Rozrywka

Fani urody pędzą do Aldi, gdy wypuszczają budżetowe perfumy, w tym Thierry Mugler Angel dupe – a to kosztuje 6 funtów

Radujcie się fani BEAUTY! Aldi wypuścił na rynek trzy okazyjne, niedrogie perfumy – w tym duplikat Thierry Mugler Angel za mniej niż 6 funtów.

A może najlepsza część?

4

Woda perfumowana Lacura Guardian o wartości 5,99 GBP została porównana z Thierry Mugler's Angel, który jest sprzedawany w sprzedaży detalicznej za większą sumę 116,00 GBP

4

Kupujący mogą zaoszczędzić nawet do 95% w porównaniu z droższymi markami, takimi jak Marc Jacobs, Thierry Mugler i Viktor & Rolf.

Trzy nowe perfumy, w tym drzewna Lacura Luxe, słodka Lacura Guardian i botaniczna woda perfumowana Lacura Floral Love, trafią do sklepów w czwartek 23 czerwca.

I spójrzmy prawdzie w oczy, kto nie lubi dobrego dupka?

Według zespołu ds. zdrowia i urody w Aldi, woda perfumowana Lacura Luxe, której cena detaliczna wynosi 5,99 GBP za 100 ml, jest uderzająco podobna do Decadence Marca Jacobsa, której cena wynosi 54,99 GBP za 100 ml.

Fani Aldi zachwycają się sprayem czyszczącym o wartości 1, który pachnie jak zapach Marca Jacobsa?
Fani Aldi zachwycają się Tomem Fordem dupe - kosztuje 172 funtów mniej niż designerski zapach

Opis produktu mówi, że zawiera nuty szafranu i irysa, które uzupełniają nuty papirusu i mocnej wetywerii.

Mówi się również, że jest „głęboko drzewny i zmysłowy” z „kremowymi nutami jaśminu” i „silnymi aromatami bułgarskiej róży”.

WSPANIAŁE BINGO: Zdobądź bonus 20 GBP i 30 darmowych spinów, gdy wydasz dziś 10 GBP

Tymczasem woda perfumowana Lacura Guardian za 5,99 funtów została porównana do Thierry’ego Muglera’s Angel, który jest sprzedawany w sprzedaży detalicznej za większą sumę 116,00 funtów.

Zgodnie z opisem, zapach jest „starannie opracowany ze słodkimi zapachami ananasa, kokosa i mandarynki”.

Łączy się to z dodatkowymi nutami bazy wanilii, bursztynu, karmelu i bobu tonka.

Wreszcie, botaniczna woda perfumowana Lacura Floral Love, która ponownie kosztuje zaledwie 5,99 GBP za 100 ml, jest określana jako „świętowanie wszystkiego, co kwiatowe”.

Zapach przyciągnął porównania do Flowerbomb Viktora i Rolfa, który kosztuje drożej 105 funtów za 100 ml.

Woda perfumowana Lacura's Luxe (na zdjęciu), która kosztuje 5,99 GBP za 100 ml, jest uderzająco podobna do Decadence Marca Jacobsa

4

Botaniczna woda perfumowana Lacura Floral Love, która kosztuje zaledwie 5,99 GBP (na zdjęciu), porównała z Viktor & Rolf's Flowerbomb

4

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button