Rozrywka

Fani Rihanny uderzyli w Chrisa Browna po tym, jak pogratulował jej narodzin dziecka

33-letni Chris Brown spotkał się z krytyką 34-letniej Rihanny, która pogratulowała gwieździe popu z okazji narodzin jej dziecka.

Piosenkarka Umbrella powitała swoje pierwsze dziecko z raperem A$AP Rocky, lat 33, co skłoniło Chrisa do świętowania wiadomości w mediach społecznościowych.

Rihanna była w burzliwym związku z Chrisem w latach 2007-2009, co trafiło na pierwsze strony gazet, gdy raper został oskarżony o napaść i groźby kryminalne po zaatakowaniu gwiazdy RnB przed rozdaniem nagród Grammy, gdzie miała wystąpić.

Para ponownie zjednoczyła się na krótki okres w 2013 roku, mimo że Chris nadal jest pod nadzorem sądowym za brutalny incydent.

Podobno Rihanna urodziła swoje pierwsze dziecko (Zdjęcie: Getty Images for Fenty Beauty autorstwa Rihanny) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

33-letni Chris zabrał się do swojej historii na Instagramie, aby pogratulować swojemu ex po doniesieniach o narodzinach.

Opublikował słowo „gratulacje” wraz z modlącymi się dłońmi, czerwonym sercem miłości i emotikonami kobiety w ciąży.

Dobre życzenia wywołały zaciekłą reakcję fanów Rihanny w mediach społecznościowych.

Jedna osoba na Twitterze napisała: „Chris Brown nie ma absolutnie nic do gratulowania naszej królowej Riri z okazji narodzin jej dziecka”.

Chris Brown wywołał reakcję w mediach społecznościowych po pogratulowaniu swojemu byłemu (Zdjęcie: Getty Images dla Radio.com)

Drugi skomentował: „Chris Brown podprogowo mówiący Rihannie gratulacje dla IG to toksyczność najwyższego poziomu”.

Inny dodał: „Problem z gratulacjami Chrisa Browna Rih polega na tym, że NIGDY nie pokazał tej energii matkom swoich dzieci”.

Inni bronili tego gestu, a jedna osoba napisała: „Nie widziałem nic złego w tym, co Chris Brown gratuluje Rihannie… wybaczyła mu i prawdopodobnie nigdy sobie nie wybaczy tego dnia, ale dojrzewa i odszedł od zakochania się w niej niech nigdy nie zapomni czasów, które z nią miał.

Rihanna i ASAP Rocky podobno powitali swoje pierwsze dziecko, małego chłopca, 13 maja (Zdjęcie: Getty Images dla Fenty Beauty &)

Inny napisał: „Nie rozumiem, jak Chris Brown gratulując Rihannie jest problemem dla niektórych osób”.

Rihanna obejmowała swoje zmieniające się ciało podczas ciąży, obnosząc się ze swoim rosnącym guzem w bikini i dopasowanych sukienkach.

Ostatnio widziano ją publicznie 9 maja podczas wystawnej kolacji z A$AP Rocky w eleganckiej restauracji w LA.

Para jest w związku od 2020 roku i w styczniu ogłosiła, że ​​po raz pierwszy zostanie razem rodzicami.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie i telewizji z Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj .

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button