Rozrywka

Fani Love Island przekonali się, że Jacques „złamie serce Paige” po bombowym teaserze

Fani Love Island przewidzieli, że Paige Thorne pozostanie „ze złamanym sercem”, ponieważ mówią, że Jacques O’Neil po prostu nie jest w niej po klipie Pierwszego spojrzenia.

Użytkownicy internetu masowo zaroili się na Twitterze w czwartek po południu po tym, jak ujawniono zwiastun dzisiejszego odcinka, ukazujący walijskie piękno w powodzi łez.

Nie jest tajemnicą, że Jay Younger ma oko na Paige po tym, jak pocałował ją w niedawnym wyzwaniu i powiedział kilku chłopakom, że byłaby w jego typie, gdyby nie był z Ekin-Su Cülcüloğlu.

CZYTAJ DALEJ: Bomba Love Island Charlie miała ustawione cele na 3 Islanders przed wejściem do willi

Jednak Jay jest teraz w punkcie, w którym chce działać na swoje uczucia i sprawdzić, czy zostaną odwzajemnione przez Paige, która jest połączona z graczem Rugby Jacquesem.

W zapowiedzi, która została udostępniona online, Jacques wydaje się wyrażać zgodę na poznanie Paige – z którą spędził niedawno noc w Kryjówce.

Fani myślą, że Jacques złamie serce Paige (zdjęcie: ITV/REX/Shutterstock) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Co gorsza, turecki oszałamiający Ekin-Su wścieka się, że Jay zwrócił się do Jacquesa na pogawędkę, aby poznać Paige.

Napięcie między Ekin-Su i Jayem osiąga punkt wrzenia, a Jacques interweniuje w gorącej awanturze, by bronić eksperta finansowego, który atakuje swoją dziewczynę.

Paige jest zrozpaczona tą sytuacją i jest pokazywana z powodzią łez, ponieważ Jacques jest bardziej niż szczęśliwy, że odchodzi na bok, aby dać Jayowi szansę z nią.

Paige została w powodzi łez (Zdj .: itv2)

Sanitariusz zastanawia się teraz, czy Jacques w ogóle jest zaangażowany w ich romans, podobnie jak fani – którzy są przekonani, że przewrócił się zbyt szybko.

Jedna osoba napisała: „Paige i Jacques są tacy słodcy, ale po prostu wiem, że złamie jej serce #loveisland”.

Drugi argumentował: „Jacques nie lubi Paige, po prostu czeka na swój czas. #loveisland”.

„Jacquesa nawet nie obchodzi, że Jay chce pogadać z Paige i zamiast wściekać się na Ekin-Su za to, że jest zły na Jaya?

Sprawy stały się gorące dla Paige i Jacquesa w kryjówce (Zdjęcie: ITV)

Podczas gdy czwarta osoba całkowicie sympatyzowała z Paige, pisząc: „Wyobraź sobie faceta, z którym jesteś połączony, w zasadzie zachęcający cię do poznania kogoś innego. Jest różnica między zaufaniem komuś na tyle, że nie jesteś zestresowany, ale Jacques nie wydaje się przejmować w ogóle go to nie obchodzi. 100% rozumie, dlaczego Paige jest zdenerwowana”.

W międzyczasie, podczas środowego odcinka, Jacques i Paige zostali wybrani przez innych wyspiarzy do wejścia do Hideaway i wydawało się, że między nimi zrobiło się gorąco.

Gdy para weszła do prywatnego pokoju, pokazano im pocałunki, gdy sprawy zaczęły nabierać tempa.

Love Island jest emitowany w dni powszednie o 21:00 na ITV2.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button