Rozrywka

Fani rzucają „The View” na gospodarzy Alyssy Farah Griffin i Any Navarro za błędne wymówienie nazwiska gwiazdy z listy A na żywo na antenie

To mit, że znani gospodarze talk-show są zawsze dobrzy w wymowie. Jednak w przypadku popularnych celebrytów, zwłaszcza laureata nagrody Emmy, gafa byłego dyrektora ds. komunikacji strategicznej w Białym Domu może okazać się dużym błędem. Współprowadzące Ana Navarro i Alyssa Farah Griffin błędnie wymówiły imię amerykańskiej aktorki Zendaya w piątkowym odcinku „Widoku” po omówieniu odcinka dotyczącego wzrostu mężczyzn.

REKLAMA

Współprowadzący opowiadali o Zendayi w dyskusji, podczas segmentu poświęconego omówieniu wzrostu mężczyzn, który trwał prawie godzinę. 79-letnia Joy Behar rozpoczęła segment od swojego stwierdzenia: „Może się wydawać, że kobiety zawsze otrzymują coś większego lub zmniejszonego chirurgicznie”.

REKLAMA

CZYTAJ WIĘCEJ

„Połowa świata cię nienawidzi”: złowieszcze ostrzeżenie Joy Behar dla Sherri Shepherd przed nowym programem

Whoopi Goldberg nazywa ją The View współprowadzącą „najbardziej odważne kobiety w telewizji”, ogłaszając 26 sezon

REKLAMA

„Ale według GQ, mężczyźni, którzy chcą być wyżsi, uciekają się do, to okropny, bolesny proces zwany wydłużaniem nóg” – kontynuowała. Idąc dalej, 79-latek wyjaśnił szczegóły procesu chirurgicznego i powiedział, że „w historii było tak wielu mężczyzn, którzy byli niscy i odnoszący sukcesy”, jak przemawiał na korzyść mężczyzn niskiego wzrostu i powiedział ta historia widziała kilku odnoszących sukcesy mężczyzn, którzy nie byli tak wysocy.

REKLAMA

Współgospodarze Ana i Alyssa przeczytały badanie, które statystycznie udowadnia, że ​​mężczyźni o niższym wzroście mają mniejsze możliwości kariery i korzystne relacje romantyczne. Następnie kontynuowali rozmowę o niektórych sławnych mężczyznach, którzy mają niższy wzrost niż ich koleżanki, ale cieszą się udaną karierą.

Alyssa wkroczyła i zabrała głos na ten temat i powiedziała: „Nie mam silnych uczuć co do męskiego wzrostu, ale myślę, że odpowiednia osobowość i bycie towarzyskim może pomóc”. Mówiąc o Tomie Hollandie, powiedziała: „Cóż, teraz nazywam go chłopakiem Zendayi, nie sądzę, żeby był taką wielką ikoną, ale został zastrzelony. On jest taki uroczy.” To tutaj popełniono błąd, gdy Alyssa wymówiła swoje imię jako „Zend-EYE-a”. Współprowadzący Sunny Hostin wtrącił się i wyjaśnił: „Tom-Tom Holland”.

REKLAMA

Chociaż 26-letnia aktorka Spider-Mana jest tylko dwa cale wyższa od Toma Hollanda, (Zendaya ma 5’10, a Tom ma 5’8), jej szczupła sylwetka w połączeniu z obcasami sprawia, że ​​wygląda na znacznie wyższą. Zdezorientowany współgospodarz Joy zapytał, kim jest Tom, a jej współgospodarze wyjaśnili. Ana uświadomiła również swoim współprowadzącym, że nie zna ani Toma, ani Zendayi, więc po prostu „śmiało”. Ona (Ana) również wymówiła imię Zendayi w ten sam dziwny sposób. W rzeczywistości, ta urodzona w Kalifornii aktorka nazywa się Zen-DAY-a w przeciwieństwie do Zend-EYE-a.

REKLAMA

Zendaya, zdobywczyni tytułu wybitnej aktorki w serialu dramatycznym za „Euforia”, pozuje w sali prasowej podczas 74. Primetime Emmys w Microsoft Theater 12 września 2022 r. w Los Angeles w Kalifornii.
Zendaya, zdobywczyni tytułu wybitnej aktorki w serialu dramatycznym za „Euforia”, pozuje w pokoju prasowym podczas 74. Primetime Emmys w Microsoft Theater (Frazer Harrison/Getty Images)

Jak donosił wcześniej The Sun, nie jest to pierwszy raz, kiedy gospodarze oszukali nazwiska ludzi. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że Zendaya jest gwiazdą z listy A, która również zdobyła dwie nagrody Emmy i jest pierwszą czarnoskórą kobietą, która wygrała to samo w kategorii głównej aktorki dramatycznej, dziwne jest, że gospodarze tak prestiżowego serialu nie wiem, jak wymówić jej imię. Aktorka podała, że ​​Zendaya jest gwiazdą na liście A, dziwne, że gospodarze nie znają właściwego sposobu wymawiania jej imienia.

REKLAMA

Oczywiście fani „The View” szybko zauważyli błąd w wymowie i komentowali w mediach społecznościowych, jak współprowadzący wymówili imię Zendayi. Jeden napisał: „Fakt, że (2) współhost błędnie wymówił imię tej dziewczyny: brzmi jak zen-die-a, ITS ZENDAYA. #Widok.”


REKLAMA


„#TheView Welp, właśnie dowiedziałem się, że źle wymawiam słowa Zendaya”, zadzwonił inny.

Inny widz napisał: „Nawiasem mówiąc, wymawia się Zen-DAY-uh, a nie Zen-die-uh #TheView”.

Artykuł zawiera uwagi zgłaszane w Internecie przez pojedyncze osoby i organizacje. MEAWW nie może ich samodzielnie potwierdzać i nie popiera twierdzeń ani opinii składanych online.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button