Rozrywka

Fani myślą, że syn Maci Bookout, Bentley, jest jej „bliźniakiem” w filmie z przeszłości

Rezerwacja YouTube Maci

W środę, 25 maja, użytkownik Reddit udostępnił kilka starych zdjęć 13-letniego syna Maci Bookout, Bentleya.

Fotomontaż zawierał zdjęcia Bentleya pozującego zarówno z mamą Maci, jak i tatą Ryanem. Użytkownik Reddita dołączył również kolaż zdjęć Bentleya, Maci i dziecka Ryana, aby fani mogli porównać i kontrastować.

„Czy Bentley wygląda bardziej jak Maci lub? [Ryan]? Jak myślisz”, zatytułował post użytkownik.

Fani „Nastoletniej mamy” nie mogli przezwyciężyć podobieństwa między Maci Bookout a jej pierworodnym. Odpowiedzieli na post, aby podzielić się swoimi przemyśleniami na temat zdjęć z przeszłości.

„On jest dla mnie wszystkim Maci” — odpowiedział jeden z użytkowników.

„Maci” – napisał inny fan. „Gdybyśmy nie widzieli całości [’16 and Pregnant’] odcinek, nawet bym nie zgadł, że Ryan był jego ojcem.

„Nigdy nie słyszałem, żeby ktoś powiedział, że Bentley wygląda jak Ryan” — odpowiedział trzeci użytkownik. – Jest bliźniakiem Maci.

“Zdecydowanie Macy [in my opinion]bez pytania lol”, dodał czwarty użytkownik.

Niektórzy fani wskazywali, że Bentley z wiekiem zaczął wyglądać bardziej jak jego tata.

„Maci 100%. Ale kiedy dorósł, widzę w nim trochę Ryana, zwłaszcza w jego uśmiechu” – odpowiedział jeden z użytkowników.

„Jako dziecko 100% Maci. Teraz, gdy się starzeje, zdecydowanie zyskuje więcej funkcji Ryana” – zauważył inny użytkownik.

Maci Bookout i Taylor McKinney Oś czasu relacji

Według Us Weekly, Maci Bookout zaczęła spotykać się ze swoim obecnym mężem Taylorem McKinneyem w 2012 roku, wkrótce po tym, jak zadzwoniła do niej z przyjacielem z dzieciństwa Kyle’em Kingiem.

Oboje rozpoczęli swój związek na odległość, z Maci mieszkającą w Tennessee i Taylorem mieszkającym w Teksasie, ale w 2014 roku Taylor opuściła Dallas, by być z Maci w jej rodzinnym stanie.

Para przeniosła swój związek na wyższy poziom w 2015 roku wraz z narodzinami ich pierwszej córki, Jayde Carter, donosi Us Weekly.

W styczniu 2016 roku Taylor w końcu zadał pytanie na plaży w Los Angeles.

Maci podzielił się tą wiadomością z fanami w poście na Instagramie z 2016 roku. Zamieściła zdjęcie jej całujących się z Taylorem obok podpisu: „Cóż, moja najlepsza przyjaciółka poprosiła mnie, żebym za niego wyszła! Jestem szczęściarą, kocham cię T!”

W maju 2016 roku para powiększyła swoją rodzinę o narodziny syna Mavericka Reeda, donosi tygodnik Us Weekly.

A w październiku 2016 roku para w końcu związała się w Greenville na Florydzie. Według Us Weekly w ceremonii wzięło udział 165 gości, a kamery MTV uchwyciły piękne zaślubiny.

Maci Bookout o jej związku z Ryanem Edwardsem

W ekskluzywnym wywiadzie z E! Wiadomości, Maci otworzyła się na temat swojego związku ze swoim byłym.

Ałun „16 i w ciąży” powiedział E! Wiadomość, że związek między nią a rodziną ze strony ojca Bentleya jest skomplikowany.

„W tej chwili, szczerze mówiąc, nie mamy z nimi żadnej prawdziwej komunikacji ani relacji” – powiedziała w gazecie. „Jeśli chodzi o Jen i Larry’ego? [Ryan’s parents], nie jestem pewien, czy to się zmieni, czy nie. Po prostu wiem, jak się czuję. Nie chcę, żeby to było zmuszane.

Możesz nadrobić stare odcinki „Nastoletniej mamy OG” i „Nastoletniej mamy 2” na Philo.

CZYTAJ DALEJ: Jenelle Evans mówi, że jest „zaniepokojona” byłym Nathanem Griffithem

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button