Rozrywka

Fani reagują po żartach męża Christiny Hall o zakończeniu ich małżeństwa: „Udowodnij, że się mylą”

Fani reagują po tym, jak nowy mąż Christiny Hall, Josh Hall, zażartował na Instagramie o zakończeniu małżeństwa pary. Oto, co powiedział mąż gwiazdy HGTV i jak fani reagują w mediach społecznościowych.

Christina Hall Noel Vasquez/Getty Images

Mąż Christiny Hall, Josh, udostępnił na Instagramie post, żartując na temat zakończenia ich małżeństwa

4 września Christina Hall udostępniła post na Instagramie, w którym ujawniła, że ​​ona i Josh Hall wymienili śluby na Hawajach, w otoczeniu swoich bliskich. Para wcześniej wyszła za mąż podczas prywatnej ceremonii, ale świętowała Maui z bliskimi przyjaciółmi i rodziną.

„Wspólne przysięgi przed rodziną i naszymi bliskimi przyjaciółmi” – napisała zdjęcie pary w dniu ślubu na plaży. Hall miała na sobie koronkową suknię bez rękawów z powiewnym trenem, a włosy układała w luźne warkocze.

„Wszystko w życiu doprowadziło mnie do miejsca, w którym jestem teraz, czyli dokładnie tam, gdzie chcę być” – kontynuował Hall. „Mój wymarzony człowiek na najbardziej marzycielskiej wyspie. Maui zajmuje szczególne miejsce w moim sercu. Cóż za niesamowita noc przepełniona miłością. ??.”

18 września mąż gwiazdy HGTV, Josh, udostępnił na Instagramie post żartujący na temat zakończenia małżeństwa pary. „Daję mu sześć miesięcy #żona #welive” – opisał zdjęcie uśmiechniętej pary idącej słoneczną ulicą. Na głowie miał duże sombrero i uniósł kciuk do góry, trzymając żonę za rękę. Zdjęcie zostało oznaczone geotagiem w Los Cabos w Meksyku.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Josha Halla (@unbrokenjosh)

Fani zareagowali, gdy mąż Christiny Hall żartował na temat zakończenia ich małżeństwa

Fani HGTV zareagowali na żarty męża Christiny Hall na temat zakończenia ich małżeństwa w sekcji komentarzy jego posta na Instagramie.

Niektórzy nie mogli przeboleć zbyt dużego sombrero, które Josh nosił na zdjęciu. „Kapelusz był decyzją podjętą po jednej zbyt wielu tequili”, powiedział jeden fan, a drugi napisał: „Christina – ten kapelusz jest tak duży jak ty! ???.”

Inni uważali, że małżeński żart Josha był zabawny. „Ha, najlepszy podpis. Uwielbiam to”, napisał jeden fan, a drugi skomentował: „Daję mu 90 lat. Kocham was oboje. ????.”

Jeden z fanów powiedział: „Jesteś niesamowita, ponieważ wszyscy widzimy, jak szczęśliwa sprawiasz Christina!” a inny napisał: „Daję to na zawsze ♾! Dziękujemy za to, że nasza ulubiona dziewczyna z HGTV była tak szczęśliwa i wolna! Mogę całkowicie powiedzieć, że czuje się chroniona i kochana! Wszystko, czego jej prawdziwi fani kiedykolwiek chcieli, to być szczęśliwa! Twoje zdrowie ? kochać ❤️! Mieszane rodziny to więcej miłości ❤️.”

Jeden z fanów odpowiedział na zabawny podpis, pisząc „???? udowadniać, że się mylą i? wszyscy inni.”

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Christinę Hall (@thechristinahall)

Gwiazda HGTV została skrytykowana za wielokrotne małżeństwa

Christina Hall spotkała się z dużą krytyką swoich małżeństw. Była jej żoną Flip lub Flop gwiazda, Tarek El Moussa, do 2018 roku. Hall poślubiła angielską prezenterkę telewizyjną Ant Anstead w tym samym roku, w którym rozwiodła się z El Moussa. Po rozwodzie z Anstead w 2021 roku, w tym samym roku zaręczyła się z Joshem Hallem.

W styczniu Hall udostępniła post na Instagramie, odpowiadając na reakcje fanów dotyczące jej związków. Jej zmieniony podpis wcześniej brzmiał: „Za szybko, za wcześnie, za bla bla bla… to uczucie czystej błogości / te głębokie konwersacje, miłość jest tym, czym jest”.

A w lipcu 2021 r. Hall broniła swojego związku z Joshem w długim podpisie na Instagramie. „Mogę być trochę szalona i zdecydowanie nie jestem idealna, ale nigdy nie będę żyć w oparciu o osądy lub opinie innych ludzi. Jesteśmy dumni z tego, że nigdy nie osądzamy innych i zawsze chcemy, aby inni byli szczęśliwi i życzymy, aby inni mieli taki sam szacunek” – napisała gwiazda HGTV przed zakończeniem: „Więc tak 'inny związek’ i zgadnij co. Mam 38 lat – zrobię, co zechcę.”

ZWIĄZANE Z: Lata później fani wciąż stają po stronie w rozwodzie Tarka El Moussa i Christiny Hall

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button