Rozrywka

Fani „Młodzi i niespokojni” kochają Noego i Allie razem

Noah Newman nie jest ulubieńcem fanów Młody i niespokojny z powodu jego romantycznych powiązań. On i Tessa Porter spotykali się przez jakiś czas, ale rzuciła go dla jego siostry Mariah Copeland.

Tessa i Mariah zawiązali węzeł, a on nie jest w stanie ruszyć dalej. Noah od jakiegoś czasu jest z powrotem w Genoa City, a teraz jego oczy są skierowane na inną piękność, Allie Nguyen, co wzbudza podekscytowanie fanów.

(LR) Peter Bergman jako Jack Abbott, Kelsey Wang jako Allie Nguyen i Rory Gibson jako Noah Newman | Sonja Flemming/CBS przez Getty Images

Rozpad związku Allie i Noego

Allie mieszkała z ojcem w Los Angeles, ale po śmierci zostawił ją, by zajmowała się jego sprawami. Sprzedała dom i dowiedziała się, że ma dziadka, o którym nigdy nie wiedziała. Jack Abbott czuł się okropnie, że nie jest tam dla swojego syna Keemo, ale Allie dała mu szansę na ponowne połączenie się z nią.

Zaprosił Allie do przeniesienia się do Genui i chociaż początkowo się wahała, w końcu ustąpiła i przyjęła propozycję Jacka. Allie została przyjęta do rodziny Abbott i nawiązała bliskie stosunki ze swoimi ciotkami, Traci i Ashley Abbott.

Allie istnieje od zaledwie czterech miesięcy, a jej życie osobiste i zawodowe kwitnie. Ona i Noah poznali się, kiedy przedstawił ich Abbey Newman. Zbliżyli się, omawiając dynamikę swoich rodzin i historię między każdą rodziną.

Głównym czynnikiem, który powstrzymywał Noah i Allie od bycia kimś więcej niż przyjaciółmi, było to, że Noah wciąż żywił uczucia do Tessy, mimo że Tessa odeszła.

Dodatkowo Noah nie był w odpowiednim miejscu na romantyczny związek, biorąc pod uwagę jego narzeczoną, śmierć Courtney Sloane i jego zerwanie z dziewczyną w Londynie. Wygląda jednak na to, że Noah zaczyna interesować się Allie.

Fani kochają Allie i Noah razem

Allie nadała starej operze mydlanej młode i świeże spojrzenie, a jej postać jest tak obiecująca dla dramatu. Chociaż ona i Noah nie byli razem od dawna, fani już są w nich zakochani i wysyłają ich razem.

The Młodzi i niespokojni niedawno opublikował GIF całujących się Noego i Allie z podpisem: „Czy możemy porozmawiać o tym pocałunku?” Fani szybko wyrazili swoje poparcie dla pary, a wielu z nich doceniło decyzję serialu o połączeniu Allie i Noah.

Jeden z fanów powiedział, że kiedyś to się stanie i że para jest „słodką parą”. Inny fan opowiedział o parze, mówiąc, że uwielbiają sceny uroczej pary na szczycie wieży.

Czy na horyzoncie jest trójkąt miłosny dla tych dwojga?

Y&R i jego siostrzana wystawa NOCLEG ZE ŚNIADANIEM są zawsze pełne skandali i trójkątów miłosnych. Jednak wiele z tego zwykle pozostawia się starszym parom, a wielu fanów wzywało program z powodu braku lepszych fabuł dla młodszych postaci.

Jednak, gdy Allie i Noah w końcu deklarują swoje uczucia poprzez pocałunek, życzenia fanów mogą w końcu zostać spełnione, ponieważ zbliża się trójkąt miłosny z udziałem Noah, Allie i Crystal.

Noah i Crystal flirtowali podczas ślubu Tessy i Mariah i już dzielą więź przez Tessę. Trójkąt miłosny może dać fanom coś, na co czekają, zwłaszcza gdy przeszłość Crystal i Allie wyjdzie na jaw.

ZWIĄZANE Z: „Młodzi i niespokojni”: 3 możliwe zainteresowania miłosne dla Noego

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button