Rozrywka

Fani podejrzewają, że Katy Perry zagrała rolę w rozstaniu Kim Kardashian i Pete’a Davidsona

Getty Kim Kardashian i Katy Perry biorą udział w Paris Fashion Week w 2015 roku.

To, co zaczęło się jako przyjacielski żart, szybko stało się niezręczne dla sędziny „American Idol”, Katy Perry. Wiele doniesień medialnych o rozstaniu Kim Kardashian i komika Pete’a Davidsona sprawiło, że Perry oskarżył ich w sieci na kilka godzin przed wieścią o ich rozstaniu, co wywołało szum wśród fanów, że piosenkarka znalazła się w bardzo złym momencie, a niektórzy twierdzą, że post skłonił ich do rozpadu.

To skomplikowana sieć niezręczności, ale oto, co musisz wiedzieć…

Perry wzdryga się nad myślą o Pete Davidsonie jako swoim kochanku

MI! Wiadomości/YouTubeKaty Perry gra w grę MASH na TikTok w sierpniu 2022 roku.

4 sierpnia 2022 r. Perry przesłała wideo TikTok, które szybko stało się popularne, gdy dzieliła się swoimi wynikami w grze MASH, filtrze w aplikacji, który proporcjonalnie przewiduje przyszłość uczestnika w czterech kategoriach: dom, który będziesz właścicielem, samochód, który pojedziesz, ile będziesz miał dzieci i twojego przyszłego kochanka.

Kiedy na ekranie pojawiły się dwie pierwsze przepowiednie — mieszkanie w zamku i jazda Teslą — Perry uśmiechała się, zadowolona z jej wyników. Ale kolejne dwie przepowiednie wywróciły ten uśmiech do góry nogami.

Po pierwsze, filtr powiedział jej, że będzie miała sześcioro dzieci, co spowodowało, że oczy Perry’ego rozszerzyły się z szoku; obecnie ma jedną córkę ze swoim narzeczonym, aktorem Orlando Bloomem. Sekundę później gra przewidziała jej przyszłego kochanka, a zdjęcie Pete’a Davidsona pojawiło się. Perry natychmiast przeszedł od szoku związanego z liczbą dzieciaków do pełnego lęku nad Davidsonem.

Zdając sobie sprawę, że właśnie odrzuciła chłopaka Kardashiana swoją reakcją, Perry napisał: „Bez obrazy, @KimKardashian”. A ponieważ Bloom ostatnio związała się z Davidsonem na planie filmowym w Australii, dodała „(i Orlando?)”.

Fani śmieją się z Katy z powodu jej złego wyczucia czasu

GettyPete Davidson i Kim Kardashian na gali Met 2022.

Dzień po tym, jak Perry opublikowała swój film TikTok, E! Wiadomości doniosły, że Kardashian i Davidson zerwali, dziewięć miesięcy po pierwszym publicznym potwierdzeniu ich związku. Wiadomość była według „źródeł bliskich parze”, ale wiele innych mediów teraz również informuje, że potwierdziło rozłam ze swoimi źródłami.

Fani tłumnie odwiedzali media społecznościowe, zauważając „straszny czas” Perry i zastanawiając się, czy była w jakiś sposób zaangażowana lub świadoma kłopotów w raju dla pary. Jeden z użytkowników Twittera napisał: „Jakoś czuję, że spowodował to @katyperry”.

Fani zalali post Perry’ego TikTok komentarzami, a wielu napisało: „To nie starzeje się dobrze.

Niektórzy fani twierdzili, że żebra Perry’ego mogły odegrać rolę w rozłamie.

„KIM I PETE WŁAŚNIE DZIŚ ZERWALI, KATY, TY NIE ZROBIŁEŚ” – napisał jeden z nich, dodając płaczące emotikony.

Ktoś skomentował: „To TikTok, który zerwał Kim i Pete”.

A inny powiedział: „Dzień później wychodzą wieści, że Pete i Kim zerwali? To nie może być przypadek”.

Inni powiedzieli, że zgadzają się z zabawną reakcją Perry’ego na Davidsona i że to tylko zabawa i gry, w tym jeden fan, który napisał: „To znaczy, zareagowałbym tak samo, gdybym był zaręczony z Orlando Bloomem… przepraszam Pete”.

Perry nie skomentowała wpływu jej filmu, który w momencie publikacji miał prawie 6 milionów wyświetleń. I ani Kardashian, ani Davidson nie skomentowali wpisu ani ich związku.

Więcej ciężkich wiadomości o amerykańskim Idolu

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button