Rozrywka

Fani narzekają na „Cringe” Andy’ego Cohena Zobacz, co się dzieje na żywo

Getty Andy Cohen pojawia się na gali American Songbook Gala Honors Lorne Michaels w Lincoln Center for the Performing Arts 11 lutego 2016 roku w Nowym Jorku.

Popularny wieczorny program Bravo „Watch What Happens Live With Andy Cohen” ma powrócić jeszcze przez kilka lat po odnowieniu w 2022 roku, ale niektórzy fani są sfrustrowani kilkoma aspektami serialu i tęsknią za powrót do starszego formatu.

WWHL, w którym Cohen jest producentem wykonawczym i gospodarzem, trwa teraz do 2023 roku dzięki odnowieniu, które będzie 15 rokiem na Bravo. Jednak w ostatnim wątku na Reddicie niektórzy fani wyrażali swoje frustracje związane z pytaniami widzów w programie, które pojawiały się za pośrednictwem Zoom.

„Wydaje mi się, że pytania są wstępnie zaplanowane/napisane w scenariuszu” – napisała jedna osoba na Reddicie. „Często dana osoba patrzy poza ekran, aby przeczytać dowolne pytanie, a czasami można nawet zobaczyć jej notatnik lub cokolwiek w ramce! Podejrzewam, że pytania są przynajmniej wstępnie zweryfikowane przez produkcję i prawdopodobnie w całości dostarczone lol.

Śledź stronę Heavy on Bravolebrities na Facebooku, aby otrzymywać najnowsze wiadomości, plotki i treści!

Wiele osób zgodziło się i powiedziało, że wolą dni, w których wydawało się to mniej skryptowe

Wiele osób skomentowało wątek i stwierdziło, że tęskniły za dniami, w których fani pytali gości na jakikolwiek temat. Jedna osoba powiedziała: „Oczywiście, że są wcześniej zaplanowane. Pamiętasz, kiedy ktoś miał zapytać [Kim Zolciak-Biermann] konkretne pytanie, a następnie zapytał na żywo, dlaczego wyglądała na zajebioną na Instagramie i śmieci w telewizji reakcja lmao Andy’ego. Oto klip z tego momentu:

Jedna osoba powiedziała, że ​​nawet nie chce oglądać pytań widzów, pisząc: „Muszę wyciszyć telewizor, kiedy będą odpowiadać na pytania widzów, ponieważ Andy i goście zawsze wyglądają jak obywatele Kapitolu w Igrzyskach Śmierci. Nie ukrywają nawet pogardy dla zwykłych ludzi. Jedna osoba odpowiedziała: „Szczerze mówiąc, nie, jeśli jest to atrakcyjny 20-latek. Wtedy Andy jest tak cholernie żałosny. Jakby obrzydliwie. Kilku innych skrytykowało Cohena, a jeden oskarżył go o „ślinienie się” z powodu młodych rozmówców płci męskiej”.

Jedna osoba napisała: „Tak, też nienawidzę tej części. Jeśli zamierzają zadawać pytania ze scenariuszem, Andy powinien je po prostu przeczytać i udawać, że są tweetami, w przeciwieństwie do bardzo niezręcznych interakcji z zoomem, w których widocznie przewraca oczami, jeśli ktoś odważy się przyznać do drugiego gościa, który nie jest tematem pytanie.”

Jedna osoba stwierdziła: „Stało się całkowicie fałszywe i oskryptowane. A oceny to odzwierciedlają”. Inny napisał: „WWHL zaczęło tankować, gdy tylko pozbyli się żywych rozmówców. Nie rozumiem, jak osoby dzwoniące na żywo mogą teraz działać, nawet zaledwie dziesięć lat później”. Jeden z Redditorów wspominał, że powtórka nazywała się, o której mówili: „NIENAWIDZIŁ jednej z gospodyń domowych… Za każdym razem, gdy była włączona, ta osoba dzwoniąca była sprawdzana i wchodziła do gospodyni domowej”.

Kilku komentatorów opowiedziało o swoich własnych doświadczeniach, zadając pytania i stwierdziło, że wszystkie zostały napisane w scenariuszu. Jedna osoba powiedziała, że ​​jest na audytorium Zoom i „Powiedział mi, o co mam zapytać, podobnie jak druga osoba, która zadała pytanie”. Inny powiedział: „Byłem wirtualną publicznością, pytania w 100% pochodzą od producentów. Zostajesz wybrany do zadania pytania i powiesz, co powiedzieć.

Jedna osoba napisała, że ​​była na WWHL dawno temu i mówiła o różnicach: „Zadzwoniłbyś, producent zobaczyłby, czy twoje pytanie jest wystarczająco dobre i przeformułowałby je w razie potrzeby… Ale naprawdę mogłem powiedział wszystko, jeśli chciałem.

WWHL trwa od wielu lat i czasami przyczyniał się do dramatu w Bravo Shows

WWHL od dawna jest ekscytującym aftershow, w którym widzowie mogą dowiedzieć się nieco więcej o tym, co dzieje się z różnymi programami Bravo po nakręceniu. Czasami to, co wyleje się na serial, później zamieni się w dramat w różnych seriach, na przykład w nowym sezonie „Prawdziwe gospodynie z Beverly Hills”.

Gwiazda RHOBH Lisa Rinna stwierdziła na początku premiery 12. sezonu, że ogląda ostatnią WWHL i była zszokowana niektórymi komentarzami jej kolegi, Suttona Stracke, które wkrótce przekształciły się w totalny spór między dwiema kobietami.

CZYTAJ DALEJ: Fani Trash Real Housewives występują jako „Performative” z rozpaczającą matką

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button