Rozrywka

Fani przywołują Kanye Westa w reakcji na rozstanie Kim Kardashian i Pete’a Davidsona

Więcej na temat: kim kardashian Dlaczego Kim Kardashian i Pete Davidson zerwali Kim Kardashian i Pete Davidson zerwali po dziewięciu miesiącach Katy Perry wzdryga się, gdy TikTok nazywa Pete’a Davidsona swoją „kochanką” modelką Kim Kardashian Okulary Yeezy z córkami North i Chicago

Kim Kardashian odwołała to z Pete’em Davidsonem dziewięć miesięcy po tym, jak zaczęli się spotykać, a w piątek wieczorem wiadomość trafiła do Internetu jak tona cegieł.

Rozwój zaskoczył wielu, gdy historia wybuchła po licznych znakach i postach w mediach społecznościowych, które pozornie przedstawiały związek jako silny.

Naturalnie, fani i nienawidzący obecnie byłej pary zabrali się na Twittera, by łamać dowcipy, radzić sobie i ogólnie dać upust rozłamowi między supergwiazdą rzeczywistości (41 lat) a komikiem (28 lat) część napędzana przez dobrze udokumentowane i prawdopodobnie niesławne historie randkowe celebrytów.

Najważniejszym punktem dla niezliczonych widzów na Twitterze był Kanye West – który nie do końca przyjął trwające postępowanie rozwodowe z Kardashianem – i jak może zareagować na wiadomości.

Wielu fanów wierzy, że Kanye West miał z tym coś wspólnego lub przygotowuje się, by poprosić Kardashiana o powrót.Getty Images

Zamiast zaakceptować fakt, że przedsiębiorca Skims może naprawdę odejść od śpiewaka „Uciekający”, Ye zamiast tego zaatakował Davidsona gradem obelg i w inny sposób oczerniał go fałszywymi plotkami – nawet groźnie fantazjując o jego śmierci w nowo wydanych utworach .

– Czy Pete i Kim naprawdę was zerwali? Po prostu ZNAM, że mój chłopak kanye całuje ich kryształy rn 😭 ”, jeden z fanów napisał na Twitterze, sarkastycznie sugerując, że Ye posunął się do mistycznych wyczynów, aby pobudzić koniec związku.

“Kanye szuka? [sic] w jego telefonie, widząc, że Kim i Pete skończyli”, napisał inny, udostępniając zdjęcie 45-letniego rapera „Heartbreak”, uśmiechającego się od ucha do ucha.

Zarówno Davidson, jak i Kardashian byli znani ze swoich krótkotrwałych romansów.Getty Images

Gdzie indziej tweety naśmiewały się z długiej historii, w większości krótkotrwałych romansów gwiazdy „King of Staten Island”, z szeregiem aktorek, modelek i, oczywiście, byłej narzeczonej Ariany Grande.

„Kim Kardashian i Pete Davidson zerwali. Wiesz, co to znaczy, prawda? W końcu każda kobieta na świecie będzie musiała umawiać się z Pete’em Davidsonem. Po prostu jeszcze nie twoja kolej” – napisał jeden z nich.

Nie jest też tajemnicą, że Davidson ma tendencję do nanoszenia na skórę pamiątek po swoich dziewczynach — często po kilku miesiącach randek.

„Pete tatuujący na nim każdą kobietę, z którą był, jest jak on, który w tym momencie zbiera kamienie nieskończoności 💀”, zauważył inny użytkownik, publikując tweeta ze zdjęciem złoczyńcy Marvela, Thanosa, nałożonym na tekst jego nikczemnego sloganu: „Jestem nieunikniony. ”

Jeden z czterech (!) tatuaży z czasów Kim, które Davidson otrzymał na cześć swojej byłej dziewczyny, który brzmi „My Girl is a Lawyer”, był celem delikatnego żebra. „Nie jestem pewien, z kim skończy Pete, ale mam nadzieję, że jego następna kobieta zostanie prawnikiem” – parsknął jeden z komentatorów.

West nie powstrzymywał się od wyrażania swojego obrzydzenia do Pete’a Davidsona spotykającego się z Kim pośród trwającego rozwodu. Obrazy GC

Jeszcze inna podgrupa użytkowników wyraziła prawdziwe rozczarowanie aktualizacją.

„Lubiłem ich. Nie spodziewałem się, że to przetrwa, ale myślałem, że razem są słodcy” – wyznał jeden z nich.

Inny stan Pete-Kim powtórzył sentyment: „CO!!! Kibicowałem im! Pomyślałem, że Kim dobrze byłoby mieć kogoś takiego jak Pete, który jest wyluzowany i pokorny.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button