Rozrywka

Fani ofiar zszokowani szkolną strzelaniną, gdy BBC emituje kontrowersyjny odcinek przełożony

BBC wyemitowało odcinek Casualty, który został przełożony w następstwie masakry Uvalde w Teksasie, w której 19 dzieci i dwóch nauczycieli zostało zabitych w Robb Elementary School.

Rozszerzony odcinek, zatytułowany Wednesday’s Child, miał zostać pokazany w ostatnią sobotę, 11 czerwca.

Ponieważ jednak fabuła skupiała się na szkolnej strzelaninie, została opóźniona o tydzień i pokazana dziś wieczorem (18 czerwca).

Widzowie byli zszokowani wydarzeniami w odcinku, o którym spiker BBC powiedział, że został nakręcony w styczniu.

Zastraszany uczeń Ollie (Harry Collett) – syn ​​ulubienicy fanów, pielęgniarki Band 5, Davida Hide (Jason Durr), prowadził strzelaninę w szkole Carsbury Park High School ze swoim kontrolującym i złowrogim przyjacielem Robem (Noah Valentine).

Widzowie byli zaniepokojeni zachowaniem Olliego w ostatnich tygodniach. Czytaj więcej pokrewnych artykułów Czytaj więcej pokrewnych artykułów

Fani wypadków martwili się w ostatnich tygodniach o wpływ Roba na coraz bardziej odizolowanego Ollie, ale katastrofalne wydarzenia dzisiejszego wieczoru zaskoczyły widzów.

Dzisiejszy odcinek zaczął się od Davida, który podrzucił Olliego do szkoły, zanim widzowie zobaczyli klasę z trwającą lekcją.

Potem rozbrzmiał strzał, zanim odcinek przeciął szkolną klatkę schodową, gdzie przerażone dzieci uciekały, by ratować życie, a jeden chłopiec został podeptany stopami.

Odcinek został nakręcony w styczniu Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Wielu widzów podzieliło się swoimi przemyśleniami na Twitterze.

„To taki zły gust”, powiedział jeden z nich, podczas gdy inny zastanawiał się: „I pomyśleć, że Amerykanie są całkiem szczęśliwi mogąc to znosić na co dzień”.

„Bardzo kiepski gust. Doświadczyłem musztry w szkole średniej w Wielkiej Brytanii i było to przerażające, ale nie było prawdziwe. To sensacyjne tragiczne wydarzenia, które regularnie zdarzają się w USA. Żaden uczeń ani nauczyciel nie powinien mieć do czynienia z tym ”, napisał trzeci widz.

Widzowie byli pełni uznania dla aktora Jasona Durra, który gra Davida Hide. Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Gdy odcinek się rozwijał, David i jego koleżanka z oddziału ratunkowego, zaawansowana praktyka kliniczna Faith Cadogan (Kirsty Mitchell), desperacko próbowali dowiedzieć się czegoś o swoich dzieciach, studentach Carsbury Park, Ollie i Natalii (Lollie McKenzie).

Podczas gdy wielu widzów krytykowało odcinek, było wiele pochwał dla zaangażowanych aktorów.

„David Hide pokazuje po raz kolejny, że chce wybitnego aktora, jakim jest” – był jednym z wielu tweetów, które podkreślały jakość gry aktorskiej w odcinku.

Córka Faith, Natalia, przeżyła strzelaninę Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Po tym, jak ranna Natalia – którą wcześniej ocalił Ollie – została przywieziona do szpitala, powiedziała Davidowi, że Rob i Ollie byli odpowiedzialni za strzelaninę.

Szokujący moment nastąpił po tym, jak David i jego kolega Dylan (William Beck) znaleźli kilka kul wśród rzeczy Olliego.

Widzowie zobaczyli później, jak Ollie, który został zastrzelony przez swojego tak zwanego przyjaciela Roba, zanim przewrócił się przez balustradę, uległ odniesionym ranom i umarł.

David błagał swoich kolegów Ethana (George Rainsford) i Dylana, aby nie przestali próbować ratować życie Olie.

Gdy David wspominał szczęśliwe czasy, kiedy bawił się z synem na plaży jako mały chłopiec, serca widzów pękły.

Następnie widziano go, jak upada na parkingu, pogrążony w smutku.

„David jest jedną z najlepszych postaci Casualty, a @jasedurr jednym z ich najlepszych aktorów. Dzisiejszy odcinek był mistrzowskim kursem aktorskim” — napisał na Twitterze widz.

Ofiary trwają w najbliższą sobotę, 25 czerwca o 20.50 w BBC One i iPlayer

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button