Rozrywka

Fani reagują po ujawnieniu przez Halseya wielu diagnoz, w tym Ehlersa-Danlosa, Sjogrena, POTS i MCAS

Halsey niedawno ujawniła, że ​​zdiagnozowano u nich wiele schorzeń, w tym zespół Ehlersa-Danlosa, zespół Sjogrena, MCAS i POTS. Piosenkarka powiedziała, że ​​​​jej diagnozy nie wpłyną na nadchodzące daty trasy koncertowej „Love and Power”. Oto jak fani Halsey zareagowali na ich wieści.

Halsey | Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Halsey ujawnił wiele diagnoz, w tym Ehlers-Danlos, Sjogrena, POTS i MCAS

10 maja Halsey przekazał fanom aktualizację zdrowia za pośrednictwem swoich relacji na Instagramie. Piosenkarka leżała w łóżku z monitorem serca, podczas gdy mówiła do kamery do swoich fanów.

„Więc wiem, że wielu z was zastanawiało się, co się dzieje z moim zdrowiem, a niektórzy z was widzieli TikTok, który opublikowałem wczoraj, w zasadzie potwierdzający, że jestem uczulony na dosłownie wszystko, więc chciałem tylko dam ci małą aktualizację” – powiedział piosenkarz „Nightmare”.

Halsey ujawnił, że byli „kilka razy hospitalizowani z powodu anafilaksji”, że „zasadniczo po obejrzeniu 100 000 lekarzy”, zdiagnozowano u nich „zespół Ehlersa-Danlosa, zespół Sjogrena, zespół aktywacji komórek tucznych, POTS”. Powiedzieli też, że „nadal szukają odpowiedzi na pierwotną przyczynę niektórych z tych rzeczy”.

Powiedziała, że ​​jej stan „pogorszył się” od czasu ciąży i urodzenia syna Endera, który urodził się w lipcu 2021 roku. Halsey w przeszłości otwarcie mówiła o swoim zdrowiu, w tym o walce z endometriozą.

Fani Halsey zareagowali po tym, jak ujawnili swoje diagnozy Ehler-Danlos, Sjogrena, POTS i MCAS

Fani zareagowali na diagnozy Halsey w wątku Reddit. Większość z nich bardzo wspierała piosenkarza i podzieliła się tym, że mieli podobne diagnozy.

„Ja też mam POTS”, napisał jeden z fanów. „Nie wyobrażam sobie, żebym miał do czynienia z tym razem z innymi syndromami”. Inny fan odpowiedział: „Nie wyobrażam sobie posiadania garnków, robienia tego całego cardio i tańca. Mam problem z pochyleniem się, żeby coś podnieść.

„Mam też EDS i POTS”, powiedział inny fan. „Zdiagnozowanie i sprawienie, by ludzie traktowali cię poważnie, jest walką samą w sobie. Cieszę się, że H dostał kilka odpowiedzi!”

Fani zabrali się również na Twittera, aby porozmawiać o zdrowiu artystki i wyrazić wdzięczność za otwarcie na temat jej diagnoz.

„Odkrycie, że @halsey ma dla mnie prawie identyczne diagnozy, sprawia, że ​​jestem z ich powodu smutny, ale także sprawia, że ​​czuję się widziany i reprezentowany w sposób, którego nie mogę wyrazić” – jeden z fanów tweetował. „Moje serce pęka z ich powodu, ale patrzenie, jak ktoś taki jak ja jest tak niesamowity, daje nadzieję. Dziękuję za ich otwartość.”

Piosenkarz powiedział, że ich trasa „Love and Power” odbędzie się zgodnie z planem

Chociaż niedawno zdiagnozowano u Halsey kilka schorzeń, zapewniła fanów w swoich Instagram Stories, że jej nadchodząca trasa koncertowa „Love and Power” odbędzie się zgodnie z planem.

Powiedzieli, że są „na planie leczenia” i uważają, że bycie w trasie pomoże ich zdrowiu fizycznemu i psychicznemu. „Jestem naprawdę podekscytowany i naprawdę pewny, że będę w stanie zrobić to w sposób, na przykład zdrowy, w którym mogę dać z siebie wszystko dla was wszystkich, i szczerze, jestem po prostu tak podekscytowany, że będę Jeżdżę w trasę, ponieważ to po prostu odwraca mój umysł od wszystkiego i utrzymuje moje ciało w zdrowiu, ponieważ jestem bardzo aktywny i codziennie robię cardio i inne rzeczy” – powiedział Halsey.

Powiedziała, że ​​„dużo się nauczyła o wykonywaniu mojej pracy w warunkach, których doświadczam”. Powiedziała także fanom, że jej stan zainspirował ją do dalszego zgłębiania tematu „horroru ciała” z jej albumu z 2021 roku. Jeśli nie mogę mieć miłości, chcę władzy.

„Jestem tutaj, jestem gotowy do drogi, jestem na próbach, trasa będzie cholernie szalona i niesamowita”, powiedzieli. „Wiele z tego będzie polegało na zagłębianiu się w ten dziwny horror ciała o wszystkim, czego doświadczałem, czując, no wiesz, jakby moje ciało trochę się przeciwko mnie buntowało”.

Trasa Halsey „Love and Power” ma rozpocząć się na Florydzie 17 maja i będzie trwać do września.

ZWIĄZANE Z: Fani pocieszają Halsey, gdy opłakują śmierć swojej „pierwszej miłości” Jaggera: „To najbardziej dotkliwa strata, jaką kiedykolwiek czułem”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button