Rozrywka

Fani nie mają dość „prawnika z Lincolna” — czy będzie sezon 2? (SPOILERY)

Uwaga, spoiler! Ten artykuł zawiera spoilery dotyczące pierwszego sezonu The Lincoln Lawyer.

Jeśli przesłanka „The Lincoln Lawyer” Netflixa brzmi znajomo, to dlatego, że po raz pierwszy był to film z Matthew McConaugheyem w 2011 roku. Teraz, dekadę później, obrońca Mickey Haller powraca na duży ekran jako oryginalna seria Netflix. Spektakl śledzi Mickeya (Manuel Garcia-Rulfo), który przyjmuje klientów z tylnego siedzenia swojego Lincoln Town Car z szoferem.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Chociaż sezon 1 wypadł 13 maja 2022 r., fani już są zainteresowani tym, czy serial będzie miał sezon 2. Więc jakie są wieści na temat sezonu 2 The Lincoln Lawyer? Oto, co wiemy.

Źródło: NetflixArtykuł jest kontynuowany pod reklamą Czy będzie drugi sezon „The Lincoln Lawyer”?

W pierwszym sezonie The Lincoln Lawyer Mickey Haller wraca do swojej praktyki po wypadku, który uzależnił go od środków przeciwbólowych. Spędził czas na odwyku, ale wrócił do sprawy po tym, jak jego były partner Jerry Vincent (Paul Urcioli) został zamordowany, pozostawiając całą swoją praktykę Mickeyowi. Jednak zanim Mickey zaakceptuje swoją nową praktykę, musi uzyskać aprobatę sędziego Mary Holder (LisaGay Hamilton), który podpisze transfer, jeśli będzie mógł się wykazać.

Mickey nawiguje także przez życie z dwiema byłymi żonami, Lorną (Becki Newton) i Maggie McPherson (Neve Campbell), z którymi dzieli córkę Hayley (Krista Warner). Mickey zatrudnia również nowego narzeczonego Lorny, Cisco (Angus Sampson), aby pomógł mu zbadać sprawę Trevora Elliotta (Christopher Gorham), który został oskarżony o morderstwo.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Netflix

W pierwszym sezonie Mickey rozwiązuje różne sprawy w każdym odcinku i pracuje nad rozwiązaniem morderstwa Jerry’ego. Poświęca również czas na rekrutację innych osób do swojego „biura”. Jednym z tych rekrutów jest młoda kobieta o imieniu Izzy Letts (Jazz Raycole), oskarżona o poważną kradzież po kradzieży naszyjnika. Izzy wyjaśnia, że ​​była narkomanką, która próbowała użyć naszyjnika do szybkiego zarobienia pieniędzy, co Mickey wczuwa się w to, co sprawia, że ​​zarzuty zostają wycofane.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Sezon 1 kończy się dramatycznie, gdy Trevor zostaje zabity przez Carol DuBois, która myśli, że zabił jej kochanka. Cisco dowiaduje się, że Mickey wynegocjował w jego imieniu spłatę długów wobec gangów Road Saints, aby zapewnić mu bezpieczeństwo. Cisco odrzuca tę umowę i mówi gangowi, że sam zajmie się spłatą. Maggie rzuca pracę po złym traktowaniu przez szefów, a Mickey odkrywa, że ​​za morderstwem Jerry’ego stoi sędzia Holder.

Źródło: NetflixArtykuł jest kontynuowany pod reklamą

Jak dotąd nie jest jasne, czy The Lincoln Lawyer dostanie sezon 2, ale program ma obecnie siedemdziesiąt sześć procent na Rotten Tomatoes i wielu fanów twierdzi, że podobał im się program. Ponadto mają mnóstwo materiałów do pracy, ponieważ The Lincoln Lawyer jest częścią serii książek.

Czy „The Lincoln Lawyer” jest oparty na serii książek?

Jednym słowem: tak! The Lincoln Lawyer jest oparty na książce o tym samym tytule autorstwa pisarza kryminałów Michaela Connelly’ego. Mickey Haller, główny bohater serialu, jest przyrodnim bratem słynnego detektywa Hieronymusa „Harry’ego” Boscha, którego również stworzył Connelly. Do tej pory w serii jest sześć książek, ale tylko dwie pierwsze zostały zaadaptowane na ekran: po raz pierwszy w 2011 roku, a teraz przez Netflix w 2022 roku.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Netflix

Pierwszy sezon serialu telewizyjnego The Lincoln Lawyer opiera się na drugiej książce z serii, The Brass Verdict, więc fani teoretyzują, że każdy kolejny sezon będzie czerpał bezpośrednio z fabuły powiązanych książek. Oznacza to, że fani mogą spodziewać się więcej morderstw i intryg w sezonie 2!

Sezon 1 The Lincoln Lawyer jest teraz transmitowany na Netflix.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button