Rozrywka

Fani Royal zostali zdumieni „brakującym zdjęciem” za księciem Karolem w jego domu

Fani Royal zostali zdumieni po tym, jak książę Karol pojawił się na rozmowie wideo z pustą ramką na zdjęcie za nim.

W dziwacznym klipie pusta ramka z białą sylwetką pojawiła się nad lewym ramieniem księcia Walii, gdy transmitował ze swojego szkockiego domu w Birkhall.

Obok tajemniczej ramki znajdowało się szereg innych zdjęć przedstawiających członków rodziny królewskiej, w tym jego synów, księcia Harry’ego i księcia Williama.

71-latek był wzywany, aby wygłosić w telewizji przemówienie z okazji otwarcia szpitala NHS Nightingale w kwietniu 2020 r., w związku z początkiem pandemii Covid.

Żadna z pozostałych ramek do zdjęć za Charlesem nie była pusta (Zdjęcie: BBC) Czytaj więcej pokrewnych artykułów Czytaj więcej pokrewnych artykułów

W filmie nazwał szpital „intensywnie praktycznym przesłaniem nadziei w tym czasie narodowego cierpienia” i podziękował wszystkim, którzy to umożliwili.

„Jest to bez wątpienia spektakularny i niemal niewiarygodny wyczyn pracy pod każdym względem, od szybkości budowy – w ciągu zaledwie dziewięciu dni, jak słyszeliśmy – po rozmiar i umiejętności tych, którzy go stworzyli” dodany.

Niektórzy fani spekulowali, że należy wymienić członka rodziny królewskiej (Zdjęcie: BBC)

Aby otrzymywać najnowsze wiadomości i historie z całego świata z Daily Star, zapisz się do naszego biuletynu, klikając tutaj.

„Przykład, jeśli kiedykolwiek był potrzebny, jak niemożliwe można uczynić możliwym i jak możemy osiągnąć nie do pomyślenia dzięki ludzkiej woli i pomysłowości”.

Pomimo jego inspirujących słów, widzowie nie mogli nie wskazać na brakujący obraz.

Sięgając do Internetu, aby wyrazić swoje zmieszanie, niektórzy sugerowali, że być może jeden z członków rodziny królewskiej musiał zostać wymieniony.

Dziwaczne miejsce odwróciło uwagę widzów od otwarcia szpitala NHS Nightingale Hospital (Zdjęcie: via REUTERS)

Jedna osoba powiedziała: „Książę Karol obecnie wygłasza przemówienie. Pusta ramka na zdjęcia w tle? Czy to dla zagubionego rodzeństwa w szeregach?”

Inny napisał: „Głupie pytanie – co to za ramka za księciem Karolem, która wygląda, jakby ktoś został wycięty z obrazu?”

Trzeci powiedział: „Co się dzieje ze zdjęciem w kadrze za księciem Karolem?” Podczas gdy czwarty dodał: „Dlaczego książę Karol ma pustą sylwetkę na zdjęciu za nim?”

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button