Rozrywka

Fani świętują „MultiVersus” kilkoma zabawnymi memami

Jeśli lubisz gry walki, prawdopodobnie sprawdziłeś już MultiVersus. Popularna nowa bijatyka stawia postacie Warner Bros. przeciwko sobie w epickiej, kreskówkowej bójce. Gracze mogą przejąć kontrolę nad Aryą Stark z Game of Thrones, Bugs Bunny of Looney Tunes, a nawet LeBronem Jamesem, który pojawia się w Space Jam: A New Legacy. W tej crossoverowej bonanzie nie brakuje szalonych pojedynków i niesamowitych walk.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Player First Games

Ale przy tak wielu ludziach grających w tę grę, tak samo wielu fanów tworzy zabawne memy o tej popularnej nowej grze. Niezależnie od tego, czy chodzi o to, aby niektóre dziwaczne postacie stały się grywalne, czy też o wspólne śmianie się z tej jednej postaci, przeciwko której wszyscy nienawidzą grać, nie brakuje żarliwych żartów i treści, które wzbogacają i tak już ożywioną rozmowę wokół gry. Oto niektóre z naszych ulubionych memów MultiVersus w Internecie.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąBardzo poszukiwany wojownik!

Wypowiedz jego imię.#MultiVersus x #BreakingBad x #walterwhite pic.twitter.com/uzRp6HTKZv

— Walter White za Multiversus. (@MrWhite4MVS) 3 sierpnia 2022

Wśród wielu postaci z panteonu Warner Bros., które mogłyby pojawić się jako grywalne w MultiVersus, jest już cały Twitter poświęcony fanom proszącym o dodanie do gry Waltera White’a z Breaking Bad. Jak wspaniale byłoby sprawić, by Bryan Cranston z powrotem go wypowiedział, gdy pokonuje nadzienie Kudłatego ze Scooby-Doo?

Kontynuacja artykułu pod reklamąSprzeczne emocje

Podoba mi się Velma w Multiversus, ale prowadzenie postaci, która jest specjalnym ruchem, wzywa policję na swoich wrogów zdecydowanie nie pasuje do mnie jako czarnego człowieka lol pic.twitter.com/kvtfHwM3OC

— ten, który wibruje (@NgObscure) 1 sierpnia 2022 r.

Nikt nie może zaprzeczyć kontrowersji wokół obecnego stanu organów ścigania w USA. Dla jednego z graczy jego decyzja, by skłonić Velmę Dinkley do wezwania policji, by zaatakowała jej przeciwników, jest co najmniej trudna do przełknięcia.

Ciąg dalszy artykułu pod reklamą W kółko ta sama piosenka…

Gracze Multiversus słyszą dziś po raz 81. orkiestrową wersję utworu przewodniego Steven Universe. pic.twitter.com/lU1iCmA76z

— Nico CW, Sonic Consultant (@NicoCVV) 30 lipca 2022 r.

W tej chwili gra ma tylko tyle etapów i tak wiele utworów w tle do grania podczas meczu. Nawet jeśli kochasz piosenkę przewodnią Steven Universe, słuchanie jej w kółko w MultiVersus może być dość męczące.

Kontynuacja artykułu pod reklamą „MultiVersus” w domu

Trzeba było powiedzieć 😂 #multiversus @multiversus pic.twitter.com/dUOaLFN71Y

— Onestep (@Onestep34) 31 lipca 2022

Pamiętasz bójkę gwiazd Nickelodeon? Podobnie jak MultiVersus, gra to platformówka składająca się z postaci z kreskówek Nickelodeon. Pomimo roku w MultiVersus i działania na bardzo podobnym założeniu, All-Star Brawl po prostu nie spotkał się z graczami, tak jak MultiVersus.

Wylejcie jednego dla SpongeBoba, wszyscy.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Uginanie się na niewłaściwych graczach

Jak się czuję, gdy chodzę 2-0 przeciwko dziecku korzystającemu z 1 godziny czasu PS4 po szkole na multiversus pic.twitter.com/NHbvEKLslQ

— George D. Jocka (@LEGENDRYMEMBER) 29 lipca 2022 r.

Słuchaj, nie ma dla nas łatwego sposobu, aby stwierdzić, czy nasi anonimowi przeciwnicy online to dorośli, prawdziwi konkurenci, czy tylko dzieciaki, które chcą zagrać w zabawnie wyglądającego klona Super Smash Bros. z psem Pora na przygodę. Ale hej, wygrana to wygrana.

Kontynuacja artykułu pod ogłoszeniem Co za rażąca kopia!

MultiVersus to „klon Smash Bros” pic.twitter.com/OW0Fl1raev

— Tournameta (@Tournameta) 2 sierpnia 2022

Podobieństwa między MultiVersus i Super Smash Bros. nie można zaprzeczyć. Trzeba jednak powiedzieć coś o tym, jak gra dosłownie kradnie ideę „upadających postaci” prosto z Fall Guys! Mów o swoim braku szacunku!

Artykuł kontynuuje poniżej reklama Świetna ścieżka dźwiękowa

Motyw Ricka i Morty’ego jest tak trudny w wielu wersjach 🔥 pic.twitter.com/YR63PlL9Of

— TTVocta_jr_ (@TTVoctajr) 5 sierpnia 2022 r.

Spojrzmy prawdzie w oczy. Orkiestrowe wersje popularnych piosenek są zawsze ogniste. Zawsze.

Artykuł kontynuuje poniżej reklamaGry bijatyki są trudne, fam.

Powrót na Multiversus🧟‍♂️#multiversus #PokemonPresents #YouTube pic.twitter.com/mfXd18GKHE

— Jeffrey Hudson (@Masterjeff_19) 4 sierpnia 2022 r.

Minęły dopiero dwa tygodnie, a ludzie już wymyślają niesamowite kombinacje i technologie z każdą postacią. Tymczasem niektórzy z nas są tutaj, zapominając, który przycisk pozwala nam na unik.

MultiVersus jest dostępny na PlayStation, Xbox i PC.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button