Rozrywka

Fani „The Sandman” mają nadzieję na sezon 2, połączą siły, aby zwiększyć oglądalność strumieniową Netflix

„The Sandman” jest już dostępny w serwisie Netflix. Czy będzie jednak sezon 2 „Sandman” dla fanów? Fani byli już zachwyceni nowym horrorem fantasy, a wielu domagało się drugiego sezonu, mimo że seria *właśnie* zadebiutowała na platformie streamingowej 5 sierpnia.

REKLAMA

Długo oczekiwana wersja „The Sandman” wreszcie pojawiła się na Netflix. „The Sandman”, osadzony w komiksie DC o tym samym tytule, podąża za Morpheusem (Tom Sturridge), również nazywanym Dream of the Endless i wieloma innymi nazwami. Morfeusz, żywe ucieleśnienie snów i władca The Dreaming, zostaje schwytany i uwięziony na prawie sto lat na początku opowieści. Kiedy w końcu ucieknie, musi nie tylko znaleźć potężne rzeczy skradzione mu przez porywaczy, ale także przywrócić swoje królestwo, które popadło w ruinę podczas jego długiej nieobecności. Kilka jego kreacji, zarówno marzenia, jak i horrory, nawet uciekło. W miarę rozwoju serii, magnum Neila Gaimana płynnie splata narrację Dream i jego braci zarówno przez mitologię, jak i historię.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

„The Sandman” na Netflix: Jenna Coleman na Johannie i czym różni się od Johna Constantine’a

SDCC 2022: Zwiastun „The Sandman” wydany przez Netflix, fani mówią: „Wszystkie rodzaje tak!”

REKLAMA

Wraz z wydaniem „The Sandman” nadszedł czas, aby zacząć spekulować na temat przyszłości serialu. Narracja Gaimana obejmowała 75 numerów, nie licząc kilku spinoffów i prologu, i została narysowana przez fantastycznych artystów, takich jak Marc Hempel, Mike Dringenberg, Sam Kieth i Jill Thompson, między innymi. Innymi słowy, w tej historii jest o wiele więcej! Czy więc „The Sandman” powróci na drugi sezon?

REKLAMA

Allan Heinberg, producent wykonawczy i showrunner powiedział NME, że zamierza zaadoptować wszystkie „The Sandman”, nawet spin-offy. Sezon 1 obejmuje dwa pierwsze zebrane tomy komiksów, „Preludia i nokturny” oraz „Dom lalki”, co oznacza, że ​​adaptacja głównej serii wymaga co najmniej pięciu sezonów. Heinberg stwierdził, że już pracował nad konceptami do tomu siódmego „Krótkie życie”, gdy został zapytany, które potencjalne historie go najbardziej interesują. To przynajmniej sprawia, że ​​przyszłość serialu wydaje się obiecująca. Neil Gaiman powiedział również Bustle, że nakręcili już zawartość do sezonu 5, jeśli serial zostanie odnowiony. Stwierdził, że mieli plany na wszystkie komiksy, nawet „Sandman: Overture”, prequel opublikowany długo po zakończeniu serii, który wyjaśnia, dlaczego Dream był tak słaby, że mógł zostać porwany przez amatora czarnoksiężnika.

REKLAMA

Netflix ma słabą historię pozwalającą na dokończenie serialu, a wiele ulubionych fanów zostało anulowanych przed czasem. Co więcej, budżet „The Sandman” jest dość wysoki, a odcinki kosztują nawet 15 milionów dolarów. Na dużą część wyboru z pewnością wpłynie to, jak dobrze wypadnie program. Fani w mediach społecznościowych już domagają się drugiego sezonu, który, jak mają nadzieję, zostanie wkrótce ogłoszony przez sieć. Obserwowanie niesławnego zwyczaju sieci, polegającego na nieodnawianiu, pokazuje, że fan napisał na Twitterze: „Breaking: po zobaczeniu pozytywnego odbioru zarówno przez publiczność, jak i krytyków, Netflix odwołał drugi sezon The Sandman”. Kolejny tweet brzmiał: „Martwię się o The Sandman, ponieważ ma dwa ostrza na szyi 1) Netflix i jego niesławne standardy, aby serial zyskał sezon 2 i 2) To produkcja Warner Brothers. Jeśli Zaslav nie czuje Netflixa płaci wystarczająco $$, czy WBD to wyłączy?” Mając nadzieję, że Netflix nie będzie kontynuował odwoływania programów po pierwszym sezonie, fan napisał: „Piasek (sezon 1) Całkiem nieźle, nie mogę się doczekać sezonu 2 (jeśli netflix nie wyciągnie netflixa)”.

REKLAMA
REKLAMA


Chwaląc serial za jego cudowną adaptację, widz napisał na Twitterze: „Właśnie skończyłem oglądać @Netflix_Sandman. To cudowna adaptacja komiksu. Jest dobrze napisany, wspaniale zagrany i taki piękny show – reżyseria, oświetlenie, konsumpcja i projekt produkcji są po prostu wspaniały. Naprawdę mam nadzieję, że dostanie sezon 2. Dziękuję @neilhimself.” Inny użytkownik Twittera skomplementował casting do programu, mówiąc: „Obsada @Netflix_Sandman to kompletna perfekcja. #[email protected] i @MasonAPark to moje ulubione. A wszystkie wizualizacje są oszałamiające. Takie niesamowite opowiadanie. Nie mogę się doczekać sezonu 2. @neilhimself @netflix #Morpheus #Dream #Lucifer #Desire”. Ten warty obejrzenia program otrzymał również słowa od fanów, takie jak: „Ukończono #TheSandman za 1 posiedzenie! Świetnie wykonany i jest to świetna adaptacja. Nie mogę się doczekać sezonu 2. Dziękuję @neilhimself za dzieło sztuki, którym jest The Sandman i dziękuję #Netflix #netflixuk.”

REKLAMAZnając znaczenie transmisji strumieniowej i wyświetleń, fani zachęcają ludzi do oglądania programu, aby wcześniej uzyskać potwierdzenie odnowienia. Fanka jeszcze przed premierą serialu napisała: „Odnowienie sezonu 2 zależy od oglądalności! STREAM THE SANDMAN W PIĄTEK 5 SIERPNIA”. Prosząc ludzi, aby umieścili program na szczycie list przebojów, inny fan napisał na Twitterze: „Wszyscy oglądają #Sandmana i zdobądźmy go na pierwszym miejscu na @netflixso, więc dadzą nam sezon 2! #[email protected]_Netflix @Netflix_Sandman #Sandmannetflix #Netflix #[email protected]„Podekscytowanie ludzi, aby streamować więcej, inny użytkownik Twittera napisał: „Lepiej idźcie streamować Sandmana, ponieważ jestem tylko w odcinku 4 i wiem, że jeśli nie dostanę sezonu 2, będę dziki”.

REKLAMA

Zanim poznają datę premiery, fani muszą poczekać na potwierdzenie 2. sezonu „The Sandman”. Pierwszy sezon został ogłoszony dopiero w sierpniu 2022 r. na Netflix. szybko, ponieważ trzeba było wziąć pod uwagę opóźnienia związane z pandemią.

REKLAMA

Artykuł zawiera uwagi zgłaszane w Internecie przez pojedyncze osoby i organizacje. MEAWW nie może ich samodzielnie potwierdzać i nie popiera twierdzeń ani opinii składanych online.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button