Rozrywka

Fani są przekonani, że Pokimane umawia się z tym tajemniczym mężczyzną

Wiemy, że ludzie lubią oglądać, jak ludzie grają w gry, i że YouTuberzy mogą naprawdę zmienić to w satysfakcjonujący zawód. Imane Anys, znana również jako Pokimane, jest gwiazdą Twitcha i YouTuberką, która publikuje transmisje na żywo z gier wideo. Stała się niezachwianą obecnością w mediach społecznościowych z ponad 5,3 miliona obserwujących.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Jak można się domyślić, jej internetowe imię to połączenie jej ulubionej gry, Pokémon, i jej własnej. Ale być może przypisywanie jej popularności tylko grom wideo, w które gra, byłoby niesprawiedliwe. Wnosi też do tego mnóstwo uroku i trochę autoironicznego humoru. Jej interakcja z fanami jest wyluzowana i bardzo dobrze radzi sobie z krytyką.

Ale kim jest obecny chłopak Pokimane?

Źródło: YouTube

Pokimane i Kevin Kim

Artykuł jest kontynuowany pod ogłoszeniemCzy Pokiman ma chłopaka? Czy spotyka się z Kevinem Kimem?

Przez cały czas jej sławy fani zadawali wiele pytań o to, kto może być częścią życia Pokimane w trybie offline – co zaowocowało wieloma skomplikowanymi teoriami.

W grudniu 2021 r. zaczęły pojawiać się teorie, że spotyka się z Kevinem Kimem, kiedy pojawił się obok niej w strumieniu. Kiedy dołączył do jej strumienia, siedząc obok niej i popijając kawę, podczas gdy para słuchała muzyki, czat natychmiast zalał teorie, że są parą.

„Jestem tylko jednym przypadkowym kolesiem, który raz był na streamie” – powiedział Kevin podczas transmisji. „Dzięki za powitanie, czuję się tak kochany.”

W maju plotki o randkach nabrały tempa, gdy napisała na Twitterze „kontrakt” między nimi, potwierdzając, że Kevin będzie pojawiał się więcej na swoim kanale Twitch.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

lmao pic.twitter.com/pBVAvqZqPw

— imane 💜 (@imane) 15 maja 2022

„Strona A, Kevin Kim, niniejszym zawiera umowę z Stroną B, Imane Anys, na następujących warunkach: 1. Transmisje gotowania raz w miesiącu oraz 2. Obsługa transmisji co dwa miesiące. Warunki te muszą zostać spełnione w ciągu 30 -dniowy miesiąc kalendarzowy” – czytamy w umowie wydrukowanej na małej kartce.

Chociaż nie potwierdza to (ani nie zaprzecza), że Pokimane i Kevin się spotykają, fani nadal wysyłają parę – i wydaje się, że w nadchodzących miesiącach pojawi się o wiele więcej na jej kanale.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

czas się oczyścić .. #pokimaneboyfriend pic.twitter.com/x8q0BGWc07

— pokimane (@pokimanelol) 30 lipca 2020 r. Pokimane wcześniej stwierdziła, że ​​nie będzie dzielić swojego randkowego życia z fanami.

Kiedy kontrowersyjni twórcy LeafyIsHere i Keemstar próbowali zaatakować Pokimane online, twierdząc, że musi mieć tajnego chłopaka i powodując, że #PokimaneBoyfriend stał się wirusowy, miała prostą odpowiedź na nękanie.

Jak zwykle poradziła sobie z sytuacją z humorem i zamieściła na Twitterze swoje zdjęcie z tekturową wycinanką Baracka Obamy, mówiącą: „Czas się przyznać. #pokimaneboyfriend”. Ten tweet zapoczątkował wiele innych odpowiedzi od innych zweryfikowanych celebrytów na Twitterze.

Po zabawie Pokimane przedstawiła sprawy z bardziej otrzeźwiającej perspektywy dla swoich fanów. Powtórzyła, że ​​nie podzieli się swoim życiem osobistym online.

Pokimane dodała też, że być może w przyszłości, jeśli znajdzie się ktoś, do kogo czuje silne uczucia, podzieli się tą wiadomością ze swoimi fanami.

Do dziś wydaje się, że nie znalazła tej wyjątkowej osoby, którą chce dzielić ze światem – więc jeśli potajemnie spotyka się z Kevinem, na razie milczą.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button