Rozrywka

Fani „Jersey Shore: Family Vacation” rozpalili się w piątym sezonie Dramat: Czy Angelina Pivarnick spotkała się w Nikki Hall?

Jersey Shore: rodzinne wakacje fani są rozgorączkowani dramatem rozgrywającym się w piątym sezonie serialu MTV. Po debiucie drugiej połowy piątego sezonu wydaje się, że dojdzie do poważnego konfliktu między Angeliną Pivarnick i Nikki Hall. Chociaż kobiety nie miały ze sobą problemów w przeszłości, jeden incydent spowoduje, że Hall będzie szukał zemsty na Pivarnick w bardzo publiczny sposób, ekscytując fanów fabułą niepodobną do żadnego innego.

Nikki Hall i Angelina Pivarnick | MTV/YouTube

„Jersey Shore: Zwiastun sezonu 5 Family Vacation drażnił napięcie między Nikki Hall i Angeliną Pivarnick

Druga połowa sezonu 5 wydaje się drażnić sezonem pełnym napięć i konfliktów, jak widać w nowym zwiastunie udostępnionym na Instagramie.

W obsadzie znaleźli się Paul „Pauly D” DelVecchio, Nicole „Snooki” Polizzi, Deena Nicole Cortese, Jenni „JWoww” Farley, Vinny Guadagnino, Mike „The Situation” Sorrentino i Angelina Pivarnick. W tym sezonie występują także Chris Buckner, Lauren Sorrentino i Nikki Hall.

Grupa pojawia się w serii scen, które nawiązują do swoich początków jako gwiazdy oryginalnego serialu Jersey Shore, który był emitowany w MTV od 2009 do 2012 roku.

Pijane eskapady, walki i to, co wydaje się być powrotem Sorrentino jako złoczyńcy serii, zdominowało zwiastun.

Jednak fani widzieli również potyczki między Pivarnickiem a DelVecchio. Farley płakała, że ​​coś „przejmowało jej życie”, a Sorrentino skonfrontował Pivarnicka z jej zachowaniem, odpowiadając: „nikt z was nie był tam dla mnie.

Następnie jest to starcie z Pivarnickiem i Hallem, który najwyraźniej przyciągnął najwięcej uwagi fanów.

Hall wydawała się nalewać wino na Pivarnick po tym, jak zamknęła ją i DelVecchio w pokoju. Później Pivarnick obrzucił Hall winem.

Fani „Jersey Shore” wydawali się być podekscytowani konfliktem między Angeliną Pivarnick i Nikki Hall

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Jersey Shore (@jerseyshore)

W sekcji komentarzy powyższego posta na Instagramie fani podzielili się swoimi opiniami na temat tego, co nadchodzi w tym sezonie. Wielu było podekscytowanych, widząc starcie między Hallem i Pivarnickiem, który do tej pory wydawał się przyjazny.

Potyczki pozostawiły ich zarówno oszołomionych, jak i przestraszonych.

„Ok, to było dużo do ogarnięcia, ale to daje mi starą szkołę Jersey Shore wibracje” – napisał jeden z naśladowców.

„Och, jestem na to gotowy, zwłaszcza scena wina Angelina i Nikki” — napisał drugi użytkownik Instagrama.

„Wszystko, co robią, to latarnia gazowa i kpią z Angeliny. Potem odwracają się i zachowują się jak ofiary, gdy ona staje w obronie siebie. Z takimi przyjaciółmi, którzy potrzebują wrogów eh! Jestem tutaj w tym sezonie, by Nikki kontra Angelina” — stwierdził trzeci widz.

„Nikki i Pauly o zwycięstwo! Będę musiał oglądać, bo to pozostawia mnie bez słowa. Nie mów mi, że rodzina znów skończy się dramatem, jak pod koniec trzeciego sezonu. Angelina, uważaj, bo moja dziewczyna Nikki jest cichą burzą” – ostrzegł czwarty fan.

Stare problemy powracają na pierwszy plan

Stare problemy między Pivarnickiem, Cortese, Farley i Polizzi również powracają na pierwszy plan.

TooFab poinformował, że konsekwencje niesławnej przemowy weselnej wygłoszonej na weselu Pivarnicka, która zrujnowała relacje między członkami obsady, również wpłyną na sezon.

Pivarnick został oskarżony o ujawnienie przemówienia do prasy przed wyemitowaniem odcinka.

„Tak, zmartwychwstanie przemówienia weselnego. To tylko bolące miejsce, więc za każdym razem, gdy słyszysz, że coś jest robione celowo, aby cię skrzywdzić lub rzeczy tego rodzaju, może to naprawdę wydobyć uczucia. Jesteśmy bardzo głośnymi kobietami i niestety te uczucia zostały uchwycone przez kamerę” – twierdzi Farley.

Cortese dodał: „Wszystko rozgrywa się przed kamerą, więc zobaczysz od początku do końca”.

Jersey Shore: rodzinne wakacje emitowany w czwartki o 20:00 czasu wschodniego w MTV.

POWIĄZANE: „Wakacje rodzinne w Jersey Shore”: Jenni Farley, Pauly D i Snooki nie mogą zaprzeczyć, że Vinny Guadagnino i Angelina Pivarnick’s Love Connection

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button