Rozrywka

Fani „Love Island” trollują Nadjhę za płacz nad Izajaszem, mówią „wyprowadź ją, człowieku”

Serce chce tego, czego chce, a dla gwiazdy „Love Island” USA Nadjha Day jej serce pragnie 21-letni kelner Isaiah Campbell. Chociaż Isaiah i ona, zawarli to niemal natychmiast, kiedy nadszedł czas na ponowne połączenie, młody kelner postanowił zachować ostrożność i zdecydował się zostać ze swoją obecną partnerką Sydney Paight, zamiast ryzykować wszystko, łącząc się z Nadjhą.

REKLAMA

Podczas gdy Izajasz został zamknięty, Nadjha niestety pozostał wysoki i suchy. Chociaż została wybrana przez Jeffa podczas ceremonii ponownego połączenia, Nadjha nadal nie mogła całkowicie wyrzucić Isaiaha z głowy. Ciągle o nim myślała, a obserwowanie go z Sydney okazywało się dla niej bolesnym doświadczeniem. Niedawno wyemitowany odcinek reality show pokazał, że Nadjha czuje się bardzo przytłoczona swoją sytuacją i wypłakuje oczy. Płakała, że ​​nie jest w stanie wyrazić swoich uczuć do Isaiaha, a także boi się reakcji Sydney na jej uczucia do niego. Zeta była poruszona uczuciami Nadjhy i zaproponowała jej pomoc, rozmawiając o tym z Sydney. Na nieszczęście dla Nadjhy, w przeciwieństwie do Zety, fani nie przyjęli zbyt uprzejmie jej płaczu nad nieznajomym. Wielu fanów zabrało się na Twittera, by wezwać Nadjhę za wymyślenie niepotrzebnego dramatu z Isaiahem, gdy była jeszcze połączona z Jeffem.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

„Love Island” USA: Chazz trollował za nazwanie Kat i siebie „parą mocy”, podczas gdy ona ma otwarte opcje

REKLAMA

„Love Island” USA: Fani zachęcają Zetę i Courtney do parowania się po ich gorącym pocałunku

Fan napisał na Twitterze: „Nadja jest taka żenująca, proszę, dlaczego płaczesz nad mężczyzną, którego nawet nie znasz???????? #LoveIslandUSA”. „CRYING OVER BOX HEAD ISAIAH #LoveIslandUSA Nadjha, nawet nie wiesz, że płacze, jakby cię zdradził” – napisał fan. „#LoveIslandUSA Isaiah, w którym Nadjha płacze nad nim, jest szalony, chociaż ngl jak dziewczyna… nie znasz go” – skomentował jeden z fanów. „Nadjha płacząca nad isaiahem jest w rzeczywistości szalona, ​​jak dziewczyna, która prosi o znalezienie jakiegoś biznesu #LoveIslandUSA” – dodał fan. „Nie wiem też, dlaczego Nadjha płacze. Na przykład dziewczyno… BĄDŹ POWAŻNY. #LoveIslandUSA” – zadeklarował fan.

REKLAMA


REKLAMA


Inny fan powiedział: „Płaczący Nadjha był tak kiepski. Jeśli chcesz poznać Izajasza, porozmawiaj z nim tf. #LoveIslandUSA”. „Nadjha przyznała się do zdrady, więc… nie jestem zaskoczona, że ​​płacze nad tym mężczyzną #LoveIslandUSA” – zauważył fan. „Nie rozumiem, jak płakać nad człowiekiem, którego prawie nie znasz. Nadjha ma Jeffa, ale płacze nad Isaiah? #LoveIslandUSA” — powtórzył fan. „Nadjha płacze z powodu Isaiaha, kiedy Jeff jest tam, zabierz ją, człowieku #LoveIslandUSA”, wyraził fan. „To trochę dzikie, że Nadjha płacze, ponieważ nie może po prostu mieć faceta, którego poznała mniej niż 24 godziny temu. Zostałeś wybrany i to nie przez niego, skup się na sobie dziewczyno. Jeśli chce porozmawiać ty on #LoveIslandUSA ”- wyjaśnił fan.

REKLAMA
REKLAMA
Amerykański sezon 4 „Love Island” jest dostępny wyłącznie do transmisji strumieniowej na Peacock, a nowe odcinki są emitowane od wtorku do niedzieli oraz w soboty, w których znajdują się podsumowania odcinków z niewyemitowanym materiałem.

REKLAMA

Artykuł zawiera uwagi zgłaszane w Internecie przez pojedyncze osoby i organizacje. MEAWW nie może ich samodzielnie potwierdzać i nie popiera twierdzeń ani opinii składanych online.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button