Rozrywka

Fani Kardashian mają teorię, że Kim i Kanye West są oficjalnie z powrotem razem, a ożywiony romans zostanie wyemitowany w „Hulu special”

Fani KARDASHIAN dzielą się teorią, że Kim i Kanye West oficjalnie znów są razem, a odrodzony romans zostanie wyemitowany w następnym sezonie serialu Hulu.

41-letnia Kim zrezygnowała z 28-letniego Pete’a Davidsona po dziewięciu miesiącach spędzonych razem, pozostawiając fanów zastanawiających się, czy Kimye wróciła.

5

Fani podzielili się szaloną teorią, że para wróciła do siebie, a nawet pojawi się w programie Kardashian Hulu

5

Fani przejęli internet, dyskutując o rozstaniu Kim i zastanawiając się, z kim gwiazda będzie się umawiać w następnej kolejności.

Chociaż wielu fanów jest całkowicie przekonanych, że Kim i Kanye są już razem.

Jeden z fanów napisał na forum: „Stwierdzenie »ona i Kanye szczęśliwie współrodzicielstwo« wydawało się testem na wodzie z ruchem PR-u publicznego”.

Kolejne wspólne: „Dokładnie moje myśli. Wspomina, że ​​ich rozwód wciąż trwa. Wskaż romantyczne pojednanie…

Jestem 2XL - kupiłem body SKIMS Kim Kardashian i jest jeden poważny problem
Wydałam 232 USD na 3 bikini od Kim Kardashian's Skims - zwróciłam je WSZYSTKIE

„OGROMNY PR za ich show Hulu, może nawet specjalny Hulu. Kim i Kanye: ReKonnekted”.

Trzeci skomentował: „Niskotonowy byłby to szachowy ruch PR w 4D”.

KETE WYJAZD

Kim i Pete rozstali się po dziewięciu miesiącach randek, a zerwanie zostało po raz pierwszy ogłoszone przez E! Wiadomość, jak podobno była para postanowiła pozostać tylko przyjaciółmi.

Najczęściej czytane w Rozrywce

Źródło bliskie parze powiedziało E! Wiadomość, że Kim i Pete nadal mają „dużo miłości i szacunku dla siebie” po rozstaniu.

Źródło powiedziało, że nie mogli poradzić sobie ze swoimi napiętymi harmonogramami i relacjami na odległość, dodając: „to naprawdę utrudniało utrzymanie związku”.

Drugie źródło powiedziało PageSix, że różnica wieku Kardashiana i Davidsona przyczyniła się do ich rozpadu.

„Pete ma 28 lat, a Kim 41 – w tej chwili są po prostu w bardzo różnych miejscach”, powiedział źródło.

„Pete jest całkowicie spontaniczny i impulsywny i chce, żeby poleciała do Nowego Jorku, czy gdziekolwiek się znajduje, w mgnieniu oka.

„Ale Kim ma czworo dzieci i nie jest to takie proste. Musi się skupić na dzieciach”.

Źródło dodało, że Kardashian była „całkowicie wyczerpana tym związkiem i innymi rzeczami, które działy się w jej życiu”.

Ich zerwanie następuje, gdy Davidson jest w Australii, kręcąc Czarodzieje, a Kardashian wychowuje czwórkę swoich dzieci.

OŻYWIAJĄCY ROMANS

Wielu ma nadzieję, że Kim wróci ze swoim byłym Kanye Westem, jeśli jeszcze tego nie zrobiła.

Inni jednak sądzą, że matka czwórki dzieci może wrócić w ramiona innej podobno dawnej miłości – Van Jonesa.

Współtwórca polityczny CNN został po raz pierwszy powiązany z jego prawnym podopiecznym po tym, jak złożyła wniosek o rozwód z Kanye w 2021 roku.

Duet poznał się dzięki wspólnemu zainteresowaniu sprawami sprawiedliwości społecznej i pracował razem nad reformą wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, pomagając uwolnić Alice Johnson z więzienia w 2018 roku po tym, jak została skazana na dożywocie za pierwsze przestępstwo narkotykowe.

Teraz fani spekulują, że ta dwójka reformuje swoje życie miłosne.

„Nikogo nie obchodzi relacja PR Pete’a i Kim, kiedy wszyscy wiemy, że po cichu spotyka się z Van Jones z CNN” – napisała jedna z osób.

