Rozrywka

Fani Teen Mom zszokowani, gdy Javi Marroquin ponownie spotyka się z byłą narzeczoną po ich paskudnym rozstaniu i skandalu z zdradą

TEEN Mama gwiazda Javi Marroquin ma fanów, którzy zastanawiają się, czy ożywił swój romans ze swoją byłą narzeczoną, Lauren Comeau, po tym, jak para ponownie spotkała się na wycieczce z dziećmi.

Gwiazda reality show podzieliła się słodkim przystawką na swoich Instagram Stories.

5

Podzielił się słodkim ujęciem byłych na finałach NBA z ich synami

5

Wyglądało na to, że między 29-letnim Javim i 30-letnią Lauren nie było złej krwi, ponieważ spędzili rodzinny wieczór na finałach NBA ze swoimi chłopcami.

Była para uśmiechnęła się do strzału, gdy ich 3-letni syn Eli usiadł na ramionach ojca.

Najstarszy syn Javi’ego, ośmioletni Lincoln, którego dzieli ze swoją byłą żoną, 30-letnią Kailyn Lowry, również wziął udział w imprezie i pozował na zdjęciu.

Użytkownicy mediów społecznościowych byli zszokowani ponownym spotkaniem, ponieważ Javi i Lauren nie byli w najlepszych stosunkach w przeszłości.

Fani Nastoletniej Mamy myślą, że Kailyn jest w ciąży po tym, jak zauważyła „wskazówkę” na jej TWARZY
Fani nastoletniej mamy Kailyn mówią, że FAKED opuściła program MTV, gdy dostrzegli „wskazówkę”

– Mam nadzieję, że nie wróciła do tego małego trolla. Lauren huneyyyyyyy po prostu wykorzystaj go tak, jak on wykorzystał ciebie! jedna osoba skomentowała.

„Nie miałem pojęcia, że ​​wciąż byli razem. Jak ktoś mógł zostać z Javim po obejrzeniu programu?” inny zauważył.

Inni jednak nie byli przekonani, że byli byli znowu razem.

„Nie sądzę, że są razem, ale nie chodzi też o wspólne rodzicielstwo… to jest toksyczne i szkodliwe, szczególnie dla tych dzieci” – powiedział jeden z nich.

Najczęściej czytane w Rozrywka

„Mam wrażenie, że gdyby wrócili do siebie, żadne z nich nie umieściłoby tego w mediach społecznościowych. To tylko ich wspólne rodzicielstwo, gdybym miał zgadywać” – teorował drugi fan.

„Ech, jeśli nie są razem, szczerze, nie ma w tym nic złego, dobrze, że będą współtworzyć tego małego faceta.

„Jeśli jednak kiedykolwiek z nim wróci, jest głupia” – dodał trzeci.

paskudny rozłam

Była para była włączana i wyłączana od 2017 roku, tymczasowo rozdzielając się, gdy gwiazda MTV umawiała się z 28-letnią Brianą DeJesus z Teen Mom.

Duet pogodził się w marcu 2018 roku i ogłosił ciążę kilka tygodni później.

Javi i Lauren powitali swojego syna Eli w listopadzie 2019 roku, ale niecały rok później ich związek został dotknięty skandalem z oszustwami.

Matka jednego z nich przyłapała swojego tatusia nago z inną kobietą w ich domu w Delaware podczas imprezy z przyjaciółmi.

Kontrowersyjny ojciec zabrał się później na Instagram, by publicznie przeprosić, pisząc: „Lauren, przepraszam za moje błędy, przepraszam, że złamałem ci serce, przepraszam, że cię nie szanowałem. Przepraszam, że wziąłem cię za pewnik. Mógłbym przepraszać za milion innych rzeczy, ale przepraszam nigdy nie wystarczy.

„Zraniłem jedną osobę, którą kocham najbardziej. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby stać się lepszym człowiekiem i mam nadzieję, że pewnego dnia mi wybaczysz. Zrobię wszystko, aby zabrać cię do domu.

Zabrała go z powrotem kilka tygodni później, ale rozstali się na dobre, gdy jego była Kailyn ujawniła w Nastoletniej mamie 2 w 2020 roku, że próbował uprawiać z nią seks.

ZARZUT NAPADU

Sprawy przybrały jeszcze gorszy obrót, gdy Javi złożył w czerwcu 2021 r. zakaz zbliżania się do swojej byłej narzeczonej.

Javi oskarżył Lauren o uderzenie „go przed ich” synem.

W raporcie Javi stwierdził: „Pozwana zaatakowała mnie na oczach naszych dzieci, obawiam się, że przyjdzie do mojego domu i ponownie mnie zaatakuje i/lub spróbuje zabrać naszego syna.

„Wiele razy napadała na mnie, a ze względu na moją karierę chcę chronić swoją pracę i dzieci”.

Javi kontynuował: „Werbalna kłótnia, w której zacisnęła pięść, uderzyła mnie kilka razy. Zerwała mój złoty łańcuszek z mojej szyi. Nasz [then] Dwuletni syn był obecny i był świadkiem.”

Wydano tymczasowy nakaz ochrony przed nadużyciami, ponieważ sąd uznał, że „pozwany dopuścił się aktu przemocy domowej wobec składającego petycję, a ponadto stwierdził, że istnieje bezpośrednie i obecne niebezpieczeństwo dodatkowych aktów przemocy”.

Laura została nakazana przez sąd, aby pozostała 100 stóp od swojego tatusia, jego miejsca zamieszkania i miejsca pracy, i mogła się z nim kontaktować tylko przez SMS lub e-mail w sprawie Eli.

Ostrzeżenie o odżywkach dla niemowląt po zbadaniu DZIESIĄTEJ śmierci niemowląt związanej z rośliną
Erika „powinna iść do WIĘZIENIA” za odmowę przekazania kolczyków o wartości 750 000 USD

Następnie 22 czerwca 2021 r. Javi złożył wniosek o dobrowolne odrzucenie petycji, twierdząc, że nie czuje się już „zagrożony przez matkę mojego syna.

Byli partnerzy obecnie dzielą opiekę nad dzieckiem w stosunku 50/50.

Lauren zdradziła ją Javi z inną kobietą podczas imprezy

5

Jego była żona, Kailyn Lowry, twierdziła również, że Javi próbował z nią uprawiać seks, co skłoniło Lauren do rozstania się z nim na dobre

5

Javi dzieli trzyletniego syna Eli z Lauren i ośmioletniego Lincolna ze swoją Kailyn

5

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button