując zabrać ze sobą swoją siostrę Annie, aby mogła mieć lepsze dzieciństwo niż wtedy, gdy jej matka była trzeźwa.

Gwiazda opuściła program rok po powrocie (Zdjęcie: BBC)

Na szczęście zostawiła malucha w odpowiedzialnych ramionach swojej siostry Rose, gdy wsiadła na tył czarnej taksówki i opuściła show na dobre.

Ale można śmiało powiedzieć, że fani byli tak samo zszokowani jej nagłym odejściem, jak my, po tym, jak roili się na Twitterze, aby podzielić się swoim rozczarowaniem online.

Jeden z użytkowników napisał: „PROSZĘ POWIEDZ, ŻE NANCY NIE WYJDZIE NAPRAWDĘ [crying emoji] #East Enders”.

Inny zgodził się: „@maddy_hill90 nie przegapisz Nancy, byłeś dobry w graniu postaci z epilepsją #EastEnders”.

Trzeci napisał: „Nie chcę, żeby Nancy wyjeżdżała!! #EastEnders”, podczas gdy jeden z użytkowników argumentował: „Nancy nigdy nie została ogłoszona, aby odejść? #East Enders”.

Powiedziała, że ​​„już tęskni” za swoimi gwiazdami na mydle (Zdjęcie: BBC)

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie i telewizji z Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Pojawia się po tym, jak 32-letnia aktorka wyznała, że ​​„już tęskni” za swoimi partnerami w serialu i jest „wdzięczna”, że z nimi pracowała.

W ekskluzywnym wywiadzie dla Daily Star aktorka podzieliła się niektórymi z wielkich rzeczy, które ma ze swojego czasu pracy nad mydłem.

Wyznała: „Wspaniale było wracać do Nancy i Square w ciągu ostatniego roku, ale teraz wydawało się, że to właściwy czas, aby przejść dalej.

„Już tęsknię za wszystkimi i czuję się bardzo wdzięczna, że ​​mogę pracować z ludźmi, których tak bardzo kocham”.

CZYTAJ DALEJ:

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button