Inny zgodził się: „Czy Kim Kardashian może teraz upublicznić swój związek z Van Jonesem?”

Podczas gdy trzeci zawołał: „Więc Kim i Pete byli wyczynem PR. Wszyscy (widzieliśmy), że nadchodzi… ale jej prawdziwym mężczyzną jest Van Jones”.

Ale w zeszłym roku, wkrótce po tym, jak plotki się rozeszły, Kim szybko ich zestrzelił, odnosząc się do spekulacji podczas pokazu Zjazdu z Kardashianami The Final Curtain Part 1.

Powiedziała, że ​​nic się nie dzieje między parą, a jeśli już, to spekulacje pomogły w życiu miłosnym Vana.

„Van napisał do mnie i powiedział:„ Ta plotka dała mi tak wiele randek i jestem bardzo wdzięczny, więc jestem ci to winien ”- przyznał założyciel SKKNS.

W odcinku swojego podcastu z 5 kwietnia 2022 r., Uncommon Ground with Van Jones, reporter powiedział: „Wiem, że to było takie dziwne, pomyślałem:„ Nie, po prostu pracujemy nad próbą wydostania ludzi z więzienia, „ale to była fajna plotka.”

Kim wtrąciła się i odpowiedziała: „Tak wielu ludzi też mnie pytało, a ja pomyślałem: 'Wy ludzie… potrzebuję minuty, zanim tam wyjdę.’ Wiesz? Daj mi przynajmniej minutę.

Van powiedział PageSix o spekulacjach: „Nigdy nie skomentowałem plotek o moim i Kim Kardashian randkowaniu, ponieważ uważałem to za absurdalne”.

„Pochlebiało mi to, ale prawdopodobnie jej to nie pochlebiało”.

Ponieważ teorie dotyczące randek zostały obalone, oboje pozostali dobrymi przyjaciółmi i nadal wspólnie pracują nad sprawami sprawiedliwości społecznej.

Jeśli nie Van, fani są gotowi na powrót KimYe.

YEEZY CZY TO

Kim rzuca aluzje, że wróciła do Kanye.

Potentat SKKN złożył wniosek o rozwód w 2021 r., co doprowadziło do kilku miesięcy publicznych konfliktów z raperem.

Fani mają nadzieję, że koniec związku Kim z gwiazdą King of Staten Island oznacza, że ​​ona i Kanye wróci do siebie.

Po tym, jak absolwent Keeping Up With the Kardashians pojawił się na Instagramie, aby promować linię mody Kanye Yeezy, kilku komentatorów spekulowało na temat jej statusu związku.

Jeden fan skomentował „Kimye na zawsze”, a drugi wykrzyknął „KIMYE POWRÓT”.

Kim ostatnio rzuca główne wskazówki, że ona i jej mąż wrócili, chociaż związek nie został jeszcze potwierdzony.

Oprócz udostępniania postów na temat Yeezy – marki modowej pochodzącej z Chicago – mama czwórki dzieci zrzuciła kilka nieco bardziej subtelnych wskazówek.

W zeszłym tygodniu Kim opublikowała swoje zdjęcie w spodniach od bikini i dopasowanej białej bluzce z napisem „Iniemamocni”.

Fani Kardashian mówią to samo o rozstaniu Kima i powitaniu dziecka przez Khloe
Jestem ekspertem od ekonomii - szczegóły etykiety, których należy szukać, aby pokonać skurczenie

Wielu fanów zauważyło, że Kanye w przeszłości udzielił wywiadu spowiedzi siedzącego obok Kim, nawiązując do filmu animowanego.

„Zaczyna się od wywiadów, superbohaterowie udzielają wywiadów. Żona ma duży tyłek i po prostu widzę, jak nasze życie coraz bardziej przypomina „Iniemamocni”, aż w końcu możemy latać” – powiedział ze śmiechem. .

Kim właśnie ogłosiła, że ​​rozstała się z Pete'em Davidsonem po dziewięciomiesięcznym randkowaniu

5

Kim powiedziała, że ​​powodem jej rozstania było to, że musiała skupić się na swoich dzieciach i rodzinie

5

Fani uważają, że Kim rzuca główne wskazówki, że wróciła z Kanye

5

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button