Rozrywka

Fani „My Hero Academia” boją się, że ta główna postać nie żyje w mandze (SPOILERY)

Ostrzeżenie o spoilerze: Ten artykuł zawiera spoilery dotyczące rozdziału 362 mangi My Hero Academia.

Mamy świetne wieści dla fanów My Hero Academia. Nie tylko otrzymaliśmy potwierdzenie, że sezon 6 anime zmierza w naszą stronę, ale także wydaliśmy dwa nowe OVA.

Ale z dobrą wiadomością musi przyjść zła. Ci, którzy czytali mangę serialu, wpadli na Twittera, że ​​Katsuki Bakugo może umrzeć. Ale czy to prawda, czy w końcu będzie w porządku?

Kontynuacja artykułu pod reklamąCzy Bakugo umiera w mandze „My Hero Academia”?

Według spoilerów z różnych tweetów zdecydowanie wygląda na to, że Bakugo jest na krawędzi śmierci w tym rozdziale i przynajmniej wierzy, że umrze. Wraz z innymi studentami UA, takimi jak Big 3, walczą u boku Pro Heroes, w tym Mirko. Wszyscy zmierzą się z Tomurą Shigaraki i All For One.

Źródło: Animacja Toei

Katsuki Bakugo

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W tej walce Tamaki Amajiki z Wielkiej Trójki używa potężnego ruchu o nazwie Vast Hybrid: Plasma Canon. Zadaje duże obrażenia na dużym obszarze, ale ten wybuch nie robi nic przeciwko All For One.

W tym czasie Bakugo jest w drodze do ataku na Shigaraki i odkrywa, że ​​jest szybszy niż przywódca Paranormalnego Frontu Wyzwolenia.

Do tej pory przez większość My Hero Academia wiedzieliśmy, że Bakugo jest wielkim fanem All Might, tak jak prawie wszyscy inni. On po prostu odchodzi od wszystkiego tak zdystansowany, że nigdy tak naprawdę nie widzisz zasięgu tego uwielbienia. Ale w rozdziale 362 dowiadujemy się, że Bakugo ma przy sobie kartę All Might, kiedy walczy, jako zaklęcie na szczęście.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

// #mha362Bakugo ma swoją kartę wszystkiego, co może wypchać w garniturze jako pewnego rodzaju amulet szczęścia, będę płakać pic.twitter.com/3FE4aqZRfu

— avery ⚢ bakugo nie żyje ,,, (@bakudere_) 3 sierpnia 2022

Gdy Bakugo walczy z Shigaraki, ma wizję Wszechmocy, która uświadamia mu, że może umrzeć. Tutaj przypomina sobie, że trzyma przy sobie kartę All Might i życzy sobie, aby legendarny Bohater ją dla niego podpisał.

Na ostatniej stronie rozdziału widzimy Bakugo leżącego na ziemi z kartą obok niego. Jego serce się zatrzymało i nie wiemy, czy przeżyje.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Dla wielu fanów byłoby całkowicie sensowne, gdyby Bakugo przeżył to tylko dlatego, że jest tak integralną postacią w całej historii. Wielu z nas pomyśli, że ma jakiś rodzaj zbroi fabularnej. A przynajmniej ta Recovery Girl może go pocałować do zdrowia. Na razie nie jest potwierdzone, czy żyje, czy nie i będziemy musieli czytać dalej, aby zobaczyć, co się stanie.

#MHA362 Po prostu pójdę z tym. Jego własna nitrogliceryna pomoże go ożywić. Jego serce zatrzymało się, ale jego pot można wykorzystać do leczenia jego własnej niewydolności serca pic.twitter.com/sPpxk4ttK7

— Sam/Kitten 💚⭕️🧡 Miesiąc Beekudeeku (@Kacchansbabee) 3 sierpnia 2022 r.

Dla jednego fana Bakugo wciąż ma szansę. Fani wiedzą, że jego dar wykorzystuje nitroglicerynę w swoim pocie, aby wywołać ogromne eksplozje. Ta osoba napisała na Twitterze, że nitrogliceryna może być również stosowana jako lek zapobiegający zawałom serca. Jest więc możliwe, że sam lub przynajmniej z mniejszą pomocą, jakiej potrzebuje przeciętny człowiek, ponownie przywróci bicie serca.

Możesz oglądać My Hero Academia na Crunchyroll i Hulu. Sezon 6 będzie miał premierę w USA jesienią 2022 roku.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button