Rozrywka

Fani „Młodzi i niespokojni” nie pokochali sukni ślubnej z 1 rękawem Tessy

Młody i niespokojny dał fanom kilka wątków i zwrotów akcji w całej swojej grze. Jednak jego niedawny ślub jest jednym z książek i pomógł mu stworzyć historię. Tessa i Mariah od dłuższego czasu są ulubieńcami fanów, a wielu uważa, że ​​ich związek ma sens.

(LR) Camryn Grimes jako Mariah Copeland i Cait Fairbanks jako Tess Porter | Sonja Flemming/CBS przez Getty Images

Wygląda na to, że ta dwójka przeniosła swój romans do następnego kroku, co dało serialowi kilka punktów dla widzów. Jednak choć o ślubie mówiono pozytywnie, fani nie pokochali sukni ślubnej Tessy.

Fanom nie podobała się suknia ślubna Tessy

Tessa i Mariah niedawno przeniosły swój związek na wyższy poziom, idąc do ołtarza. Mówię do LUDZIE, połowa kultowej pary, Cait Fairbanks, powiedziała: „Czuję się szczególnie zaszczycona, że ​​mogę być częścią tej chwili, ponieważ rozumiem jej znaczenie”. Fairbanks przyznał, że najlepszym uczuciem było wejść na scenę, wiedząc, że reprezentują „tak wielu ludzi, którzy tak naprawdę nie mieli okazji być sobą”.

Obaj nosili białe suknie ślubne i kwieciste korony, a Tessa miała na sobie sukienkę z jednym rękawem, podczas gdy sukienka Mariah miała kabaretki na piersi, które dawały wgląd w jej dekolt.

Podczas gdy fani chwalili program za kultowy krok naprzód, niektórzy fani zauważyli problem z jednym szczególnym aspektem tego wszystkiego, sukniami ślubnymi. Kiedy PEOPLE opublikował zdjęcie pary, jeden z fanów powiedział, że wyglądali świetnie, z wyjątkiem sukienki z jednym rękawem Tessy.

Fan zauważył, że nie nienawidzą wyglądu na jedno ramię, ale pojedynczy rękaw po prostu wyglądał nie na miejscu. Fan powiedział również, że nie spodziewali się zobaczyć ukochanej pary ubranej na biało, dodając, że myśleli, że para „będzie bardziej oryginalna, bardziej funk”.

Jeden z użytkowników odpowiedział na komentarz, mówiąc, że Mariah miałaby sens ubierać się na biało, ponieważ jest bardziej dziewczęca i bardziej tradycyjna, ale sensowne byłoby, aby Tessa nosiła coś bardziej niekonwencjonalnego. Inny fan zwrócił uwagę, że styl na jedno ramię jest tak popularny Młody i niespokojny’ działu kostiumów, wskazując, że Vic i Sharon nosili je w jednym odcinku.

Ślub Tessy i Mariah był pierwszym dla mydła

Wraz z tym, jak świat ewoluuje, aby bardziej akceptować tożsamości różnych ludzi, sprawiedliwe jest, aby programy podążały za tym przykładem, aby inni mogli zobaczyć siebie w programach. Minęło trochę czasu, zanim tradycyjne telenowele zaczęły uwzględniać pary tej samej płci, ale w końcu tak się stało.

Szpital Ogólny miał Brada i Lucasa, i Wszystkie moje dzieci miał Biancę i Reese i chociaż Młody i niespokojny nie jest pierwszym mydłem, które zrobiło ten krok, otworzyło drzwi dla innej pary tej samej płci, która pojawi się na długo działającym mydle.

Fani kochają razem Tessę i Mariah

Tessa i Mariah były włączone Młody i niespokojny płótno od 2017 roku. Jednak oboje mieli związki heteroseksualne, chociaż żaden z ich związków nigdy się nie ułożył. Kiedy Mariah przybyła do Genui, ona i Tessa nawiązały przyjaźń, która przerodziła się w coś więcej, a fani zjedli tę parę.

Mariah jako pierwsza zdała sobie sprawę, że głęboko czuje do Tessy. Uczucia były wzajemne, ale oboje ich nie rozumieli, ponieważ myśleli przede wszystkim o sobie jako o prostych. Po zastrzeżeniach na obu końcach postanowili kontynuować swoje uczucia do siebie nawzajem. Szybko do ślubu, a para wydaje się szczęśliwsza niż kiedykolwiek, a fani dzielą się radością.

ZWIĄZANE Z: „Młodzi i niespokojni”: fani nie zgadzają się z planami dziecka Mariah i Tessy

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button