Rozrywka

Fani reagują na „przerażające” retrospekcje Zdjęcie Jamesa Kennedy’ego

Getty James Kennedy DJ’s na imprezie Lala Kent „Give Them Lala Beauty” 30 czerwca 2021 r.

Fani gwiazdy „Vanderpump Rules” Jamesa Kennedy’ego zareagowali na jego retrospekcyjne zdjęcie z jego rocznika szkolnego.

12 maja 2022 r. genealog na Instagramie, myfamilygenie, opublikował zdjęcie Kennedy’ego, które zawierało jego prawdziwe nazwisko i cytat z jego rocznika.

„Wraz z ogłoszeniem powrotu VPR wydawało się, że to dobry moment, aby podzielić się tym zdjęciem z rocznika, które teraz jest jednym z moich ulubionych. @itsjameskennedy ostatni rok 2011. Czy jesteś podekscytowany nowym sezonem?” czytamy w podpisie.

Oto, co musisz wiedzieć:

Fani uważają, że zdjęcie z rocznika Jamesa Kennedy’ego jest „przerażające” i psychotyczne

Zdjęcie Kennedy’ego, które jest oznaczone jako „James Georgiou”, zawiera również cytat, który brzmi: „Jams Knndy, dopóki głuchy mnie nie rozłączy”.

Fani wzięli udział w komentarzach, aby podzielić się swoimi przemyśleniami na temat ujawnienia.

„Omfg”, napisał fan z kilkoma roześmianymi emotikonami.

„Uncut Jams powraca” — napisał ktoś inny.

„To niesamowite” – powiedział jeden z fanów.

„W jego oczach jest coś psychotycznego” – napisał jeden z fanów. „Wtedy i teraz. Po prostu czysty psychol. Nigdy nie znałem kogoś z tak wściekłym temperamentem jak on.

„Włosy!!!!!!” inny napisał. „Ten WŁOS……..uh……..cóż…..” napisał ktoś inny.

„Jasna cholera! To najlepszy jak dotąd! Ten cytat to wszystko!” ktoś napisał.

„Przeraża mnie” – skomentował fan.

„Nie rozumiem… czy on jest analfabetą?” ktoś powiedział, odnosząc się do błędów pisowni w cytacie.

„przerażające…” ktoś napisał. „O mój Boże”, napisał inny fan.

– Wtedy też wyglądał na dupka – powiedział ktoś.

„Jestem SŁABY w jego cytacie” – napisał jeden z fanów.

James Kennedy był „wojowniczy” i wielokrotnie wbiegał na miejsce i wychodził z sali, prowadząc imprezę przy basenie w New Jersey. PlayJames Kennedy w Atlantic City dzieląc się szampanem z fanami w epickim secie DJ-skim | Vanderpump RulesDJ James Kennedy prowadził imprezę w Harrah’s The Pool After Dark I’m Atlantic City z przyjaciółmi Tomem Sandovalem i Tomem Schwartzem! Założył epicki set DJ-ski, który zamknął się wraz z nim spryskując tłum butelką szampana!2022-05-01T18:03:58Z

Według źródła, które rozmawiało z tygodnikiem In Touch Weekly, Kennedy został zauważony jako „wojowniczy”, mimo że osiągnął dwa lata trzeźwości.

Źródło poinformowało, że Kennedy był „super pijany” podczas organizowania przyjęcia w Pool After Dark w Harrah’s w Atlantic City, New Jersey, 2 maja.

“[Kennedy] wielokrotnie wbiegał i wychodził z sali, kiedy nie postawił na swoim – kierownictwo musiało go wciągnąć. Pił i nie dbał o to, jak się zachowywał ”- powiedział źródło. „W pewnym momencie wezwał ochronę, ponieważ był zdenerwowany, że nie było wokół niego wystarczającej ochrony, a w innym momencie wołał o wodę. Ale według jednego z pracowników miał butelkę Tito i butelkę szampana na stoisku DJ-a. Widziałem, jak pił szampana, ale widziałem, jak podawano mu pojedyncze drinki kilka razy, ale w tym momencie ich nie pił”.

Według jego przedstawiciela, który rozmawiał z outletem, Kennedy biegał z powodu „nieporozumienia z zespołem zarządzającym w odniesieniu do jego sprzętu DJ-skiego”.

6 lipca 2022 roku Kennedy świętował dwa lata trzeźwości i zamieścił pamiątkowe zdjęcie.

„IM 2 LATA TRZEŹWY DZISIAJ” napisał na Instagramie. „Dziękuję wszystkim, którzy do tej pory wspierali mnie i moją podróż. Oto za wiele lat bez alkoholu #forlife (każdy, kto się zmaga, zaufaj mi, że światło na końcu jest jaśniejsze niż wszystko, co mogłem sobie wyobrazić. A jeśli ja mogę to zrobić, ty też).”

CZYTAJ DALEJ: Córka Anny Nicole Smith wygląda „jak jej bliźniak” dorosła

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button