Rozrywka

Fani Toby’ego Keitha reagują na diagnozę raka Country Star: „Wysyłamy miłość i siłę”

Toby Keith niedawno ujawnił fanom na Instagramie, Twitterze i Facebooku, że zdiagnozowano u niego raka żołądka sześć miesięcy temu. Po tym, jak gwiazda country poprosiła o czas na regenerację i spędzenie czasu z rodziną, fani szybko wyrazili swoje wsparcie i wysłali modlitwy.

Toby Keith ujawnia swoją diagnozę raka

Toby Keith w październiku 2021 | Michael Hickey/Getty Images

„Zeszłej jesieni zdiagnozowano u mnie raka żołądka. Spędziłem ostatnie 6 miesięcy otrzymując chemioterapię, radioterapię i operację. Na razie w porządku. Potrzebuję czasu, aby odetchnąć, zregenerować się i zrelaksować” – napisał Toby Keith w identycznych postach z 12 czerwca na Instagramie, Twitterze i Facebooku.

„Nie mogę się doczekać spędzenia tego czasu z moją rodziną” – kontynuowała gwiazda country. „Ale zobaczę fanów prędzej niż później. Nie mogę się doczekać. -T”

Fani i przyjaciele reagują na ogłoszenie raka Toby’ego Keitha

Przyjaciele i fani Toby’ego Keitha szybko zaoferowali swoje wsparcie.

Zawodowy piłkarz Chris Thunder napisał: „Modląc się masowo za Ciebie”.

A jeden fan powiedział: „Modlę się za ciebie!! Też przechodzę leczenie raka!!! Możemy to zrobić, Toby!!!”

Wielu innych obserwujących podzieliło się swoimi osobistymi historiami na temat raka w sekcji komentarzy.

„U mojego taty zdiagnozowano raka żołądka w stadium 4 prawie 4 lata temu” – podzielił się inny użytkownik Instagrama. „Początkowo miał 3-6 miesięcy życia. Walczył z tym przez prawie 4 lata, a jego guz zniknął i praktycznie nie ma raka. Nadchodzą wielkie modlitwy. Moja rodzina i ja aż za dobrze wiemy, przez co przechodzisz.

Jeszcze inny napisał: „To samo, co tutaj, brało chemioterapię, miało radioterapię i poważną operację raka jąder. W szpitalu teraz na mój ostatni tydzień chemii. Modły.”

Praca gwiazdy country z pacjentami chorymi na raka

Keith od dawna wspiera pacjentów z rakiem. W 2006 roku założył Fundację Toby’ego Keitha, która wspiera dzieci z chorobami nowotworowymi.

„Nie ma większego daru niż utrzymywanie silnych i wspólnych rodzin w trudnym czasie” – czytamy na stronie internetowej fundacji. „Jeśli zdołamy złagodzić stres w rodzinie, zachęcić brata lub siostrę i pocieszyć chore dziecko, wtedy zrobimy różnicę w walce z rakiem”.

Nowy album i trasa Toby’ego Keitha

Oświadczenie Keitha na temat raka zaszokowało wielu fanów, zwłaszcza że 60-latek nie wykazał żadnych oznak spowolnienia swojej kariery. Piosenkarz wydał w październiku album — swój pierwszy od pięciu lat — zatytułowany Peso w mojej kieszeni.

Rozmawiając z People w momencie wydania albumu, Keith powiedział: „Przeglądałem pomysły na piosenki, które miałem w telefonie, zanim zacząłem biegać, a potem startowałem. Następną rzeczą, jaką wiem, byłby mój czas, a ja cały czas pracowałem, szlifując w głowie nad piosenkami. Wracałem, włączałem dyktafon do telefonu i odkładałem to, co dostałem.

Gwiazda wyznaczyła wiele tras koncertowych w 2022 r. na poparcie swojego nowego albumu. Jednak Taste of Country potwierdziło dzień po ogłoszeniu raka Keitha, że ​​odwołał te występy.

W chwili pisania tego tekstu Toby Keith nie wygłosił żadnych innych publicznych oświadczeń na temat swojej diagnozy raka.

POWIĄZANE: Jaka jest wartość netto Toby’ego Keitha?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button