Rozrywka

Fani Johnny’ego Deppa dzielą się swoimi opiniami na temat tego, czy spotyka się ze swoim prawnikiem Camille Vasquez

Jednym z prawników Johnny’ego Deppa w jego 50-milionowym procesie o zniesławienie przeciwko Amber Heard jest Camille Vasquez. ten Piraci z Karaibów Adwokat gwiazdy stał się wirusową sensacją po trudnym przesłuchaniu Hearda. Wielu było również pod wrażeniem błyskawicznego sprzeciwu Vasquez, co utrudniało Heard i jej prawnikowi ustosunkowanie się do któregokolwiek z punktów później.

Teraz, gdy Vasquez stała się tak popularną postacią w procesie, użytkownicy mediów społecznościowych zastanawiają się nad internetową pogawędką, z którą ona i Depp się spotykają. Oto, jak zaczęły się te plotki, co mówi wielu fanów, i główny powód, dla którego ludzie tęsknią, prawdopodobnie oznacza, że ​​nie ma w nich żadnej prawdy.

Johnny Depp i jego prawnik Camille Vasquez stoją na sali sądowej w sądzie okręgowym hrabstwa Fairfax | BRENDAN SMIALOWSKI/POOL/AFP przez Getty Images

Jak zaczęły się plotki o randkowaniu Deppa z Vasquezem

Plotki o hollywoodzkim aktorze spotykającym się z prawnikiem zaczęły się z powodu interakcji między nimi na sali sądowej.

Na ten proces było tak wiele oczu, ponieważ w sali sądowej wpuszczono kamery i wzbudziło to ogromne zainteresowanie opinii publicznej, gdy Depp i Heard wywietrzyli swoje brudne pranie. W trakcie procesu Vasquez i Depp widziano kilka razy śmiejących się i przytulających, a wkrótce zaczęły krążyć plotki o randkach.

Camille Vasquez i Johnny Depp obejmują Johnny’ego Deppa na sali sądowej w sądzie okręgowym hrabstwa Fairfax | BRENDAN SMIALOWSKI/POOL/AFP przez Getty Images

Opinie fanów o tym, czy umawiają się na randki

Temat tego, czy spotykają się, czy nie, stał się gorącym tematem w mediach społecznościowych z dużą liczbą fanów.

„Mogę odpowiedzieć: tak”, jeden tweetował.

Jeszcze jeden zaopiniowany: „Wyglądają fantastycznie jako para”.

„Jeśli nie są, to będą!” trzecia osoba napisał.

„Ona na pewno powinna być!!!!! Wydaje się być kobietą z najwyższej półki i spójrzmy prawdzie w oczy… Depp pod żadnym względem nie jest idealnym mężczyzną, ale na pewno wydaje się być miły i szczery we wszystkim, co robi”, czwarta osoba powiedział.

Inni opublikowali rozsądne odpowiedzi, dlaczego tak się nie dzieje pismo: „Czy możesz powiedzieć konflikt interesów!?!” Podczas gdy inny dodany: „Naruszenie etyki prawnika, jeśli jest prawdziwe i rozpoczęło się po reprezentowaniu Deppa”.

Jeszcze jeden skomentował: „Straciłaby licencję na wykonywanie zawodu prawnika, więc powiedziałbym, że nie”.

Reakcja Vasqueza na plotki o randkach

Kiedy opuściła salę sądową 18 maja, Vasquez została przesłuchana w sprawie plotek o randkach Deppa.

Klip TMZ pokazuje, że pytano ją: „Ludzie chcą wiedzieć, czy spotykasz się z Johnnym Deppem? To jest w całym Internecie. Czy możesz wyjaśnić sprawę, tak czy nie?”

Vasquez nie udzieliła odpowiedzi, zamiast tego po prostu roześmiała się prawdopodobnie, ponieważ uważała, że ​​pytanie było komiczne, chociaż kilka osób zinterpretuje jej brak odpowiedzi jako oznaczający, że coś się dzieje. Jednak nie ma żadnych dowodów na to, że Depp i Vasquez nie zachowali profesjonalizmu, a należy również zauważyć, że Vasquez i tak jest w związku z brytyjskim relatorem.

POWIĄZANE: Kto Amber słyszał, jak spotykał się przed i po ślubie z Johnnym Deppem?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button