Nauki ścisłe

Fani krytykują „kontrolującą” Kim Kardashian za to, że powiedziała Pete’owi Davidsonowi, żeby zdjął kapelusz

Więcej na temat: pete davidson Pete Davidson wysyła Krisowi Jennerowi kwiaty na Dzień Matki Pete Davidson: John Mulaney powiedział mi, żebym rozprzestrzenił plotkę Kanye West ma polio Kim Kardashian: Kanye West wybiegł z „SNL” z powodu monologowego żartu Pete Davidson pocieszył Kim Kardashian, gdy Met Gala sukienka nie pasowała

Fani Pete’a Davidsona mieli problem z dziewczyną Kim Kardashian, która kazała mu zdjąć kapelusz podczas kręcenia zakulisowych nagrań z ich czasu przygotowań do gali Met w 2022 roku.

W klipie przesłanym na stronę Kardashian Social Instagram, Kardashian, lat 41, mówi 28-letniej gwieździe „Saturday Night Live”, aby „zdjąła podwójny kapelusz”, ponieważ nosił fioletową czapkę na granatowej z białym pismem .

„Nie wiedziałem, gdzie położyć kapelusz”, odpowiedział stój, zdejmując fioletową nakładkę, w tle chichocząca świta Kim.

Wskazując na asystenta, Kim dodaje: „Potrzyma go na wszelki wypadek, bo jeśli zadziała i będziemy chcieli go gdzieś użyć. Tylko jeśli chcę opublikować jakieś zakulisowe.

Kardashian nie był fanem chłopaka Davidsona noszącego dwa kapelusze podczas dopasowania Met Gala.kardashiansocial/Instagram

„Och, nie chcesz, żebym miał podwójny kapelusz? Doceniam to. Dziękuję” – odpowiedział sarkastycznie Davidson.

„Tylko się o ciebie troszczę” — odpowiedziała Kim, na co Pete odpowiedział: „Nie, to jest fajne”, po czym wręczył mi go i dodał: „Dziękuję, człowieku. Ta czapka przysporzyła wielu kłopotów.

Fani mieli problem z „kontrolowaniem” wyglądu Davidsona przez Kardashiana. kardashiansspołeczne/Instagram

Fani tubylca ze Staten Island natychmiast zawołali gwiazdę reality show za próbę kontrolowania wyglądu Davidsona.

„Ona kontroluje. Nie pozwala mu być sobą, nosząc dwie czapki. Niech nosi dwa cholerne kapelusze, Kim. Chodzi o jej estetykę na Instagramie. W ciągu pięciu miesięcy stanie się kompletnym akcesorium”, napisał jeden z obserwatorów w sekcji komentarzy, dodając inny: „nie, def czerwona flaga pasywne, agresywne zachowanie. Zamiast powiedzieć mu, że nie chce, żeby wyglądała źle, co sugeruje. Powiedziała, że ​​się nim opiekuje. Daje kontrolę i jest samolubny”.

Chciała, żeby go zdjął na wypadek, gdyby zdecydowała się opublikować to w mediach społecznościowych.kardashiansocial/Instagram

Moment ten był echem własnego doświadczenia Kardashiana z byłym Kanye Westem, który słynie z wyrzucenia całej swojej garderoby, gdy zaczęli się spotykać.

„Zawsze myślałem, że mam naprawdę dobry styl – dopóki nie poznałem mojego męża, który powiedział mi, że mam najgorszy styl”, wspominał Kardashian w 2018 roku. „Był bardzo miły i wyczyścił całą moją szafę”.

Kardashian miał na sobie sukienkę Boba Mackie zaprojektowaną dla Marilyn Monroe na czerwonym dywanie Met Gala. Getty Images dla Muzeum Met/

Klip został nagrany w Ripley’s Believe It Or Not w Orlando w zeszłym miesiącu, gdzie Kardashian przymierzała sukienkę Marilyn Monroe, którą nosiła na Met Gala, w towarzystwie swojego kawalera w ostrym smokingu i okularach przeciwsłonecznych. Gwiazda reality show wywołała sprzeciw, kiedy ujawniła, że ​​straciła 16 funtów w ciągu trzech tygodni.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button