Rozrywka

Fani „Real Housewives” reagują na pomarańczę Taylora Armstronga

Getty Images Taylor Armstrong jest najnowszym członkiem obsady RHOC.

Taylor Armstrong dołącza do obsady „Prawdziwych gospodyń z hrabstwa Orange” w 17. sezonie serialu. Gwiazda reality show, która wcześniej wystąpiła w „Prawdziwych gospodyniach z Beverly Hills”, będzie pierwszą gospodynią domową, która przeniesie się i dołączy do innej serii.

„Mamy dość tego, że nie mamy Taylor Armstrong na naszych ekranach… oficjalnie dołącza do obsady #RHOC w sezonie 17 jako przyjaciółka! Upuszczać [an orange] powitać ją w OC” – czytamy w podpisie na Instagramie udostępnionym przez Bravo i Armstronga.

Wiadomość została po raz pierwszy zgłoszona przez Dave Quinn dla magazynu People. Przeprowadzka ma miejsce około dekady po tym, jak Armstrong opuściła RHOBH i zaledwie kilka miesięcy po tym, jak nakręciła sezon 2 „The Real Housewives Ultimate Girls Trip”.

Oto, co musisz wiedzieć:

Wielu fanów jest podekscytowanych tym, że Armstrong dołączy do RHOC

Krótko po tym, jak po raz pierwszy ogłoszono tę wiadomość, kilku fanów „Prawdziwych Gospodyń Domowych” zareagowało na Reddit – większość z nich była zachwycona, że ​​Armstrong nie tylko powraca, ale dołącza do franczyzy Orange County.

„Zawsze ją lubiłem – jest miłą kobietą z urojeniami, która nie jest całkowicie stabilna emocjonalnie. Zawsze wierzyłam, że przyłączyła się do programu, mając nadzieję, że jej mąż zobaczy, że jest okropny, a ona nie musi mu o tym mówić, i że publiczne ujawnienie się może sprawić, że oddzwoni. Jak zawsze, nie wyszło tak, jak się spodziewała, ale nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak żyje swoim życiem, będąc poślubiona mężczyźnie, który naprawdę ją lubi” – skomentowała jedna osoba w wątku dotyczącym wiadomości.

„To jest zajebiste! Nie mogę się doczekać, aż Heather spróbuje dogadać się ze wszystkimi. Właśnie tego potrzebował OC!!! A teraz pozbądźmy się Giny i Emily, do widzenia” – napisał ktoś inny.

„Cieszę się jej szczęściem!!! Kochałem ją i myślałem, że wygląda tak zdrowo i szczęśliwie w RHUGT. Nie mogę się doczekać, kiedy ją zobaczę – dodał trzeci Redditor.

„Jestem tutaj po to, Taylor nie zdobyła uznania, na jakie zasługuje jako HW, BH2 był ich najlepszym sezonem i to wszystko przez nią. Między nią a Shannon będzie tyle akcji ramion, że będzie to wyglądać jak modowa bitwa” – czytamy w czwartym komentarzu.

Są oczywiście ludzie, którzy nie zgadzają się z decyzją o przywróceniu Armstronga i podzielili się również swoimi opiniami na temat wątku.

– Myślę, że jest podła. I jeszcze gorsza zbrodnia jako gospodyni domowa: w najmniejszym stopniu nie bawi. Nie sądzę, że jej kiepski występ na UGT powinien zostać w ten sposób nagrodzony” – wtrąciła jedna osoba.

„Ugh, ona jest taka nudna! Idc, jeśli zostanę przegłosowany: o wiele wolałbym mieć Meghan, Vicki lub Kelly Dodd z powrotem niż Taylor Armstrong” – powiedział inny.

Armstrong opuściła RHOBH po śmierci swojego byłego męża PlayVideoVideo powiązane z fanami „prawdziwych gospodyń domowych” reagują na otrzymanie pomarańczy przez Taylora Armstronga2022-08-03T11:07:36-04:00

Armstrong występowała przez kilka sezonów w „Prawdziwych gospodyniach z Beverly Hills” – a jej fabuła od początku była bardzo ważna. Na przykład w pierwszym sezonie ujawniono, że ówczesny mąż Armstronga, Russell Armstrong, był fizycznie znęcany.

Rok później Taylor złożył wniosek o rozwód, a Russell zmarł przez samobójstwo wkrótce potem. Taylor postanowił nie wracać do serii przez czwarty sezon. Taylor powiedziała Bravo, że odchodzi, aby „porzucić to, co się stało i spróbować odnaleźć (siebie) ponownie”.

W czerwcu 2022 Taylor otworzyła się na temat tego, jak daleko zaszła w ciągu ostatnich kilku lat.

„Mój przyjaciel dawno temu powiedział, że będziesz musiał założyć spodnie dla dużej dziewczynki i przejść przez to, ponieważ jesteś jedyną osobą, która może to zrobić dla ciebie i Kennedy’ego. Nie wiedziałem, czy dam radę przejść przez wszystko, przez co przeszedłem. Zrobiwszy to, teraz wiem, że miałam w sobie siłę, z której nigdy nie zdawałam sobie sprawy, że miałam, a w innych trudnych chwilach mojego życia teraz mogę czerpać z tej siły i wiem, że przebrnę przez to” – powiedziała Dziś.

CZYTAJ DALEJ: Fani ciekawi przyszłości RHOC, gdy 2 gwiazdy ogłaszają, że opuszczają show

Więcej ciężkich na prawdziwe gospodynie wiadomości

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button