Rozrywka

Fani Love Island całkowicie zakłopotani, gdy Davide odnosi się do siebie w trzeciej osobie

Fani Love Island pękali po tym, jak włoski singiel Davide Sanclimenti zaczął mówić o sobie w trzeciej osobie po szokującym pocałunku z Danicą.

Davide został samotny po tym, jak jego partner Ekin-Su pocałował się z nowym facetem Jayem, pozostawiając go w przyjaźni z Gemmą Owen.

Kiedy przybyła nowa dziewczyna, Danica, zaczęła ścigać Davide po tym, jak dostała zimnego ramienia od partnera Gemmy, Luki.

CZYTAJ DALEJ: Bomba Love Island Charlie miała ustawione cele na 3 Islanders przed wejściem do willi

Gdy Davide i Danica poszli na prywatną rozmowę w willi, Davide sięga po pocałunek, zanim wyznaje w chatce na plaży: „Czułem, że Danica naprawdę zakochała się w Davide, więc dałem jej mały prezent”.

Fani natychmiast zareagowali na Twittera, nazywając czat „zabawnym” (Zdjęcie: ITV) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Fani natychmiast zareagowali na Twitterze, nazywając czat „zabawnym”.

„Czułem, że Danica była całkowicie zafascynowana Davide’m, zabił mnie lol”, powiedział jeden z widzów.

„Nie Davide mówiący w trzeciej osobie”, powiedział inny, a następnie roześmiany gif.

„Mówiąc o sobie w trzeciej osobie, a potem odnosząc się do pocałunku jako prezentu. Czy Davide jest z tego świata? zabawny.”

Gdzie indziej fani zobaczyli, że Ekin-Su straciła spokój po tym, jak Jay wyraził zainteresowanie Paige.

Davide jest obecnie w przyjaźni z Gemmą (Zdjęcie: ITV)

Chcesz, żeby wszystkie ostatnie plotki o willi trafiły prosto do Twojej skrzynki odbiorczej? Zapisz się do naszego codziennego biuletynu Love Island TUTAJ

Po początkowym powiedzeniu mu, nie miała nic przeciwko, żeby ją poznał, zmieniła zdanie i skonfrontowała się z nim za to, że jest „kubkiem”.

Paige płakała po tym, jak Jacques zachęcił ją do rozmowy z Jayem, ale postanowiła go poznać.

Nowy facet Charlie był wtedy widziany pocieszając Ekin-Su, zanim zabrał ją i Taszę na randkę.

Fani byli zaskoczeni, słysząc, jak narrator Iain Stirling twierdzi, że elegancki przystojniak ma pewne królewskie powiązania.

Davide zszokował widzów, gdy pochylił się i pocałował Danicę (Zdjęcie: ITV)

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

28-letni umięśniony deweloper wstrząsnął pokazem w środowy wieczór (22 czerwca), kiedy wszedł do willi jako pierwsza bomba od jakiegoś czasu.

Zafundowano mu jednocześnie szokującą randkę ze wszystkimi paniami z wyspy, podczas gdy chłopcy byli zmuszeni do nerwowego oglądania z tarasu.

Gospodarz Iain twierdził, że przybysz spędził czas w posiadłościach królewskich, takich jak Balmoral i Windsor – gdzie zaproszenia nie przychodzą łatwo.

Iain powiedział: „Nowy chłopiec Charlie mówi, że tylko dlatego, że chodził do prywatnej szkoły i rozmawiał szykownie, ludzie uważają, że jest z klasy wyższej, ale Charlie w rzeczywistości spędził czas w jednych z najtrudniejszych posiadłości w kraju. Balmoral, Sandringham, a nawet weekend w święto Windsor.

Love Island jest emitowany w dni powszednie o 21:00 na ITV2.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button