Rozrywka

Fani Eurowizji błagają „trzymaj Jamesa Cordena z dala od konkursu”, gdy gwiazda ogłasza powrót do Wielkiej Brytanii

Od 2015 roku stał się wielkim hitem wśród amerykańskiej publiczności jako gospodarz The Late Late Show.

Jednak pomimo przekonania Adele, Eda Sheerana, Madonny, Michelle Obamy i wielu innych do zagrania w Carpool Karaoke, wydaje się, że niektórzy Brytyjczycy Jamesa Cordena nie są zachwyceni wiadomością, że wraca do Wielkiej Brytanii.

Ludzie już się martwią, że może dostać rękawiczki na jednym z najbardziej poszukiwanych koncertów prezentacyjnych w 2023 roku – Konkursie Piosenki Eurowizji.

Europejska Unia Nadawców (EBU), która jest organizatorem Eurowizji, poinformowała w piątek (17 czerwca), że doszła do wniosku, że nie da się przeprowadzić konkursu w 2023 roku na Ukrainie.

James opuszcza The Late Late Show Przeczytaj więcej Pokrewne artykuły Przeczytaj więcej Pokrewne artykuły

W ich oświadczeniu czytamy: „W wyniku tej decyzji, zgodnie z przepisami i w celu zapewnienia ciągłości wydarzenia, EBU rozpocznie teraz rozmowy z BBC, jako tegoroczny wicemistrz, aby potencjalnie gościć piosenkę Eurowizji 2023 Konkurs w Wielkiej Brytanii.”

Organizatorzy Eurowizji podjęli decyzję po przeprowadzeniu „pełnej oceny i studium wykonalności”.

Ukraina, która wygrała tegoroczny konkurs, już powiedziała, że ​​nie jest zadowolona z tej decyzji i wierzy, że będzie w stanie zagwarantować bezpieczeństwo konkurencji, pomimo groźby trwającej rosyjskiej inwazji.

Sam Ryder z Wielkiej Brytanii zajął drugie miejsce w tegorocznej Eurowizji Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Chociaż nie podjęto jeszcze ostatecznej decyzji, użytkownicy Twittera wyrazili już najpilniejsze obawy, jeśli Wielka Brytania będzie gospodarzem wydarzenia.

„Czy jest za wcześnie, aby złożyć petycję, aby powstrzymać Jamesa Cordena od organizacji #Eurowizji w Wielkiej Brytanii w przyszłym roku?” zapytał jeden w tweecie, który przyciągnął już prawie 4000 polubień.

Inny powiedział: „Jedyną niepokojącą rzeczą w Wielkiej Brytanii, która jest gospodarzem Eurowizji, jest potencjał Jamesa Cordena do jej organizacji”.

James był hitem w Stanach. Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Trzeci tweet: „Właśnie zacząłem płakać, ponieważ James Corden wraca do Wielkiej Brytanii w tym samym roku, w którym jest gospodarzem Eurowizji”.

W kwietniu 43-letni Corden ogłosił, że wiosną 2023 roku odejdzie z The Late Late Show CBS.

Petycja została uruchomiona na Change.org na początku tego tygodnia, mająca na celu powstrzymanie Cordena przed powrotem do Wielkiej Brytanii.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button